شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Hunter - 2012-02-05 06:02 PM

(2012-02-05 03:05 PM)amir74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که دارم یا تجربشو دارن یا شنیدن و اطلاعات دارن چنتا سوال داشتم؟
1-این سلاح واسه ما که تازه می خوایم بریم تو وادی شکاری(البته قبلا تجربه زیادی داشتم ولی واسه خودم نبوده خخخخ)خوبه این سلاح نسبت به قیمتش چون خودم می خوام بخرم؟منم دیگه همش باهاش تیر نمی زنم بخواد 2 هفته هیچی نزنم یه هفته یکدفعه فرصت پیش میاد کلی بزنم (30 40 تا)؟
2-چه ساچمه ای بهتره واسش من شنیدم نمره 5 6 خوبه؟می گن چهار پاره یا ساچمه درشت مثل 1 می ترکونه لولرو اره؟
3-اگه دولتی بگیریم بعد از عید چقدر طول میکشه بدن به نام بابام می گیرم چون خودم نمی تونم؟
4-کجاها باید بریم اسم نویسی کنیم؟
5-مدارک لازم؟
6-قیمتش سال دیگه گرون میشه؟چون الان 530 540 تومنه؟
7- لول این سلاحو میشه با لولای دیگه مثل روس عوض کرد؟
راستی کسانی که جانبازن یا جبهه دارن یا خوانواده شهیدن سهمیه چیزی دارن؟مثلا ارزون تر بگیرن یا بهتر بگیرن یا زودتر بدن؟

یه سایت میخواد برا این همه سوال!خخخخخخخخ

1. اصولا برا تازه کارا اول تک لول بعد دولول و بعد هم 5 تیر توصیه میشه!پس شما تک لول بخری بهتره!ولی اگه دولتی روس پیدا کنی که دیگه نورعلی نورهKhansariha (214)

2.ساچمه بستگی به شکارت داره ولی تگ گلوله و چهارپاره نزنی بهتره!

3.بعد عید کل کاراش 2 الی 3 ماه هست،البته همون موقع بهت تحویل میده ولی جوازش دو سه ماهی طول میکشه تا صادر بشهKhansariha (8)

4.توی مراکز فروش مجاز اسلحه های شکاری در استان محل اقامت پدرتون!

5.کپی شناسنامه.کارت ملی.پایان خدمت.2 قطعه عکس

6.قیمتش همینه و سال دیگه شاید ارزون تر بشه!هر سال داره قیمتا میاد پایین!

7.خیر،طبق قانون بکارگیری سلاح شکاری هرگونه تغییر و دستکاری در لوله جرمه!Khansariha (214)
ومورد اخر هم هیچ ربطی نداره ،فقط به فرمانده هان نمونه ی نظامی لشکری حواله نخجیر 3 میدن و نخجیر 1.2 و صیاد 2 . اکار و یلدیز . خونواده های بایکال واسه همه ی مردم یکسان هستKhansariha (8)

یا حق

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - میثم کماسایی - 2012-02-15 09:10 PM

بعد از یه مدت نسبتا طولانی (بدلیل مشغله کاری) دوباره در خدمت دوستان هستم و از تجربیاتشون استفاده میکنمKhansariha (8)
چند روزی هست که یه نخجیر یک خریدم که چون تو تاپیک عکس از زوایای مختلف این سلاح ندیدم برای دوستان میگذارم (از سلاح خودم)

[تصویر: 1.jpg]

[تصویر: 2.jpg]

[تصویر: 3.jpg]

[تصویر: 4.jpg]

[تصویر: 8.jpg]

عکسها با سایز بزرگ :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - AIRKING - 2012-02-16 05:41 PM

خوش اومدی دماوند.
دستت درد نکنه من که ت واین زمینه بد قولی کردم بازم دم شما گرمKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - صدف - 2012-02-19 07:38 PM

باسلام.من یه سوالی داشتم که میخام اگه ممکنه دوستان جواب بدند.من سال گذشته درطرح تعویض سلاح فرسوده یه دولول سرپر داشتم که تحویل دادم وباحواله دولتی یه نخجیر1ثبت نام کردم و1ساله هرچه میرم سراغش بهم میگن که اصلا نخجیر1 نیومده ونداریم وتابحال موفق نشدم که تحویل بگیرم البته مدارکم اعم از جواز وپروانه کامل بوده بااینکه طرح تعویض بایدسریع جایگذینشو بدند.حالامیخام بدونم که واقعا نیست یامن سرکارم .باتشکر ازدوستان.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Hunter - 2012-02-19 11:34 PM

(2012-02-19 07:38 PM)صدف نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام.من یه سوالی داشتم که میخام اگه ممکنه دوستان جواب بدند.من سال گذشته درطرح تعویض سلاح فرسوده یه دولول سرپر داشتم که تحویل دادم وباحواله دولتی یه نخجیر1ثبت نام کردم و1ساله هرچه میرم سراغش بهم میگن که اصلا نخجیر1 نیومده ونداریم وتابحال موفق نشدم که تحویل بگیرم البته مدارکم اعم از جواز وپروانه کامل بوده بااینکه طرح تعویض بایدسریع جایگذینشو بدند.حالامیخام بدونم که واقعا نیست یامن سرکارم .باتشکر ازدوستان.

با سلامKhansariha (8)

دوست عزیز از شهر اران و بیدگل،چون شما توی استان اصفهان هستید میتونید از هر جای استان اصفهان بگیرید،

توی اصفهان الان قیمت جدید این سلاح 1.2 شده البته دولتی و تغییراتی توی این مدلهای جدید اعمال شده،اگه خواستی توی پیام خصوصی اعلام کن تا شماره ی فروشنده را بهت بدم و خودتون باهاشون هماهنگ کنیدKhansariha (8)

موفق باشید

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - صدف - 2012-02-22 01:53 AM

باسلام ووقت بخیرخدمت دوست عزیزHunter.من نتونستم پیامت روبازکنم چون دانلودش نمیکنه اگه برات مقدوره جوابو توی سایت بذارش .باتشکر صدف

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - hadafobezan - 2012-02-24 12:10 AM

سلام من خودم نخجير 1دارم ازش راضيم مهمترين مشكلي كه ممكنه واسهتون پيش بياد تو مدلهاي جديده كه زه روي لوله نداره و د ر موارد متعددي لوله پيچ خورده ولي ضرب ساچمه خوبي داره .Khansariha (215)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - Hunter - 2012-02-24 01:47 AM

(2012-02-22 01:53 AM)صدف نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام ووقت بخیرخدمت دوست عزیزHunter.من نتونستم پیامت روبازکنم چون دانلودش نمیکنه اگه برات مقدوره جوابو توی سایت بذارش .باتشکر صدف

سلام دوست عزیز،

باید عرض کنم که اسلحه ی نخجیر جدید به دلیل تغییر در قنداق و منبت کاری بر روی کپ و همچنین اصلاح ماشه و محافظ ماشه قیمتش از 500 به 1200 رسیده .
البته ممکنه مغازه ای از مدل های قدیمی هم داشته باشه و به اون قیمت بده ولی سهمیه های جدید از این مدل 1200قیمت دارن !

الان اصفهان نخجیر یک به قیمت 1.2 دولتی موجود هست ولی کسی نمیخره!چون یه خرده گرونه و اونی که میخواد این پولو بده 1 تومن میزاره روش و میره آکار میخره!Khansariha (214)

این ادرس مغازه

این هم شمارش:
نمایندگی اصفهان : فروشگاه ایران نخجیر - آقای زادهوش 09133166430

تماس بگیر و هماهنگ کن!تا اونجایی که خبر دارم نخجیر یک سهمیه ای جدید داره!
یا حقKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - AIRKING - 2012-02-24 10:24 AM

اقای صالحی لطفا در خصوص نگهداری و روغن کاری این اسلحه هم راهنمایی بفرمایید .
با تشکرKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - aghajoon - 2012-02-24 11:02 AM

(2012-02-24 01:47 AM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-02-22 01:53 AM)صدف نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز،

باید عرض کنم که اسلحه ی نخجیر جدید به دلیل تغییر در قنداق و منبت کاری بر روی کپ و همچنین اصلاح ماشه و محافظ ماشه قیمتش از 500 به 1200 رسیده .
البته ممکنه مغازه ای از مدل های قدیمی هم داشته باشه و به اون قیمت بده ولی سهمیه های جدید از این مدل 1200قیمت دارن !

الان اصفهان نخجیر یک به قیمت 1.2 دولتی موجود هست ولی کسی نمیخره!چون یه خرده گرونه و اونی که میخواد این پولو بده 1 تومن میزاره روش و میره آکار میخره!Khansariha (214)

این ادرس مغازه

این هم شمارش:
نمایندگی اصفهان : فروشگاه ایران نخجیر - آقای زادهوش 09133166430

تماس بگیر و هماهنگ کن!تا اونجایی که خبر دارم نخجیر یک سهمیه ای جدید داره!
یا حقKhansariha (8)

به نظر من این افزایش قیمت بیشتر از 2 برابر ، برای تک لول نخجیر فقط به خاطر تغییرات انجام شده روی تفنگ نیست . مگه این تغییرات چقدر ارزش داشته که یکدفعه قیمت تفنگ را از 2 برابر هم بیشتر کنه ؟؟؟؟؟؟؟
چون قیمت این تفنگ خیلی کم بود و تقریبا هم قیمت یک تفنگ بادی بود متقاضی زیادی داشت و خوب از نظر فراوانی هم که ماشااله چیزی که زیاد بود نخجیر 1.
به نظر من واسه همین دولت به بهانه تغییرات روی این تفنگ قیمتش را 2 برابر کرد تا به قول معروف هر کسی که از راه میرسه یه تفنگ شکاری دستش نگیره.

با اجازه آقای صالحی شماره مغازه آقای زادهوش را هم اینجا میذارم که اگه دوستان خواستند استفاده کنند
03115511851