شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-11-10 12:18 AM

(2013-11-09 08:36 PM)saeedmsgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
مسیح خان یکم از mk4 برامون بگو .... دقتش قدرتش قیمتش و...
آخه میگن وصف العیش نصف العیش(شوخی)Khansariha (8)
سلام.

سعید جان کمی توی تاپیک دایستیت توضیح میدم .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - مگنوم - 2013-11-10 12:39 AM

با دادا حسین ((مگنوم)) هم آشنا شدم انشالله که بتونیم بیشتر با هم آشنا شیم Khansariha (219)
[/quote]

صالح جون من هم بسيار خوشحال شدم كه شما رو ديدمKhansariha (8)
راستي سرباز جمع(عرفان) هم اومد يه نبود كشيد ورفت
ولي من دوست داشتم آقاي ميرلوحي رو ببينم كه نصيب نشد وقبل از اين كه ما برسيم خدمتش رفته بود
با تشكر از سهيل كه به من لطف داشتنKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-11-10 02:15 PM

آقا حسین ایشالا یه قرار دیگه میزاریم تا من هم با شمابیشتر آشنا بشم.در ضمن در خصوص دفتر چه هم تشکر میکنم از آقا مسیح که اطلاع رسانی کردند.Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-11-13 02:43 AM

سلام به همشهریان گلKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دو تا عکس قدیمی از 33پل و میدان انقلاب تقدیم به شما
[تصویر: 13842966102.png]

[تصویر: 13842966101.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - omidsoltani - 2013-11-13 09:54 AM

ایییییییییییییی بابا دوستان اصفهانی نرند من برم؟من خودم تا رین رو داشتم بترس بلرز دو تا تیر واسه هدف زنی میزدم ,چرا؟چون اگه شارژ تانکه تموم میشد بایستی 1 یا دو هفته کبسول رو بدم بخوابه تا شاید 180 بار شارژش کنند,تازه مطمئنا زمان تحویلشم پر خط و خش می بود. اصفهان نیست که بقالی محل هم 5 دقییه ای واسم شارژ کنه خخخخخخخ.

دوستان اصفهانی عزیز یه لطفی بکنید سری بعد که رفتید از هدف زنیتون یه فیلم هم بگیرید تا ما هم از راه دور یه فیضی برده باشیم.Khansariha (8)

یا علی
Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-11-16 10:04 AM

سلام بر همشهریان گلKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اولین روز هفته را به شادی آغاز کنید وهفته پر برکتی داشته باشیدKhansariha (8)

خبری از چند روز پیش ولی مروری میکنیم بر پرندگان حفاظت شده و به امید اینکه دوستان همشهری شکاری خوب وبدور از حادثه داشته باشند
آغاز صدور پروانه عادي شكار پرندگان وحشي در استان اصفهان 1392/08/15
صدور پروانه عادی شکار پرندگان وحشی در استان اصفهان آغاز می شود.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني محيط زيست استان اصفهان از معاونت محیط زیست طبیعی این اداره کل، صدور پروانه عادی شکار پرندگان وحشی در این استان از روز شنبه 18 آبان ماه آغاز می شود. بهای هر پروانه 600 هزار ریال بوده که در ازای رسید بانکی واریز شده به شماره حساب 2170600209005 صادر می گردد و مدت اعتبار هر پروانه از تاریخ صدور تا پایان فصل شکار است. پروانه عادی شکار پرندگان وحشی استان اصفهان، تنها در محدوده شکارگاه‌های آزاد استان دارای اعتبار است و دارندگان پروانه عادی شکار پرنده فقط مجاز هستند در فصل شکار دو روز در هفته (چهارشنبه و جمعه) و در هر مسافرت شکار حداکثر چهار قطعه از پرندگان غیرحمایت شده آبزی و خشکی زی را شکار نمایند. پروانه شکار پرنده غیرقابل انتقال به غیر بوده و تنها فردی که پروانه به نامش صادر شده مجاز به شکار است.
صدور پروانه عادی شکار پرندگان وحشی در ادارات و دفاتر نمایندگی حفاظت محیط زیست کاشان، آران و بیدگل، نطنز، اردستان، نائین، شهرضا، سمیرم، دهاقان، شاهین شهر و میمه، نجف آباد، گلپایگان، فریدن و خوانسار نیز انجام می گیرد.
گفتنی است؛ بر اساس قوانین حفاظت از تنوع زیستی ممنوعیت صيد و شكار تمامی انواع پرندگان شكاري، و پرندگان حمايت شده از جمله پليكان سفيد، فلامينگو، درناها، قوها، حواصيل ها، لک لک ها، غواص ها، باكلان مارگردن،غاز پيشاني سفيد، غاز پيشاني سفيد كوچك، غاز پازرد، اردك تاج دار، اردك مرمري، اردك چشم طلايي، اردك سرسياه، اردك دم دراز، مرگوس ها، اسكوترها، خروس كولي دشتي، بوتيمار كوچك، هوبره، زنگوله بال، كبك دري، دراج، جيرفتي، قرقاول، كاكايي دودي، كاكايي چشم سفيد، يلوه حنايي، مينا، داركوب سبز راه راه، كوكوي خالدار، پرستو، بلبل و سار صورتي محرز بوده و با متخلفين برابر قانون رفتار خواهد شد.

و شرایط صدور كارت همياري افتخاري محيط زيست :
- عنوان خدمت: صدور كارت همياري افتخاري محيط زيست
2- هدف: استفاده از نيروهاي مردمي و علاقه‌مند به محيط زيست در مناطقي كه نيروهاي محيط زيست حضور كمتري دارند
3- دامنه عملکرد: استان اصفهان
4- تعاریف: استفاده بهينه از علاقه مندان به محيط زيست در خصوص حفظ و حراست عرصه هاي طبيعي
شرایط کلی:
- شناخت كامل از محل زندگي و محيط طبيعي
- نداشتن سابقه تخلف خصوصاٌ در رابطه با شكار و صيد
- ارائه مدارك مورد نياز
5- مدت زمان انجام کار: ظرف مدت يك ماه
6- مراحل و شرح اقدامات:
1. درخواست متقاضي
2. ارائه مدارك مورد نياز
3. تكميل فرم درخواست كارت هميار افتخاري
4. تأييد مسؤول نظارت و بازرسي اداره كل
5. صدور كارت به امضاء مدير كل دستگاه
6. تحويل به متقاضي
7- مدارک مورد نیاز: (شامل فرمها و شماره سریال فرمها)
1. تكميل فرم درخواست هميار افتخاري محيط زيست
2. دو قطعه عكس 3*4
3. يك برگ تصوير شناسنامه
فرم صدور كارت هميار افتخاري محيط زيست
Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-11-19 10:46 AM

سلام وارادت خدمت همشهریان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
آدرس دفاتر محیط زیست در سراسر شهرستان اصفهان

[تصویر: 13848452651.jpg]
[تصویر: 13848452652.jpg]

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-11-19 03:54 PM

دم شما گرم.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-11-21 02:18 AM

سلام همشهریهای گل . Khansariha (8)

دوستان نبینم تپیک خاک بخوره !!

[تصویر: 13849876851.jpg]

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-11-21 10:53 AM

سلام به همشهریان گلKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
غار کلهرود، نطنز
نام انگلیسی: Kalahroud Cave
نام فارسی : غار کلهرود
اين غار در روستاي «کلهرود» در فاصلة 85 کيلومتري شمال شهر اصفهان در دامنة کوه‌هاي کرکس قرار دارد و طول آن در حدود 3000 متر است. این غار در میان دره کم عمق و در ارتفاع کوتاهی از سطح رودخانه و در نزدیکی روستایی با همین نام واقع شده ست. غار کلهرود یکی از غارهای غیر آهکی معروف استان اصفهان است که معروفیتش بیشتر به خاطر گلی بودن آن می باشد.
این غار از تالارهای مختلف تشکیل شده که با شیبی تند و پرتگاه مانند ادامه یافته و به همین دلیل کم‌نظیر و دیدنی به حساب می‌آید.سقف و دیوارهای این غار پوشیده از سنگ های گل کلمی و کف آن پوشیده از چکیده‌های مخروطی دانه انگوری که مانند چکیده های تالار غار رود افشان است. طول غار کلهرود 3000 متر و عمق آن 50 متر است. این غار از جمله غارهای طبیعی بوده و در گذشته در یکی از تالارها آب وجود داشته و در حال حاضر خشک است. از جمله کشفیات درون غار می‌توان به اشیاء و ابزار تاریخی، استخوان انسان یا جانور اشاره کرد. در مرکز تالار دوم میدان کوچکی قرار دارد که در آن چاله‌ای حفر شده و احتمال می رود برای برافروختن آتش کنده شده است.
ویژگی های غار کلهرود : می توان گفت این غار از دو قسمت تشکیل شده است یک قسمت شامل چند تالار بزرگ و قسمت دیگر که طول اصلی غار را تشکیل می دهد شعبه ی گلی این غار است که به مانند دهلیزی بلند امتداد یافته است. در ورودی غار با یک سه راهی مواجه می شویم؛ مسیر سمت چپ پس از کمی پیش روی به اتمام می رسد مسیر وسط مسیر اصلی غار است و با شیبی تند به تالار اول می رسد و مسیر سمت راست از طریق چاهی به تالار اول منتهی می شود. از روبه روی ورودی تالار اول وارد تالار دوم می شویم که تعداد زیادی استلاگمیت به مانند ستون های یک ساختمان در کف آن به چشم می خورد و بعد از آن وارد آخرین تالار غار می شویم که چاهی در حدود چهار متر در انتهای آن قرار گرفته است.

دوستان من حدود 10 -11 سال پیش به اتفاق تعدادی دوستان ناشی این غار را بازدید کردیم البته خیلی پیش نرفتیم اما تا جایی که رفتیم واقعاً زیبا بود پر از قندیل های زیبا و ابگیرهای و دهلیز های جالب ، توصیه میکنم اگر قصد بازدیددارید با تورهای غارنوردی بروید در ضمن کلهرود منطقه حفاظت شده است !
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)