شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mik - 2015-05-18 01:33 PM

با سلام
دوستان امروز بالاخره جواز موقت نخجیرم رو گرفتم ولی وقتی اومدم خونه یک چیزی خیلی حالم رو گرفت سر لوله یک حالت شیار شیار هست که داخل عکس مشخصه از اساتید می خواستم ببینم طبیعیه و یا اسلحه مشکل داره در ضمن به نام آک هم به من فروختن.
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - baracuda - 2015-05-18 01:45 PM

احتمالأ موقع کرومکاری اینطوری شده جنس ایرانیه دیگه به نظرم مشکلی نباشه و خطری نداره در ضمن حسن آقا مبارک باشه و لحظات خوبی رو باهاش رقم بزنی

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mik - 2015-05-18 01:55 PM

(2015-05-18 01:45 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احتمالأ موقع کرومکاری اینطوری شده جنس ایرانیه دیگه به نظرم مشکلی نباشه و خطری نداره در ضمن حسن آقا مبارک باشه و لحظات خوبی رو باهاش رقم بزنی
ممنون شما لطف دارید .
انشالله که مشکلی نداشته باشه .

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - sajadm - 2015-05-18 02:01 PM

خطر که نداره ولی نباید اینطوری باشه احتمالا سر لوله رو روی زمین گذاشتن
درضمن یادم رفت مبارکه
درضمن یادم رفت مبارکه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - benyaminshaho - 2015-05-18 02:03 PM

آقای حسن مبارکتون باشه امیدوارم ماشش به خوبی براتون بچکه.
اگه فزولی نباشه میشه بفرمایید چند خریدید?
راستش منم یکی گیرم اومد مغازه دار میگفت آکبنده ولی مطمین نبودم.واسه همین فعلا نخریدمش. ازکجا میشه فهمید که تفنگ آکه??

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - arashkian - 2015-05-18 02:09 PM

(2015-05-18 01:33 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان امروز بالاخره جواز موقت نخجیرم رو گرفتم ولی وقتی اومدم خونه یک چیزی خیلی حالم رو گرفت سر لوله یک حالت شیار شیار هست که داخل عکس مشخصه از اساتید می خواستم ببینم طبیعیه و یا اسلحه مشکل داره در ضمن به نام آک هم به من فروختن.
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

سلام.یک کمی غیر طبیعی است...اما بقول دوستمون*baracuda*گرامی:جنس ایرانیه دیگه.پس زیاد هم عجیب نیست...در هر صورت بنظر من:چون به اسم آکبند و صفر فروختن بهتون*حتما به 3-4نفر تعمیرکار سلاح خبره و وارد*در عین حال با وجدان نشون بدهید تا در موردش کاملا مطمئن بشین.مخصوصا اینکه آک بوده یا نه....و ضمنا اینکه چه جوری این مشکلش بدون کمترین صدمه به سلاح و در آمدن از فابریکیش برطرف میشه.انشاالله که مشکلی نیست.یاحق و حق نگهدار شماKhansariha (8)Khansariha (256)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - soheilabou - 2015-05-18 02:26 PM

سلام دوست عزیز.. مبارکت باشه... اول از همه مثله من هول نباش .. یا درست میشه یا نه مهم سلامتی خود فرد...
حالا در مورد تفنگ به شکلی که در عکس مشخصه انگار چوک از لول جدا شده( زیر تسمه یا ریب). و درو تادور اون دچار پارگی ریز شده و داخل لول زیر مگسک انگار مشکل داره... درسته جنس ایرانی ممکنه ضعیف باشه ولی منم که تازه نخجیر دو گرفتم اصلا اینجوری نیست... ودر هیچ نخجیر یکی این حالتو ندیدم.. اصلا تفنگو تست نکن و ببرش تعمیرگاهو وایسا اقای کوهنورد( کامران) بیاد ببینیم چی میگه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mik - 2015-05-18 02:29 PM

ممنون از همه دوستان .Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
من 3300 گرفتم ( گرون هست ولی چه میشه کرد تازه این قیمت مناسب شهرمون بود) هنوز یک مقداری از پولش هم مونده البته آک آک هم که نیست خودم هم فروشنده رو متقاعد کردم که تفنگ شلیک کرده به هر حال ولی کم خودش هم قبول کرد گفت چون دولتی نیست دست صاحب قبلیش بوده و هر چه قدر هم بنده خدا کاری به تفنگ نداشته باشه چند تا تیری باهاش زده البته من یک هفته کل اسلحه فروشی های شهرمون رو گشتم همه قیمت ها روی 3500 بود و این تفنگ هم بین همشون سالمتر بود. و در مورد دوستمون هم که گفت از کجا میشه فهمید که آکه از روی قنداق و ظاهر خوب نمیشه فهمید چون بعضی ها خوب نگهداری می کنن و خش نمیفته و بهترین جا مخصوصا برای نخجیر ها همون پیشانی جنگ سلاح هست که اثر پوکه روش هست یا نه و ابتدا هم لوله را نگاه کنید ببینید خط و خش ندارد ولی در کل اگر آزاد بخواهید بگیرید خیلی احتمالش کمه که آک آک گیرتون بیاد.
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - soheilabou - 2015-05-18 02:32 PM

در ضمن موقع تحویل گرفتن اسلحه یک کپی از جواز موقت رو میدی به اسلحه فروش که روش مینویسی اینجانب اسلحه را صحیح و سالم تحویل گرفتم( همون رسید دریافت)) ..... ایا این کارو کردی؟؟؟؟؟؟؟?؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(2015-05-18 02:29 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از همه دوستان .Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
من 3300 گرفتم ( گرون هست ولی چه میشه کرد تازه این قیمت مناسب شهرمون بود) هنوز یک مقداری از پولش هم مونده البته آک آک هم که نیست خودم هم فروشنده رو متقاعد کردم که تفنگ شلیک کرده به هر حال ولی کم خودش هم قبول کرد گفت چون دولتی نیست دست صاحب قبلیش بوده و هر چه قدر هم بنده خدا کاری به تفنگ نداشته باشه چند تا تیری باهاش زده البته من یک هفته کل اسلحه فروشی های شهرمون رو گشتم همه قیمت ها روی 3500 بود و این تفنگ هم بین همشون سالمتر بود. و در مورد دوستمون هم که گفت از کجا میشه فهمید که آکه از روی قنداق و ظاهر خوب نمیشه فهمید چون بعضی ها خوب نگهداری می کنن و خش نمیفته و بهترین جا مخصوصا برای نخجیر ها همون پیشانی جنگ سلاح هست که اثر پوکه روش هست یا نه و ابتدا هم لوله را نگاه کنید ببینید خط و خش ندارد ولی در کل اگر آزاد بخواهید بگیرید خیلی احتمالش کمه که آک آک گیرتون بیاد.
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)

داداش این توضیحاتت درسته... پس چرا دقت نکردی؟؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - arashkian - 2015-05-18 02:38 PM

(2015-05-18 02:26 PM)soheilabou نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز.. مبارکت باشه... اول از همه مثله من هول نباش .. یا درست میشه یا نه مهم سلامتی خود فرد...
حالا در مورد تفنگ به شکلی که در عکس مشخصه انگار چوک از لول جدا شده( زیر تسمه یا ریب). و درو تادور اون دچار پارگی ریز شده و داخل لول زیر مگسک انگار مشکل داره... درسته جنس ایرانی ممکنه ضعیف باشه ولی منم که تازه نخجیر دو گرفتم اصلا اینجوری نیست... ودر هیچ نخجیر یکی این حالتو ندیدم.. اصلا تفنگو تست نکن و ببرش تعمیرگاهو وایسا اقای کوهنورد( کامران) بیاد ببینیم چی میگه

کاملا با شما موافقم.من هم عرض کردم عجیب است*چون من هم ندیدم و نشنیدم(مخصوصا که آکبند یا بقولی خشک باشه)...واقعیت امر هم همینه=اصل و مهم*فقط سلامت شکارچی است...در تایید فرمایش شما*توصیه من بدوستمون=لطفا تا مشخص شدن مشکل و رفع کامل و مطمئن عیب*به هیچ وجه با سلاحتون شلیک نکنید.Khansariha (8)Khansariha (256)
احتمالا mik عزیز*یک کمی عجله کردن که متوجه این مورد نشدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.