شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - saeedmsgh - 2013-12-25 06:53 PM

با سلام
فرصتی دست داد تا چند روزی مهمان دوستان عزیز اصفهانی به خصوص دوست خوبم مسیح خان باشیم . تصاویر زیر مربوط به روز جمعه و باشگاه تیراندازی میباشد .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تیراندازی با وایرخ 100 مسیح خان واقعا لذت بخش بود . الویت من در خرید تفنگ بعدی قطعا وایرخ 100 خواهد بود. نرمی و دقت این تفنگ واقعا کم نظیر است.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - arash1324 - 2013-12-25 07:22 PM

سلام و درود به دوستان اصفهاني Khansariha (8)
تيغ دوستان اصفهاني برا Khansariha (8)
اين عكس ها رو كه مي بينم خستكي 36 ساعت كار از تن آدم در ميره . دمتون گرم . پايدار باشين و سلامت Khansariha (48)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-12-25 10:52 PM

سلام.آقا صالح حقیقتا خجالت کشیدم از طریق اس دوباره بهت یادآوری کنم.دادا بشتاب که سلاح های دولتی داره توزیع میشه.امروز کارای خرید یه آکار دولتی رو برا پسر داییم جفت و جور کردم.به هر حال تصمیم خودتو بگیر.ماشاالله بروبکس هم که همه استادهستند.یه مشورت ازشون بگیر.وظیفه من به عنوان دوست یادآوری این موضوع بود.اگه انشاالله تصمیم شما قطعی شد یه خبری تا دو هفته آتی بهم بده تا بنده انجام وظیفه کنم.من مخلص شما هستم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2013-12-25 10:59 PM

سلام به بروبکسKhansariha (8)
امروز برای منم اس اقای شکوهی امد دست داداش مسیح Khansariha (8)درد نکنه
به خاطر زحماتی که برای بچه ها میکشن
اقای میر لوحی سلام و ارادتKhansariha (8)
اکار دولتی را به چه قیمتی گرفتید

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - tactirandaz - 2013-12-25 11:04 PM

سلام به دوستان اصفهاني . خوشا به حالتان . هم رفقاي پاي كار و با مرام زياد دارين و هم امكاناتي مثل مكان براي هدفزني و گروپ گيري دارين و هم اساتيد با تجربه مثل آقا مسيح . من كه به شما اصفهانيها قبطه ميخورم . تيغتان برا

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-12-28 10:38 PM

دوستان همشهری سلام Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دیروز تو باشگاه تیراندازی صحبتی شنیدم مبنی بر اینکه آقای شکوهی کپسول های دست دوم و رنگ شده و تاریخ قدیم را شارژ نمی کند و با توجه به اینکه دو هفته قبل هم مشابه این حرف را شنیدم ، امروز طی تماسی که با آقای شکو هی داشتم ایشان گفتند که کپسول های بسیار قدیمی که مثلاً مال 30 سال پیش است وفاقد بر چسب ایمنی است را شارژ نمی کنند و کپسول هایی که بر چسب ایمنی دارد طبق روال گذشته شارژ می شود .
در ضمن آقای زمانی مسئول باشگاه تیراندازی هم میگفتند که قرار است کمپرسور بیاورد و در همان محل باشگاه کپسول ها را شارژ کنند و صحبت از ساخت سکوهایی برای تیراندازی بادی و ساخت اهداف فلزی و ... هم بود.
ارادتمندKhansariha (48)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2013-12-29 12:03 PM

یه خبر خوش برا دوستان اصفهانی عزیز(علاقه مند به پینت بال).آقای زمانی گفت که قراره بزرگترین و استاندارد ترین زمین پینتبال ایران رو رو توی باشگاه نقش جهان افتتاح کنه.شروع هر مسابقه با انفجار 2عدد مین در دوطرف زمین شروع میشه که باید هیجان انگیز هم باشه.هزینه هم حدود 55تومن در هر راند برای یک نفر هستش.در ضمن این مسابقاب با نظارت مستقیم نیروی انتظامی و کنترل ستاد اطلاعات انجام میگیره.خلاصه از این به بعد واقعی ترین مسابقات پینت بال رو در باشگاه نقش جهان تجربه کنیدKhansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2013-12-31 10:07 PM

سلام به بروبچKhansariha (8)
دلم لک زده برای شکار خرگوش دوستان میشه
راهنمایی کنن کجا میتونم نزدیکی اصفهان خرگوش پیدا کنمKhansariha (8)
ارادتKhansariha (215)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2014-01-04 11:05 PM

آقا توی تاپیک که نمیشه شکارگاه معرفی کرد.جاشو پیدا میکنن میرن اونجا نسل همه چیزو ریشه کن میکنن خخخخخخخخخخخ یه اس بده آقا مسیح بهت میگه کجا.این رو از این جهت گفتم که از تصاویر شکار خرگوش توسط آقا مسیح در تاپیک مربوطه حال کردیم.Khansariha (8)Khansariha (219)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2014-01-06 12:32 PM

دروووووووووووود.بعد از سه سال بالاخره یه برف چاق و چله ای اومد.به امید سالی پر از بارش برف و باران و همچنین آرزوی خوشبختی.سلامتی و سربلندی برای بروبکس ایشالا که یه برف سنگینی بشینه تا جمعه با آقا مسیح بریم کبک بزنیمKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (256)