شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - soheilabou - 2015-03-03 08:46 PM

سلام خدمت اساتید خبره
قصد دارم یه تک ایرانی بگیرم.
بین ارش و نخجیر موندم.
میشه کمک کنین و منو از دو دلی در بیارید
هدفم بیشتر هوازنیه... خواهشا از جملات میگن این یا اون تفنگ خوبیه استفاده نشه...می خام از تجربه شخصی خودتون استفاده کنم . پیشاپیش تشکر

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - rrrreza - 2015-03-04 12:37 PM

سلام به تمام اساتید.
یک سوال فنی داشتم : میشه یک کاری کرد که صدای تفنگ تک نخجیر کم بشه؟ اگه میشه چجوری؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - MehdiNiyati - 2015-03-04 05:29 PM

(2015-03-03 08:46 PM)soheilabou نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید خبره
بین ارش و نخجیر موندم.
هدفم بیشتر هوازنیه... خواهشا از جملات میگن این یا اون تفنگ خوبیه استفاده نشه...می خام از تجربه شخصی خودتون استفاده کنم . پیشاپیش تشکر

دوست عزیز : من به عنوان کسی که دوسال دارم با تک نخجیر کار میکنم بهت پیشنهاد میدم تک لول نخجیر سلاح بدی نیست البته قدرت رغابت با سلاح های روز دنیا رو نداره ولی چاره چیه برای اکثریت ما هم امکان نداره که مثلا 20 ملیون پول بدیم برای تفنگ و چیزی که اهمیت داره این که اون زمانی که من گرفتم و البته به صورت دولتی به قیمت تقریبا یک ملیون قیمتش از 350 مگنوم هم کمتر بود حالا با این قیمت به نظر من عالی هم بود چون من صاحب یک سلاح شکاری شدم
اما گزینه بعدی بر میگرده به کارایی سلاح که با کمی تقییرات میشه سلاح قابل قبولی ازش در آورد مثل تقییرات در قنداق و دستگاه چکاننده البته من تا حالا این کار را انجام ندادم و نیاز هم پیدا نکردم که انجام بدم در ضمن تک نخجیر واقعا سلاح زهر داری هست هرکس که ازش استفاده کرده به این مسئله اذعان داشته
اما در آخر میگم که هوا زنی با تک نخجیر واقعا مشکل هست به دلیل فول چوک بودن و اگر هم قلقش دستت بیاد دیگه همیشه رو سفیدت میکنه این پیشنهادات من هست این رو هم یاد آور بشم که با تک لول آرش کار نکردم و نظری ندارم اون رو دوستانی که دارن باید بگن
امیدوارم انتخاب باب میلت داشته باشی و ازش نهایت لذت رو ببری

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - shekarmi - 2015-03-04 07:56 PM

(2015-03-03 08:46 PM)soheilabou نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید خبره
بین ارش و نخجیر موندم.
ر
سلام اگر قصد خرید یکی از این دو اسلحه را دارید و برا هوازنی میخواید به نظرم تک لول آرش رو بخرید چون سبک و خوش دست و الاخصوص لول کوتاه است و پترن خوبی برا هوازنی پرنده داده .....اما اگر قصد شلیک فشنگهای چهار پاره و تک گلوله و اهداف ثابت و بسیار دور و شکار گراز و چهارپا را دارید تک لول نخجیر رو انتخاب کنید.... اگر قوانین اسلحه اجازه میداد هر شخص 2اسلحه داشته باشه بی درنگ یه تک لول نخجیر کنار دو لولم میزاشتم واسه شلیک های درجه یک ....
(2015-03-04 12:37 PM)rrrreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به تمام اساتید.
یک سوال فنی داشتم : میشه یک کاری کرد که صدای تفنگ تک نخجیر کم بشه؟ اگه میشه چجوری؟

عجب ..خدایی سوال جالبی کردین .. میشه یه پیت 20لیتری سر لول وصل کرد شاید صداش کم شد ..

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - sajadm - 2015-03-04 08:27 PM

باحال گفتینKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - romin - 2015-03-05 12:19 AM

shekarmi عزیز من موندم در جواب سوال کم کردن صدای نخجیر ]چی بنویسم که شما بهترین روش رو گفتید . ولی 20 لیتری یکم سنگین نیست . پیت حلبی بهتره Khansariha (290)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - sajadm - 2015-03-05 12:33 PM

سلام خدمت اساتید خبره
بین ارش و نخجیر موندم.

سلام بهتره تو قسمت مشاوره تفنگهای ساچمه زنی سوالتونو مطرح کنین که اونجا کسایی که آرش و نخجیر دارن همه هستنKhansariha (256)Khansariha (256)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mik - 2015-03-06 08:06 AM

سلام
دوستان سال ساخت تفنگ های نخجیر را از کجا می توان تشخیص داد؟
Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mik - 2015-03-07 10:54 PM

(2015-03-06 08:06 AM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان سال ساخت تفنگ های نخجیر را از کجا می توان تشخیص داد؟
Khansariha (8)

کسی اطلاعی ندارد؟Khansariha (214)Khansariha (367)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - benyaminshaho - 2015-04-11 09:45 PM

سلام دوستان سهمیه نخجیر ۱ سال ۹۴ رو کی میدن??