شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری نخجیر 1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: سلاح شکاری نخجیر 1 (/showthread.php?tid=107)

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - karbakhsh - 2015-07-05 01:18 AM

تفنگهاس روس زحمت کش هستن و کم دردسر و معمولا با همه جور فشنگ راه میان البته نه این که نخجیرم بد باشه خیر اونم مدلهای مختلف داره که باید روشون فکر و تحقیق کنید تا راحت خرید کنید. ولی این مسیله که قیمتش مهم نیست کلی کار راحت میکنه.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - asman - 2015-07-05 03:12 AM

(2015-07-04 07:15 PM)rrrreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من میخوام یک تفنگ تک لول بگیرم فقط تک لول به نظر اساتید چه تفنگی بخرم بهتره؟قیمتش برام زیاد مهم نیست(فقط تک لولKhansariha (214))

شما به این ادرس مراجعه کنید تا اهالی خوب انجمن بهتر بتونن شمارو راهنمایی کنن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - سنگک - 2015-07-16 02:17 PM

با سلام از دوستانی که اسلحه یک لول نخجیر دارند کسی تا حالا اندازه چوک را دقیق گرفته و اگر گرفته میشه لطف کنید و مقدارش را بفرمایید؟با تشکر

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mik - 2015-07-18 10:32 AM

با سلام
دوستانی که دقت کرده باشن دیدن که کپ نخجیر ها با لوله یک تکه نیست و چه در نخجیر یک و چه در نخجیر دو با این اوصاف هنگام شلیک فشنگ ها سنگین امکان داره خدایی نکرده کپ از لوله جدا بشه ؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - karbakhsh - 2015-07-18 03:57 PM

دیگه با این حرفها هم جدا نمیشه وگر نه کار خراب بود دیگه. روبوست هم همین داستان داره و جز بهترینهاست.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - rrrreza - 2015-07-24 12:52 PM

سلام
کسی قیمت لوله تفنگ نخجیر تک لول را نداره؟ میخوام لوله تفنگم رو عوض کنم،به علت مشکلاتی که در لولش به وجود آمده. . .

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - karbakhsh - 2015-07-24 02:24 PM

میشه بگین چه مشکلی و چرا تا دوستان هم بیشتر گوش بزنگ باشن.

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - rrrreza - 2015-07-24 09:09 PM

راستش من اومدم چهارپاره دستی درست کردم و بجای اینکه سرشو با دستگاه ببندم یک تیکه کارتن گزاشتم سر فشنگ و خلاصه وقت شلیک این کارتن مثل سنگ شد و لوله تفنگ از داخل باد کرد حالا میخوام لوله را عوض کنم تا نترکهKhansariha (214)
حالا میشه یکی بگه چجوری میشه عوضش کرد و قیمت چند ؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - mik - 2015-07-24 10:07 PM

با سلام
یک سر اسلحه مهمات بزنید اونجا راحت تر می تونن کمکتون کنن قیمتش هم فکر کنم زیر یک تومن باشه چون تا اونجایی یادم هست قیمت لول گلوله زنیش 1500 بود با توجه به این فکر کنم زیر 1 در بیاد .
اگر امکان داره میشه یک عکس از لوله بزارید؟

RE: سلاح شکاری نخجیر 1 - rrrreza - 2015-07-25 12:07 AM

عکس از داخل لوله نمیشه گرفت یعنی اون برآمدگی دیده نمیشه تو عکس.
اما دقیقا 10سانت به سر لوله یک برآمدگی کوچیک اندازه یک عدس بیرون زده!!؟؟Khansariha (214)
امکان تعمیرش هست؟