شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-12-11 12:51 AM

مهدی جان ماهم دلمون برای شما و دوستان تنگ شده باور کن امروز بیادت بودم میخواستم تماس بگیریم ولی از بس گرفتار شدم فراموش شد.Khansariha (8) شبها هم مجلس روضه و عزاداری داریم یکم درگیرم
دوستان تشریف بیارن خوشحال میشیم .Khansariha (8)

اقا سعید انشاءالله اواخر هفته میاد اصفهان و امین جان هم تا جای که اطلاع دارم یگم درگیر درسو بحث هستش . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-12-11 10:18 AM

به به ببین چه خبره اینجاKhansariha (219)Khansariha (219)
حمید جان ارتقای کاربریت رو تبریک میگمKhansariha (219)Khansariha (8)Khansariha (8)
مهدی جان دادا این هفته گوش شیطون کر یه برنامه ردیف میکنیمKhansariha (8)
دادا مسیح شامم میدید؟؟خخخخخخخ.شوخی کردم دادا ایشالله که قبول الله بشهKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-12-11 01:19 PM

زنده باشی امین جان تشریف بیارید من در خدمتم از شریف واقفی که وارد ابوالحسنی اصفهانی میشین بعد از کوچه امام زاده سمت چپ کاملا" مشخصه 3 شب دیگه مجلس پا برجاست . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-12-11 03:15 PM

تا بشه خدمت میرسیم آقا مسیح.انشالله که قبول حق باشه.اجرت با امام حسین دادا.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
امروز تونستم بعد از چند ماه برو و بیا دفترچه محیط زیست رو تحویل بگیرم.[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - amirjoon - 2013-12-11 04:31 PM

Khansariha (256)
دوستان چه خبر از وضعیت صدور دفترچه و پروانه شکار و همچنین سهمیه 92 در اصفهان؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-12-11 07:39 PM

دوستان ثبت نام جوار 4 پا هم میشد که تا امروز فرصت داشت .

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - amirjoon - 2013-12-11 09:17 PM

دوستان همشهری نظرتون در مورد ساخت یه گروه وی چتی با عنوان مشابه همین تاپیک چیه؟؟؟!!! اینطوری بهتر سریعتر از احوال هم یا اطلاعیه ها یا قرارها ییییا.... باخبر میشیمKhansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (219)Khansariha (214)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-12-11 11:23 PM

موافقم امیر جان منتها گوشی من فکر نکنم این قابلیت رو داشته باشهKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - amirjoon - 2013-12-11 11:54 PM

(2013-12-11 11:23 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موافقم امیر جان منتها گوشی من فکر نکنم این قابلیت رو داشته باشهKhansariha (8)

امین جان این برنامه بر روی اکثر گوشیهای هوشمند و تا کمی باهوش! نصب میشه از جمله اونهایی که دارای سیستم عامل:
ios
Android
symbian s60 v5
symbian s60 v3
java سری آشا نوکیا
هستن!

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-12-12 12:01 AM

روی n72 هم میاد امیر جان؟اصلا سیستم عامل داره؟خخخخخخخخخخخKhansariha (8)