شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mozafar - 2014-07-17 03:28 PM

دوستان سلام و عرض ادب
یه قبضه نخجیر 1 سری اول با تسمه روی لول یکسره ،سالم کم کار کرد،با زاج فابریک
فقط قنداق اصلاح شده ظریفتر شده و رنگ جدید،به قیمت 2650 ارزش خرید داره؟؟Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - romin - 2014-07-18 12:43 AM

دوست عزیز .قبل از خرید ....در شهر من عرف هست بعد از بازدید سلاح واطمینان از سلامتی اون اسلحه رو بیابون می برند ویه دوتا (پترن )مشتی می گیرند تا قلق اسلحه رو ببینند بعد تصمیم به خرید می گیرند

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mozafar - 2014-07-18 09:37 AM

سلام جناب romin
اسلحه برای یکی از دوستان هست،عرض کردم سالم هست و تیر خوبی داره
فقط قیمت رو میخوام بدونم خوبه یا نه؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shekarmi - 2014-07-18 09:50 AM

(2014-07-17 03:28 PM)mozafar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام و عرض ادب
یه قبضه نخجیر 1 سری اول با تسمه روی لول یکسره ،سالم کم کار کرد،با زاج فابریک
فقط قنداق اصلاح شده ظریفتر شده و رنگ جدید،به قیمت 2650 ارزش خرید داره؟؟Khansariha (8)

سلام به نظرم خوبه تکلول نخجیر 1 سری اول تسمه کامل بودند خوش قراول و زیباتر از نیم تسمه ها هستن

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - titan - 2014-07-18 01:29 PM

(2014-07-14 09:11 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-14 07:48 PM)seasonhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من میخوام از سایت نخجیر این مدل رو ثبت نام کنم فقط نمیدونم که به قیمت سهمیه حساب میشه یا قیمت آزاد میشه راهنمایی کنید؟

سایت نخجیر که ثبت نام واسه ما نداره هر موقع رفتم دیدم نوشته این سامانه در حال بروزرسانی و اماده سازی است
اما قیمت نخجیر یک فکر کنم حدود 1200 باید باشه نخجیر دو ساده 1800 و ویژه هم حدود 3100 احیانا اگه موفق شدید ممنون میشم راهنمایی کنید چطور ثبت نام کردید
موفق باشید

تا پارسال نخجیر1 1میلیون و سیصد هفتاد بود امسال فکر میکنم گرونتر شده

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - oryal - 2014-08-04 09:31 AM

دوستان با نخجیر یک میشه تک گلوله وچار پاره زد یانه؟Khansariha (367)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - ahp2009 - 2014-08-07 10:18 AM

کسی میدونه فرق سری نخجیر 1 با این سری آرش چیه؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shekari - 2014-08-07 01:40 PM

(2014-08-04 09:31 AM)oryal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز.نخجیر 1 یک تفنگ فول چوک و کپش از جنس اومنیوم هست.با چنین تفنگی چهارپاره یا تگ گلوله زدن خیلی پر خطره .بهتره که از این کار پرهیز بشه.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - dieselpower - 2014-08-07 01:54 PM

(2014-08-07 10:18 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میدونه فرق سری نخجیر 1 با این سری آرش چیه؟
تک لول ارش یه 10 سانت کوتاهتره و هنگامی که تفنگ رو میشکنید کاملا تا میشه کلا تفنگ سبک و خیلی خوشدستی هست
ولی خوب مثل نخجیر 1 دورزن نیست.
نمونه ترک تکلول ارش تو بازار زیاده.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - sadra9496 - 2014-08-07 07:31 PM

(2014-08-07 01:40 PM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-04 09:31 AM)oryal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز.نخجیر 1 یک تفنگ فول چوک و کپش از جنس اومنیوم هست.با چنین تفنگی چهارپاره یا تگ گلوله زدن خیلی پر خطره .بهتره که از این کار پرهیز بشه.
دوست من کی همچین حرفی زده؟لطفا از پاسخ دادن به سوالات دیگر اعضا در صورت نداشتن اطلاعات صحیح پرهیز کنید.سوال به منزله یک رفرنس در فروم ها هست و میتونه اشخاص رو به اشتباه بندازه.
دوست گرامی تفنگ نخجیر یک تفنگی فول چوک با کپ فولادی هست.مقاومت بسیار بالایی داره و مناسب جهت شلیک به اهداف برد بلند و دور به دلیل لوله 80 سانتیش هست.گوشت لوله بسیار خوب و مقاوم هست و اجازه شلیک فشنگ با شارژ بالاتر رو میده.شلیک چهارپاره هیچگونه مشکلی برای این تفنگ بوجود نمیاره.یکی از فاکتورهای انتخاب این تفنگ استفاده جهت دفع آفاتی مثل گراز هست چون قدرت زیاد _ سبکی(البته نسبی هست.نسبت به 2 لول نخجیر) امکان شلیک چهارپاره رو فراهم کرده که میتونه گزینه مناسبی برای چوپانها به حساب بیاد.
تنها نکته در استفاده ازین تفنگ و هر تفنگ فول چوک دیگه ای شلیک اسلاگ هست.چون فشار اسلاگ در فول چوک امکان گشاد کردن چوک رو داره.پس بجای فابریک از دست پر استفاده بشه.یا اسلاگ 12 برای لوله پروو بشه یعنی سوهان بخوره تا بتونه با اندک فشاری از سر لوله عبور کنه و یاد از اسلاگ 16 تو ود 12 استفاده بشه.
تفنگ نخجیر 1 تفنگی با مقاومت بسیار بالا هست.اگر روزی میخواستم تک لول داشته باشم حتما حتما اولین گزینم بود برعکس اینکه وقتی دولول میخواستم نخجیر 2 آخرین گزینم بود.چون من با این اسلحه کار کردم و واقعا ازش لذت بردم