شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - sajadm - 2015-05-05 05:47 PM

اینا همه درست ولی برای اونایی که عاشق اسلحه هستن این فرصت خوبیه اگه درست مدیریت بشه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - arashkian - 2015-05-05 09:07 PM

(2015-05-05 05:47 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینا همه درست ولی برای اونایی که عاشق اسلحه هستن این فرصت خوبیه اگه درست مدیریت بشه

آخه متاسفانه هیچ چیزی به گروه هدف(دهکهای پایین جامعه) نمیرسه و همیشه گیر آدمهای سودجو و واسطه ها و متمکنین و پولدارها میافته و به پایین جامعه نمیرسه.بنابراین گو اینکه مخالف تولید سلاحها بی کیفیت هستم اما از توقف تولید واقعا ناراحت شدم...چون خیلی در تفنگ دار شدن و دلخوشی طبقه متوسط و پایین جامعه و تعادل نسبی قیمت تاثیر داشت.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - benyaminshaho - 2015-05-08 06:40 PM

سلام دوستان واساتید گرامی. به نظر شما برای کسی که در سال حداکثر ۵۰ تا صدتا تیر شلیک کنه وحداکثر شکارشم خرگوش یا کبک باشه. نخجیر ۱ بهتره یا نخجیر ۲ دوماشه لول ۷۰ سانت که ماشه ش طلایی نیست. به نظر شما کدوم یکی بهتره بدون در نظر گرفتن قیمت فقط از نظر استهلاک خرابی وکارایی سلاح. باتشکر از دوستانی که راهنمایی می کنند.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - arashkian - 2015-05-08 07:11 PM

(2015-05-08 06:40 PM)benyaminshaho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان واساتید گرامی. به نظر شما برای کسی که در سال حداکثر ۵۰ تا صدتا تیر شلیک کنه وحداکثر شکارشم خرگوش یا کبک باشه. نخجیر ۱ بهتره یا نخجیر ۲ دوماشه لول ۷۰ سانت که ماشه ش طلایی نیست. به نظر شما کدوم یکی بهتره بدون در نظر گرفتن قیمت فقط از نظر استهلاک خرابی وکارایی سلاح. باتشکر از دوستانی که راهنمایی می کنند.

Khansariha (8)Khansariha (256) سلام.نخجیر 2=دوتا شلیک پیاپی...نخجیر 1=دردسر و استهلاک کمتر.اگه فقط برای زدن خرگوش و کبک میخوای نخجیر 1 بگیر و ساچمه هات رو 1-2نمره درشتتر بگیر که پس تیر نخواد بزنی و حیوان با شلیک اول از پا دربیاد.فقط مزیت دو لول نسبت به تک همینه (شلیک دوم)و بس.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - asman - 2015-05-08 07:41 PM

(2015-05-08 06:40 PM)benyaminshaho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست گرامی قبل از هرچیز ورودتونو به انجمن خوشامد میگم / به نظر من دولول در واقع دواسلحه است بخصوص دولول دوماشه وشما پس تیر دارید پس در خرید دولول شک نکن یه لول ویه ماشه خراب شد یه لول ویه ماشه دیگه زاپاس دارید در ضمن فکر استهلاک نباش ((ادمی زاد با اون همه فیس و غرور وکبکبه ودبدبه هم یه روزی مستهلک میشه ومیشه خدابیامرز)) اگه توی ایران 3 لول رواج داشت میگفتم 3 لول بخرید چون 3لول 3 اسلحه است

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - arashkian - 2015-05-08 07:59 PM

پیرو صحبت دوستمون*اگه خواستید دو لول بخرید بنظر من:دو لولهای مارک مرغوب و امتحان پس داده ترک(کرال-آکار-هوگلو{دو عقاب}-یلدیز) از نخجیر 2 بهتره.آکبندش هم تک و توک پیدا میشه...کم کارکردش که خب مسلما بیشتر.این پیشنهاد منه.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - benyaminshaho - 2015-05-08 09:06 PM

ممنون دوستان من از یکسال پیش دنبال نخجیر ۱نو بودم. اگه گیرم می اومد حتما میخریدم. ولی الان که گیرم اومده طرف یک نخجیر ۱ صفر ویک نخجیر ۲ صفر داره قیمت نخجیر ۱ میگه ۲۵۰۰ ونخجیر ۲،سه میلیون. الان کامل سردوراهی گیر کردم. نمی دونم کدوم یکی رو انتخاب کنم. اگه هردوشون رو بخرم پول یک تک لول روس میشه.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - sajadm - 2015-05-08 11:29 PM

اگه منظورت اینه که هردوشو باهم بخری که نمیشه فقط یکیشو میتونی به نام خودت بزنی.
دولول از تک بهتره شک نکن ربطی هم به استهلاک نداره چون همونطور که دوستان گفتن دوتا اسلحه جدا از همه
دوتا لول جدا و دوتا ماشه جدا

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mehti - 2015-05-08 11:32 PM

سلام دوست عزیز اگه اسلحه هایی که فرمودی آک باشن هر دورو داره بهت مفت میده شک نکن و دو ماشه رو خیلی سریع بخر.
دوستانم که راهنمایی لازم کردند.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - karbakhsh - 2015-05-09 08:05 PM

چرا دوراهی اگر پس تیر میخواهی و دوست داری یا کلا تو پر زنی دو لول بهتره ولی اگر نه تک لول و هر دو با این قیمت تفنگهای خوبین و پیشاپیش مبارکه.