شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mohammadtir - 2014-10-06 07:08 PM

جناب اقای garin سلامKhansariha (48)
تبریک عرض میکنم
انشالله شکارهای خوبی باهاش بزنی
منم تک لول آرش گرفتم
ی چند وقته تحویلش گرفتمKhansariha (219)
عکساش هم تو وبلاگ خودمه
سر بزنی خوشحال میشمKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - garin - 2014-10-06 09:08 PM

(2014-10-06 07:08 PM)mohammadtir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبریک عرض میکنم
منم تک لول آرش گرفتم
عکساش هم تو وبلاگ خودمه

باسلام دوست عزیز تفنگ مال من نیست نقل قول کردم مال دوست عزیزمون اقا mozafar هستش
وبلاگتون رو دیدم خیلی جالب بود اسمش هم جالبه داداش لرم

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mohammadtir - 2014-10-06 09:58 PM

مبارک باشه دوست عزیزKhansariha (48)
خوب شکار کنی باهاشKhansariha (8)
(2014-10-06 09:08 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-10-06 07:08 PM)mohammadtir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبریک عرض میکنم
منم تک لول آرش گرفتم
عکساش هم تو وبلاگ خودمه

باسلام دوست عزیز تفنگ مال من نیست نقل قول کردم مال دوست عزیزمون اقا mozafar هستش
وبلاگتون رو دیدم خیلی جالب بود اسمش هم جالبه داداش لرم

فدایی داری داداش
خیلی مخلصیمKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mirlohi - 2014-10-10 10:38 AM

سلام.جناب mozafar داداش مبارکت باشه.یه چیز عمری خریدی.هرچی دلت خواست باهاش بزن.البته ناگفته نماند که سری دوم لول تنگ تری داره و همچنین گوشته خزانه و سر لول ضخیم تر از سری اولی ها داره.ولی تفنگ به این محکمی کم گیر میاد.همینم خوبه ولی به پای سری دوم نمیرسه. سری دوم ها قلم زنی نداره.دادا قیمت چی شد؟؟؟ چقدر خریدی؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mozafar - 2014-10-11 10:04 AM

سلام
ممنونم جناب mirlohi قابل شمارو نداره،قیمت رو تو هرچه خریدید عرض کردم 2650
بعله اسلحه جونداریه منم واسه چاپاره و شکارای دور زنی مثل غاز خریدم
البته دنبال روس بودم اما این دست یه آشنا بود دیدم اسلحه سالم و استخونداریه و کم کار به دلم نشست.
عشقه دیگه کاریش نمیشه کردKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - fmad - 2014-10-11 12:51 PM

با سلام خدمت اساتید محترم:
من تفنگ نخجیر 1 دارم که خیلی هم راضی هستم ولی در بعضی از تاپیکها صحبت از اصلاح آمده می خواستم بدونم که چه اصلاحاتی میشه روی این تفنگ انجام داد؟ و چه تاثیری میزاره؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mirlohi - 2014-10-11 08:53 PM

(2014-10-11 10:04 AM)mozafar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ممنونم جناب mirlohi قابل شمارو نداره،قیمت رو تو هرچه خریدید عرض کردم 2650
بعله اسلحه جونداریه منم واسه چاپاره و شکارای دور زنی مثل غاز خریدم
البته دنبال روس بودم اما این دست یه آشنا بود دیدم اسلحه سالم و استخونداریه و کم کار به دلم نشست.
عشقه دیگه کاریش نمیشه کردKhansariha (8)

روس پیش این تفنگ مثل پوسته کاغذه.بایکال تک خیلی لول نازک تری نسبت نخجیر تک ساخت آلمان داره.اصل کار جنس لوله که سری اول و دوم کپی هم اند.ماشش برات طلایی بچکونهKhansariha (219)Khansariha (214)Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - djdream - 2014-10-13 07:27 PM

بيشتر از 2800 نخريد

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mrysamtehrani - 2014-10-13 10:52 PM

باسلام.من هم یک تکلول نخجیر از همین مدل تمام زه وبدون قلم زنی میباشد .خداییش خوب تیر میزنه باهاش از این چارپاره های 2تایی یا به قول خودمون 2گلوله رو راحت 120 متر میزنه .بارها تست کردمشواما اینم بگم که چون فول چک هست ولول خیلی تنگی داره عجیب جمع میزنه وهوا زنی خیلی سخته باهاش.حرفه ای باید باشی.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - ROOBAH - 2014-10-22 10:15 PM

سلام دوستان
لقی بچه قنداق نخجیر1 رو چه طور میشه بر طرف کرد ؟ البته خیلی کم لق میزنه . طوری که دست هر کسی میدادم میگفت این که لق نیست ولی چون خودم روی تفنگم خیلی حساسم میخوام درستش کنم که محکم بشه .
با سپاس