شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2014-02-12 03:45 PM

(2014-02-11 11:39 PM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اطراف شهر اصفهان و اینا کجاها برا شکار مناسبه؟؟
اصلا کجاها چی داره؟؟

سلام.الآن که دیگه فصل شکار تموم شده.ایشالا سال دیگه باهم میریم شکار تا با جاهای مناسب برا شکار توی اصفهان آشنا بشی.تازه اومدی اصفهان یا تازه شکارچی شدی که نمیدونی کجاها باید بری برا شکار؟؟؟؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - saeedmsgh - 2014-02-12 03:57 PM

این مهرداد جان احتمالا با مسیح زیاد نشست و برخاست کرده که میره 60 تا کلاغ میزنه البته به احتمال زیاد نصفش مبالغه است . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - xzqr - 2014-02-12 04:05 PM

(2014-02-12 03:45 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-11 11:39 PM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اطراف شهر اصفهان و اینا کجاها برا شکار مناسبه؟؟
اصلا کجاها چی داره؟؟

سلام.الآن که دیگه فصل شکار تموم شده.ایشالا سال دیگه باهم میریم شکار تا با جاهای مناسب برا شکار توی اصفهان آشنا بشی.تازه اومدی اصفهان یا تازه شکارچی شدی که نمیدونی کجاها باید بری برا شکار؟؟؟؟Khansariha (8)

پس میگند تا 15 اسفند؟؟؟؟
کلاه قاضی قبلا خیلی رفتم همه چیز داره...
قمیشلو و چاله سیاه هم خرگوش و اینا زیاد دیدم....
کلا میخواسم بدونم کجا ها میرند...
من شکارچی که نیستم...کلا برا تفریح

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2014-02-12 08:30 PM

مبالغهKhansariha (367)تو اصفهان اینقدر
کلاغ هست که نمیشه تعدادشون را حدس زد صبح زود نزدیک شهر
اینقدرروی این سیم برقها نشستن که تو یه خیابون میشه راحت20تا
زد چند وقت پیش بعد از تاکسیرانی اینقد کلاغ نشسته بود که خدا میدونه.
با دلول سنتتین و2تا فشنگ یه حال اساسی بهشون دادیم که نگو
دوستان مورد مطالبی که در مورد یک کاربر میزارید یکم دقت کنیدKhansariha (8)
ارادتKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - salehsniper - 2014-02-13 10:00 AM

بله درسته همونطور که مهرداد جان گفت کلاغ بسیار زیاد شده واسه دیدنشون زیاد نیاز نیست به بیرون شهر برید همین میدون امام خودمون کلاغا داشتند غوغا میکردند توی خیابون استانداری درختا سیاه شده بودند از کلاغ جای تشکر هم داره که دوستان کنترل آفت میکنند البته تعدادشون اونقدر بالاست که با این کارا نمیشه پسشون بر اومد خدا به داد برسه فصل بهار و تخم گذاری امسال،این همه کلاغ غذا میخواند دیگهKhansariha (367)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - ln 1 - 2014-02-13 08:30 PM

سلام بر بچه های اصفهان . الان تاپیکو نگاه میکردم دیدم چند وقتی هست خبری از مسیح نیست ؟ اینجا کسی ازش اطلاع نداره ؟ قبلا روزی چند ساعت انلاین بود اما الان ... . ارادتمند همگی شما .

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2014-02-13 08:41 PM

(2014-02-13 08:30 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر بچه های اصفهان . الان تاپیکو نگاه میکردم دیدم چند وقتی هست خبری از مسیح نیست ؟ اینجا کسی ازش اطلاع نداره ؟ قبلا روزی چند ساعت انلاین بود اما الان ... . ارادتمند همگی شما .

سلامKhansariha (8)
من کمو بیش با داداش مسیح ارتباط دارم همیشه به من لطف دارند
سرحال و سلامت هستند یکم سرشون شلوغه امیدوارم هر کجا که
هستند خوش باشند
ارادتKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2014-02-13 08:47 PM

(2014-02-13 08:30 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا مسیح یه دفعه میاد و مارو ذوق مرگ میکنه و دوباره چند هفته پیداش نیست.خخخخخخخخ(یکم سرش شلوغه) به هر حال همچنان منتظرشان هستیم.ایشالا که هر جا هست خوش و خرم باشه.تقدیم به بروبکس عزیز و دادا مسیح(البته خودتون گل هستید)[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - مهرداد - 2014-02-13 09:00 PM

سلام دوست عزیز
با کسب اجازه از بچه های اصفهان.آقا مسیح خدا رو شکر خوبن و در حال خوزستان گردی هستند.امروز صبح با من تماس داشتن که متاسفانه اهواز نبودم و نتونستم زیارتشون کنم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2014-02-17 03:48 AM

درود
و خسته نباشید جانانه به همه بروبکس گل .
دوستان هستیم خدمت شما ببخشید یکم گرفتاری کاریم زیاد شده بازم از همتون که به بنده لطف دارید و جویای احوال من میشید ممنونو سپاسگذارم . . Khansariha (8)

دوروزی مسابقه زیبای اسب بودم منطقه خوزستان 1 خبر خوش هم براتون دارم سردار ملی اسب اخویم دوم شد البته حقش اولی بود . Khansariha (8)

عشق تفنگ کم بود اسبم اضافه شد .

[تصویر: 13925966801.jpg]

[تصویر: 13925966802.jpg]