شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-10-26 09:55 PM

من دوهفته دیگه میام باشگاه نقش جهان برا تمرین.2تا بسته فشنگ هم میخوام بیارم برا شلیک در تعذیه هفتاد و دوتن.ما توی شهرمون (فقط برا تعذیه72تن)هنگام زدن شیپور تیراندازی میکنیم.همه بچه های شهرمون هم سلاح هاشونو میارن(سرپر.دولول.تکلول.پنج تیر و......)فقط ساچمه زنی وگلوله زنی.خودم تا دوهفته دیگه با همه بروبکس هماهنگ میکنم که بریم باشگاه نقش جهان.من شماره آقا صالح و دادا مسیح رو فقط دارم.اگه بی حرف پیش با دادا صالح و دادا مسیح هماهنگ شد ایشالا با شماهم در میون میذارن.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (214)Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-10-27 08:48 AM

سلام خدمت همشهریان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
این هم آدرس فروشگاه پازن ، دیروز اونجا بودم شلوار و کاپشن و سویشرت استتار برگی داشت و بالا پوش دیجیتالی امریکایی و کیسه خواب و...
[تصویر: 13828509191.jpg]
Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-10-27 05:40 PM

رفتم سراغش.انصاف خوبی داره.یه کیف برا آکار گرفتم 13تومن.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - salehsniper - 2013-10-27 05:50 PM

سلام برو بکس.
توی عکسایی که آقا اشکان گذاشته بود آقا مسیح عینک زده بود درسته؟ مگه عینکی بودن؟ نکنه به خاطر اون پلیسه هاست که چند هفته پیش رفته بود تو چشمشون؟
دلم خیلی واسه بروبچ تنگ شده تقدیم به شماKhansariha (8)Khansariha (8)
این هفته اگه خواستید برین باشگاه پنجشنبه میرین یا جمعه حتما خبر بدین. ممنون Khansariha (256)
کلا چند وقته از طبیعت و تفنگ و اینا دور شدم اعصابم ریخته بهم باید برگردم واقعا مثل اعتیاده.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-10-27 09:37 PM

(2013-10-27 05:50 PM)salehsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برو بکس.
توی عکسایی که آقا اشکان گذاشته بود آقا مسیح عینک زده بود درسته؟ مگه عینکی بودن؟ نکنه به خاطر اون پلیسه هاست که چند هفته پیش رفته بود تو چشمشون؟
دلم خیلی واسه بروبچ تنگ شده تقدیم به شماKhansariha (8)Khansariha (8)
این هفته اگه خواستید برین باشگاه پنجشنبه میرین یا جمعه حتما خبر بدین. ممنون Khansariha (256)
کلا چند وقته از طبیعت و تفنگ و اینا دور شدم اعصابم ریخته بهم باید برگردم واقعا مثل اعتیاده.

سلام داداKhansariha (8)
عینک تیراندازی با مارک revision ری ویژن هست اینم لینکشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. استفاده از عینک برای پیشگیری از صدمات و ترکش های احتمالی در حین تیراندازی لازم است اگر دقت کرده باشید در اکثر عکس های خارجی چه مسابقات و ... بدون در نظر گرفتن دوری ونزدیکی سیبل از عینک مخصوص استفاده می کنند . البته خود من هم از همین عینک های معمولی تراشکاری و برشکاری و ... دارم که غالبا هم یادم میره استفاده کنم.
احتمال زیاد جمعه بچه ها باشگاه باشند این هفته هم چون پنجشنبه تعطیل بود بچه ها زیادتر امده بودند . انشالله جمعه آتی در باشگاه همدیگر را میبینیم.
Khansariha (256)دوستان تاپیک خودتون را بیشتر حمایت کنیدKhansariha (256)
فعلا

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-10-28 02:38 PM

انشااللهKhansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (48)مورخ17/8/92انشالله همه جمع میشیم دور هم. تا هم صفا کنیم هم ما با شما بیشتر آشنا بشیم هم چند تیر با pcpهای دوستان بندازیم و هم شما چند تا گوله با ساچمه زنی ما بزنید.خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - salehsniper - 2013-10-28 07:15 PM

آهاااااااا ممنون اشکان. عکس کوچیک بود زیاد معلوم نبود عینک تیراندازیه یا عینک طبی. ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
این هفته انشالله میام باشگاه خدمت دوستان

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-10-31 01:34 PM

دوستان اصفهانی یه سر به این تاپیک بزنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2013-11-01 05:42 PM

سلام به بروبچKhansariha (8)
امروز کیا رفتن باشگاهKhansariha (215)چنتا عکس بزارین
من که تو خونه حوصلم سر رفت از بس به تفنگ ور رفتمKhansariha (367)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-11-01 08:53 PM

مهرداد جان من که نرفتم اما بروبچ انگار رفته بودن سمت مرق و مهیارKhansariha (8)