شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mehti - 2015-04-11 11:40 PM

سلام
معمولا سهمیه هارو طرفهای آذر باید پیگیر بشید.
سلام
معمولا سهمیه هارو طرفهای آبان و آذر باید پیگیر بشید.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - benyaminshaho - 2015-04-16 08:35 PM

ممنوپ مهدی جان. ولی یکی دوتا مغازه میگفتن احتمال داره بهارم بیاد. میگفتن پیگیر باش. در ضمن یکی شون میگفت بعضی ها سهمیه رو قایم میکنن. بعدش دوبرابر قیمت یعنی بین دو ونیم تا سه تومن میدن دست مشتری.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mehti - 2015-04-17 12:05 AM

سلام.اونی که خدمتتون عرض کردم به طور معمول هست تازه اگرم بیاد اینقدر کمه که در عرض یک روز نهایت دو روز تموم میشه و شما به اعتقاد من با یکی از اسلحه فروشان مجاز شهرتون دوست بشید و اگر قبول میکنن مبلغی بیعانه بگذارید نزد ایشون تا اسلحه براتون نگه دارند.البته رسید دریافت کنید بابت پولتون.
اگر به نخجیر علاقه دارید و گیرتون امد که هیچ اگر نیومد تک لول آرش هم میتونید ثبت نام کنید ی مقدار از نخجیر گرونتره اما اونم هست

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mehti - 2015-04-17 01:46 AM

ی نکته هم در مورد قایم کردن سلاح بهتون بگم مغازه دار به هیچ وجه نمیتونه حتی یک ریال بیشتر از شما بگیره به حز قبمت سهمیه ای مشخص شده برا فروش اون سلاح که باید فاکتور فروش به همون قیمت صادر بشه.اما ی مبلغی به عنوان شیرینی میگیرند که اصلا دوبرابر و سه برابر نیست در حد دویست سیصد هزارتومان

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mirlohi - 2015-04-17 11:38 AM

سلام.چهارشنبه رفتم اسلحه فروشی برا خرید تک لول نخجیر زه دار که معامله مون نشد.نخجیر تکلول جدید آکبند رو قیمت کردم.از اینا که مثل لوله گازه رو میگفت 4تومن.رمینگتون سلاح میسازه نخجیر هم سلاح میسازه.این کجا و ان کجا.اگه نخجیر قدیمی گیر آوردین بخرین.این جدیدا بلای جونه خدایی.پوسته کاغذیه.خدایی قیافه هم نداره که آدم به عنوان دکور ازش استفاده کنه.تو مغازه این نخجیر هارو که نشون داد پیش خودم گفتم رحمت به همون آکار.از بخت بد هم زدمش به نام بابام.از دوستان عزیز اگه کسی نخجیر زه دار سری دوم تمیز داره برا فروش یه ندایی به بنده بده. 09140411405 Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mik - 2015-04-17 07:08 PM

(2015-04-17 11:38 AM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.چهارشنبه رفتم اسلحه فروشی برا خرید تک لول نخجیر زه دار که معامله مون نشد.نخجیر تکلول جدید آکبند رو قیمت کردم.از اینا که مثل لوله گازه رو میگفت 4تومن.رمینگتون سلاح میسازه نخجیر هم سلاح میسازه.این کجا و ان کجا.اگه نخجیر قدیمی گیر آوردین بخرین.این جدیدا بلای جونه خدایی.پوسته کاغذیه.خدایی قیافه هم نداره که آدم به عنوان دکور ازش استفاده کنه.تو مغازه این نخجیر هارو که نشون داد پیش خودم گفتم رحمت به همون آکار.از بخت بد هم زدمش به نام بابام.از دوستان عزیز اگه کسی نخجیر زه دار سری دوم تمیز داره برا فروش یه ندایی به بنده بده. 09140411405 Khansariha (8)Khansariha (256)
با سلام
جناب میرلوحی این جا کرمان نخجیر تک زه دار زیاد هست قیمت هم بین 3500 تا 3800 و درضمن این که گفتید لوله نخجیر های جدید پوسته کاغذیه یعنی مقاومت لوله های سری قبل رو نداره ؟ منظورم بعد از اون سری زه دار هست؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mirlohi - 2015-04-17 10:32 PM

نه داداش گلم مقاومت لولش به پای سری قدیم نمیرسه.دلیل شم اینه که سری اولا لولش ساخت کروپ آلمانه.تو منطقه خودمون روز عاشورا برا تعذیه طرف یه نخجیر 1 تولید سال 91 داشت که سر شرط بندی با شلیک یک عدد چهارپاره 9 تایی استاندارد استرلینگ ترک لولش سر تا ته جر خورد.داد جاش یه نو گرفت.تفنگی که با یه 9 تایی استاندارد لولش پاره بشه که تفنگ نیست.خزانه آکار از خزانه نخجیر نازک تره ولی من تا حالا باهاش اسلاگ 12 فابریک زدم 9تایی رمینگتون یکی باهاش انداختم و 9 تایی استرلینگ هم که الا ماشاالله.یه سری هم پدر بزرگم با تکلول نخجیرزه دارش یه فشنگ با 3 گرم باروت انداخت.خزانش همه شارژی رو هضم میکنه.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mik - 2015-04-17 11:02 PM

(2015-04-17 10:32 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه داداش گلم مقاومت لولش به پای سری قدیم نمیرسه.دلیل شم اینه که سری اولا لولش ساخت کروپ آلمانه.تو منطقه خودمون روز عاشورا برا تعذیه طرف یه نخجیر 1 تولید سال 91 داشت که سر شرط بندی با شلیک یک عدد چهارپاره 9 تایی استاندارد استرلینگ ترک لولش سر تا ته جر خورد.داد جاش یه نو گرفت.تفنگی که با یه 9 تایی استاندارد لولش پاره بشه که تفنگ نیست.خزانه آکار از خزانه نخجیر نازک تره ولی من تا حالا باهاش اسلاگ 12 فابریک زدم 9تایی رمینگتون یکی باهاش انداختم و 9 تایی استرلینگ هم که الا ماشاالله.یه سری هم پدر بزرگم با تکلول نخجیرزه دارش یه فشنگ با 3 گرم باروت انداخت.خزانش همه شارژی رو هضم میکنه.
عجب...
با چهار پاره استاندارد خیلی عجیبه که تر کیده چون خودم با پنج تیر ترک یکی از دوستان خیلی چهار پاره زدیم ولی لولش چیزی نشد با این که می گن از نخجیر بد ترن بعدش یکی از اشناها هم که نخجیر داره من ازش پرسیدم وقتی خودم می خواستم تفنگ بگیرم گفت چهار پاره و تک گلوله خیلی باهاش زدم لولش چیزی نشده ولی گفت دو سه بار وقتی تیر زدم بعدش کمر تفنگ خود به خود شکسته شما مطمنی لوله کثیف نبوده یا از قبل لوله مشکلی نداشته ؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - arashkian - 2015-04-18 07:38 AM

(2015-04-17 11:02 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-04-17 10:32 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب...
با چهار پاره استاندارد خیلی عجیبه که تر کیده چون خودم با پنج تیر ترک یکی از دوستان خیلی چهار پاره زدیم ولی لولش چیزی نشد با این که می گن از نخجیر بد ترن بعدش یکی از اشناها هم که نخجیر داره من ازش پرسیدم وقتی خودم می خواستم تفنگ بگیرم گفت چهار پاره و تک گلوله خیلی باهاش زدم لولش چیزی نشده ولی گفت دو سه بار وقتی تیر زدم بعدش کمر تفنگ خود به خود شکسته شما مطمنی لوله کثیف نبوده یا از قبل لوله مشکلی نداشته ؟

سلام.دوست من* mik عزیز:کیفیت 5تیر ترک به مارک و کمپانی سازنده اش بستگی داره(ترک*تفنگ درجه یک و مرغوب در سطح سلاحهای آمریکا و اروپا هم داره میزنه).....5تیر ترک*صد تا مارک از درجه یک تا 6-7 کارگاهی داریم که توی ایران هم اکثر مارکها(کم و بیش)هست*پس ترک همه سلاحهاش بد نیست(ما توی ایرانیم و آشغالهاش رو بیشتر دیدیم)...در مورد کیفیت متفاوت سلاحهای ساخت ایران(از نظر سال یا حتی گاها ماه ساخت)*با نظر آقای میرلوحی موافقم....چون کلا صنعت ایران*هرچی دم دست و به صرفه باشه هست دیگه...حالا ورق آلمان باشه-چین باشه-ایتالیا باشه یا هند یا خلاصه هرچی آید*تولید کن و بفروش*بره...و خدا رو شکر ما هم میخریم دیگه....نخریم*چه کنیم(ایول به فضای رقابت).......آشنا شما*احتمالا نخجیر1 با کیفیتترش گیرش اومده اما در کل تک لول های ایران(نخجیر1 و آرش) از دو لولها و پنج تیرش بی دردسرتر است...Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - sajadm - 2015-04-18 11:59 AM

اگه خندتون نمیگیره یه آشنایی داریم که توی یکی از روستاهای نزدیک کرمانشاه که عین آب خوردن اسلحه ریخته یه چن تا دوست داره که هفته پیش اونجا بود و وقتی برگشت گفت که اینقد اسلحه اونجاس و براشون تکراری شده که بایه لوله آب اسلحه ساختن و نزدیک دوساله که باهاش تیر میندازن هنوزم نترکیده قسم میخورد این حرفو از دوستش تابستان شنیده بود و هفته پیش دیگه مطمعن شد