شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - asman - 2015-06-25 07:54 AM

مدل T
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدل P البته نخجیر 2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدل اسلیمی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mik - 2015-07-03 11:17 PM

با سلام
دوستان میشه پوکه کش نخجیر 1 رو پران کرد ؟ و اگر میشه هزینه حدودیش چه قدره؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - karbakhsh - 2015-07-04 01:00 PM

چرا شما دوست دارین تفنگتون پرون باشه. البته جسارت نباشه ولی خود من از پوکه کش بیشتر لذت میبرم مخصوصا زمان شکار بازم وقتی فکر میکنم سوالم بی مورد و ناشیانه بود اخه سلیقه هر کسی یه جوره ببخشید. خخخخخخخخخخخخKhansariha (219)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mik - 2015-07-04 01:17 PM

(2015-07-04 01:00 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا شما دوست دارین تفنگتون پرون باشه. البته جسارت نباشه ولی خود من از پوکه کش بیشتر لذت میبرم مخصوصا زمان شکار بازم وقتی فکر میکنم سوالم بی مورد و ناشیانه بود اخه سلیقه هر کسی یه جوره ببخشید. خخخخخخخخخخخخKhansariha (219)
کاربخش جان همون طور که گفتید سلیقه ای هست به نظر من وقتی تفنگ پرون باشه سرعت فشنگ گذاری خیلی بیشتره .

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - karbakhsh - 2015-07-04 01:59 PM

دقیقا درسته و سوال منم بیجا بود. یعنی چرت و پرتی بیش نبود

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - asman - 2015-07-04 04:19 PM

زمان شکار بخصوص شکارهای خطرناک (گراز) 0.01 ثانیه هم سرنوشت سازه که خدای نکرده جای شکارچی وشکار عوض بشه /کاری به برندوسلیقه ندارم / مقایسه یه تک لول غیر پران بایه تک لول پران - یه تک لول ساده با یه دولول ساده - یه تکلول پران بایه دولول پران که پس تیر دارید- یه دولول غیر پران بایه دولول پران- یه دولول پران با یه 5تیر دستکش- یه 5تیر دستکشش بایه 5تیر پران - یه 5تیر پران (نیمه اتوماتیک) بایه 5 تیر اتوماتیک // پس ببینید به ترتیب زمان و سرعت عمل رو برای شما ضمانت کردن / پرحرفی بنده رو ببخشید

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - rrrreza - 2015-07-04 07:15 PM

سلام
من میخوام یک تفنگ تک لول بگیرم فقط تک لول به نظر اساتید چه تفنگی بخرم بهتره؟قیمتش برام زیاد مهم نیست(فقط تک لولKhansariha (214))

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - garin - 2015-07-04 07:21 PM

(2015-07-04 07:15 PM)rrrreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من میخوام یک تفنگ تک لول بگیرم فقط تک لول به نظر اساتید چه تفنگی بخرم بهتره؟قیمتش برام زیاد مهم نیست(فقط تک لولKhansariha (214))
سلام دوست عزیز به نظر من یه تکلول بایکال روس بگیر که همه فن حریفه قیمتش هم مناسبه

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - rrrreza - 2015-07-04 09:46 PM

(2015-07-04 07:21 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-04 07:15 PM)rrrreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
سلام دوست عزیز به نظر من یه تکلول بایکال روس بگیر که همه فن حریفه قیمتش هم مناسبه

مرسی بابت راهنماییت اما چرا بایکال؟من فقط باتفنگم چهارپر میزنم.این تفنگ تک روس جوابگوی چهارپر است؟
مرسی...Khansariha (226)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - garin - 2015-07-04 10:21 PM

(2015-07-04 09:46 PM)rrrreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-04 07:21 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

مرسی بابت راهنماییت اما چرا بایکال؟من فقط باتفنگم چهارپر میزنم.این تفنگ تک روس جوابگوی چهارپر است؟
مرسی...Khansariha (226)

سلام
به این خاطر گفتم بایکال که همه فن حریفه به این دلایل من خودم دارم وازش راضیم
انواع چهار پاره فابریک ودستپر باهش زدم
انواع تک گلوله باهاش زدم
فول چوک ودورزنه
استحکام بالایی داره واستهلاک کم
مکانیزم ساده ای داره