شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-11-06 12:04 PM

سلام همشهریان گلKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
الان با محیط زیست 5602421 تماس گرفتم در مورد دفترچه گفتند که اگر از قبل دارید وتاریخ ان گذشته می توانید تمدید کنید ولی اگر ندارید الان اقدام کنید تا دوماه دیگر دفترچه میاید ، در مورد پروانه شکار هم از شنبه صادر می شود ، به امید دیدار در باشگاه ، روز جمعه البته اگر وقت و... اجازه دهند در خدمت دوستان خواهیم بود .
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-11-08 08:00 PM

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-11-08 11:56 PM

سلام بر همشهریان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان کسی رفت باشگاه امروز؟ چه خبر بود ؟ عکسی ؟ گزارشی؟ از شکار چه خبر؟
ماکه در خدمت خانواده رفتیم کلهرود وبعد هم منطقه کرکس برای دهکده گردشگری رایان که با درهای بسته روبرو شدیم و تعطیل بود و اجازه ورود ندادند ، البته آنجا منطقه حفاظت شده است و ما هم به قصد گردش و طبیعت گردی رفته بودیم خلاصه شما هم اگر به قصد گردش و یا کوهنوردی و قله کرکس خواستید برید قبلش کسب اطلاع کنید که این همه راه نروید .
ارادتمند همه دوستانKhansariha (48)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-11-09 01:55 AM

سلام اشکان جان احوال شما جای شما سبز . Khansariha (8)ای بابا انگار به در بسته خوردی دادا !! مهم نیست انشاءالله ی قرار میگذارم با دوستام میریم .

در خصوص گزارش هم: امروز باز هم پوکه شاتگان میزدیم توی 103 متر وقتی باد نمیومد با هر شلیک 1 هدف که خیلی لذت داشت .و تست ام کا 4 جدید من . Khansariha (8)

[تصویر: 13839494941.jpg]

[تصویر: 13839494942.jpg]

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - TAKTAZ - 2013-11-09 02:07 AM

خوش به حال دوستان اصفهانی
هم جمعشون جمعه هم جنس شون جوره
هم جا ومکان دارن واسه تست تفنگاشون
مارواگه با پی سی پی ببینن بهمون گیرمیدن ومثل دوستان نمیتونیم ازادانه با پی سی پی تیربندازیم
ایشالاهمیشه
خوش باشیدولذت ببرید ازکنار هم بودن وتیراندازی

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-11-09 02:37 PM

من هم در خدمت دوستان بودم و با آقا مسیح هم آشنا شدم(بالاخره به آرزوم رسیدم) ولی برام کار ضروری پیش اومد و زود برگشتم ونتونستم بیشتر با بروبکس آشنا بشم.شرمنده آقا صالح هم شدم چون باهاش وعده کرده بودم ولی زود برگشتمو ایشون رو ملاقات نکردم.ولی جمعمون جمع بودKhansariha (219)Khansariha (219)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - salehsniper - 2013-11-09 05:16 PM

نه محمد جان این حرفا چیه من باید شرمنده باشم که سر وقت نرسیدم ببخشید.Khansariha (8)Khansariha (8)
آقا مسیح و علی آقا هم ترکوندن فاصله 103 متتتتتر وان شات وان کیل(one shot one kill) اونایی که لانگ رنج تیراندازی کردن میدونن که توی اون فاصله ضعیف ترین باد هم میتونه مسیر ساچمه را منحرف کنه ولی دیگه همتون که میدونین آدم کار درست دیگه........Khansariha (256)Khansariha (256) البته باید بگم آقا سهیل هم با ای تی کم نیاورد...Khansariha (256)
با دادا حسین ((مگنوم)) هم آشنا شدم انشالله که بتونیم بیشتر با هم آشنا شیم Khansariha (219)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-11-09 06:32 PM

دوستان امروز از محیط زیست بهم خبر دادن دفترچه توزیع شد البته به دوستانی داده میشه که دفترچه داشتن بشتابید که تمام نشه . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - saeedmsgh - 2013-11-09 08:36 PM

سلام
مسیح خان یکم از mk4 برامون بگو .... دقتش قدرتش قیمتش و...
آخه میگن وصف العیش نصف العیش(شوخی)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - MacTavish - 2013-11-09 08:51 PM

آفرین به دوستان اصفهانی که برای کار خودشون ارزش قائل هستند و محلی به این خوبی رو برای تیراندازی بوجود آوردند تهران و کرج که هیچ کس یک ریال هم حاضر نیست خرج کنه تا همچین جا هایی برای تیراندازی ایجاد بشه Khansariha (399)