شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2014-02-05 01:32 PM

Khansariha (389)Khansariha (222)Khansariha (91)Khansariha (95)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2014-02-05 04:11 PM

امان از بیکاری آقا سهیل.Khansariha (226) امین جان این شکلک ها چیه؟؟Khansariha (62)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - flower - 2014-02-05 04:37 PM

(2014-02-04 08:53 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

جناب میرلوحی وقتی عکس آدم برفیتونو دیدم میدونی چی از تو ذهنم رد شد ؟

تو ذهنم تصویر + دوربین رو رو چشم آدم برفی دیدم
Khansariha (226)
. خدایی عشق تیراندازی همه چی رو برا یکی مثل من هدف میبینه خخخخخخخخخخخ
دنیام شده + و انواع و اقسام هدف
Khansariha (219)

در ضمن دستت درد نکنه برا عکس آدم برفی
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2014-02-05 04:41 PM

تشکر دوست عزیز.آره دیگه عشق به هدف گیری و شکار باعث میشه که انسان آدم برفی رو هم مثل شکار دوربین روش بندازه.خخخخخخخخKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2014-02-07 06:45 PM

سلام به بروبکسKhansariha (8)
جای دوستان خالی امروز رفتیم یه50-60تایی کلاغ ترکوندیمKhansariha (219)
چه حالو هوای داشت اسمون سیاه شده بود یه جا گربه نزدیک ما
بود چنتا کلاغ زاغ زدم به بالشون خورده بود انقدر قشنک بهشون
حمله میکرد و میکشتشون فکر کنم ازشون زیاد کینه داشت جالب
اینجاست یه زاغ زدم4تا زاغ دیگه امدن بهش حمله کردنKhansariha (290)
فکر میکردم الان میان کمکش کننKhansariha (172)
ارادتKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mohandesjavid - 2014-02-08 06:41 PM

برادر گرامی
کارت زیاد جالب نیست مگر از این کلاغ ها ضرری به شما رسیده
برا خوردن هم که هلال نیستند

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2014-02-08 07:07 PM

(2014-02-08 06:41 PM)mohandesjavid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادر گرامی

دوست عزیز در مورد کلاغ و مضرات اون قبلا بحث شده اما به طور خلاصه زندگی شهری و رشد فزاینده تعداد کلاغها باعث شده نسل بسیاری از پرندگان دیگه به خطر بیوفته چون اصولا تخم پرندگان و جوجه انها جزو غذاهای مورد علاقه کلاغ هست.هیچ موجودی به خودی خود مضر نیست اما گاهی جمعیت زیاد یک گونه میتونه مشکل ساز باشه.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2014-02-08 08:48 PM

(2014-02-08 06:41 PM)mohandesjavid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادر گرامی

سلام جاوید جان Khansariha (8)
مگه برای جالب بودنش این کار را میکنم Khansariha (290)یا ساچمه مفت دارم خخخخخ تو منطقهای که من میرم
شکار اوایل انقدر کلاغ بود و چنتا کفتر دوسالی شروع به کشتنشون کردم الان جمعیتشون کم شده در این 2سال انقدر تعداد کفتر و قمری هازیاد شده تازه چنتا مهمونم جدید هم دارم(پرنده شکاری) که دوستانم باورشان نمیشد این هفته هم رفتیم تو شکارگاه دوستم دمار از روزگارکلاغا در اوردیم
اینم کلیپ کفترها و ثمره کار تازه سال دیگه که جوجه هاشون در بیاد فکر کنم خودشون افت بشن خخخخخ
ارادتKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2014-02-08 09:07 PM

من با شکار کلاغ بسیار موافقم چون 2تا ضرر بسیار مهم به شکار های ما میزنن.1:هر وقت آروم آروم به سمت شکار نزدیک میشی کلاغا با سروصدا در آوردن شکار رو فراری میدن که در این صورت اگه هدف گیریت خوب باشه میتونی شکار رو هوازنی کنی و اگه هم نفرت پیدا کردی نسبت به اون کلاغ میتونی نابودش کنی ولی توی این اوضاع گرونی فشنگ اگه شکارو بزنی به صرفه تره ولی من معمولا کلاغ رو میزنم.2:خوردن تخم و جوجه پرندگان از جمله کاکلی.سار.کفتر جنگلی و چاهی و قمری که توی منطقه ما زیاد بودن ولی به علت فراوان شدن کلاغ ها تعداشون بسیار کم شد.بنابراین آقا مهرداد و دوستانی که pcpدارن به جای ماهم تا میتونن کلاغ بزنن تا کفتر و قمری دوباره توی منطقه زیاد بشه.(چون کلاغ زدن با pcpارزون تر در میاد تا ساچمه زن)خخخخخخخخخخخخخخخخخخ.با نهایت تشکر از دادا مهردادKhansariha (214)Khansariha (219)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - xzqr - 2014-02-11 11:39 PM

دوستان اطراف شهر اصفهان و اینا کجاها برا شکار مناسبه؟؟
اصلا کجاها چی داره؟؟