شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - fmad - 2014-11-19 12:19 PM

(2014-11-14 08:35 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یه نخجیر1نودارم که هنوز50تاتیرشلیک نکرده چندرو قبل بعداززدن یه تیرسهمیه هنگام بیرون کشیدن پوکه فشنگ کشش شکست تعمیرکارمیگه 150هزارتومن هزینش گفتم مگه میخوای ازکلیه هات فشنگ کش بسازی کسی جایی روسراغ داره که بتونم فشنگ کش گیربیارم چون تعویض کردنش کاری نداره فقط یه پیچ ستاره ای داره ضمنااینکه این قطعه ازکارخونه ترک داشته وقتی شکست معلوم شدفقط یه ذره به هم وصل بوده

سلام
من فشنگ کش تعویض کردم 45000 تومان کیفیت خوبی هم داره
(2014-09-12 12:39 PM)titan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که نخجیر1 دارن غیر از گذاشتن مگسک هیچ راهی نیست تا مشکل پایین زدنش رو رفع کرد؟

با سلام
به نظر من (حدود 4 سال با این اسلحه دارم کار می کنم ) بهترین روش اینه که سعی کنید قلق تفنگتون رو پیدا کنید
من بدون هیچ تغییری با خطای کمی با این اسلحه تیر اندازی می کنم ونتیجه خوبی هم گرفتم.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mirlohi - 2014-11-23 09:46 PM

با سلام.بالایی دولول آکاره و پایینی تکلول نخجیر سری دوم هست که مال پدر بزرگمه.محشره.یه سری سومیه ماشه طلایی گیر آوردم.اکار رو میزنم به نام بابام و همون تکلول سری سوم رو بر میدارم.دست کمی از سری 1و2 نداره ولی هیچی مثل سری دوم نمیشه.لنگش پیدا نمیشه.ببخشید کیفیت عکس پایینهKhansariha (8)[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mohammad4917 - 2014-12-17 10:23 AM

دوستانی که تجربه تیراندازی با تخجیر1 دارن کدوم شماره ساچمه رو بهتر میزنه؟؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - rezajf - 2014-12-17 11:01 AM

بنده قبلا از ساچمه شماره 1 الي 8 رو پترن گيري كردم ساچمه هاي 6 و 7 و 8 رو پترن يكنواخت ميده ولي ساچمه هاي درشت تر رو در بعضي از جاهاي پترن منطقه خالي و بدون ساچمه ميده

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - karbakhsh - 2014-12-18 02:02 PM

مدوستان من دارن و به نظر خودمم که گاهی باهاش تیر انداختم شماره 5 و 6 عالی میزدن

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shahsavar - 2014-12-25 10:16 PM

[تصویر: 14195325791.jpg]

زهر دار تر از این تفنگ من جایی ندیدم !!! اوه اوه چرا دیدم دست پدر بزرگم ، تکلول سنت اتین فرانسه !!! خداییش ساچمه های 5و6و7 رو توی فواصل دور و نزدیک عالی میزنه . فشنگ دست پر با باروت 1.45 + 32 گرم ساچمه 7 توی فاصله های 40 تا 50 متر با هر تیر یه کبوتر مینداخت . این دیگه چی بود ؟؟؟؟ خداییش آبروی صنایع دفاع رو فقط همین نگه داشته . اما برای هوازنی نیاز به سرعت و تمرکز بیشتری داره که فقط با تمرین زیاد بدست میاد .

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - karbakhsh - 2015-01-13 08:09 PM

یک تک لول نخجیر ترکدار تمیز به قیمت 3800 یکی از دوستان خرید. انصافا سالم بود. قیمت مناسبه؟ ممنون
ترکدار یا همون ریل روی لوله.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mik - 2015-01-13 09:04 PM

(2015-01-13 08:09 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک تک لول نخجیر ترکدار تمیز به قیمت 3800 یکی از دوستان خرید. انصافا سالم بود. قیمت مناسبه؟ ممنون
ترکدار یا همون ریل روی لوله.
با سلام
جناب کاربخش فکر کنم زیاد گرفته چون با 3800 میشه یک دو لول نخجیر آک گرفت.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - yahyarav - 2015-01-13 09:32 PM

سلام
به نظرمنم واسه یه تک لول نخجیرکه اک نیست خداییش زیاده،مبارک صاحبشKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - fmad - 2015-01-14 12:34 PM

(2014-12-17 10:23 AM)animal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که تجربه تیراندازی با تخجیر1 دارن کدوم شماره ساچمه رو بهتر میزنه؟؟

سلام
بهترین ساچمه ای که من با نخجیر تک شلیک میکنم شماره 5