شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-12-08 06:22 PM

اول تشکر از عارف عزیز که به بنده لطف دارن Khansariha (8)
درضمن امروز از 19 تا تیر در فاصله 45 متری به اهدافی که نیم سانت قطر داشتن 1شات خطا رفت . میتونم بگم دقت این اسلحه باور نکردنی هستش سی زد هم که مثل همیشه عالی بود . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - persiankiller - 2011-12-08 09:30 PM

خشوحالم که خوشحالید دوستان اصفحونی....بدبخت کبوتره از اون فاصله شما ها رو ندیده حتی خخخخخخخخ تیر غیب بودهKhansariha (290)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2011-12-08 10:03 PM

دوستان همینطور که میدونید منم یه هاتسان دارم...یه خاطره هم من بگم از این اسلحه...دو سه روز پیش یه کبوتر روی منبع آب یه ساختمون 7 طبقه پشت خونمون نشسته بود،،،فاصله ی این سختمون تا محل استقرار من 120 قدم بود که با یه نشانه گیری حساب شده مورد اصابت تیر غیب بنده قرار گرفت....فیریییییییییییییییز.Khansariha (9)..از بس ذوق کردم همه را اس ام اس بارون کردم....خداییش خیلی کیف کردمو رفتم واسه تفنگم اسفند دود کردم.......خخخخخخخخخخخ....بازم عارف جان میگم برو و یه هاتسان بردارKhansariha (120)...بخدا این اسلحه حرف نداره....!
کوچیکه همتونم......یا حق.....!

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2011-12-17 07:47 PM

داش مسیح با ما قهر کردییییاااااااااااااااااااااااااااااا........Khansariha (290)Khansariha (172)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - persiankiller - 2011-12-17 07:51 PM

مخلص همه برو بکس اصفحانی....ارادتKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2011-12-17 07:57 PM

ما هم مخلصیم علی جانKhansariha (8)علی جان مشکوک میزنی نکنه میخوای بیای اصفهان؟؟Khansariha (214)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-12-17 08:16 PM

(2011-10-27 11:39 AM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب خدارو شكر ما كه نيومدني شدييييييم خخخخخخخخخخخKhansariha (219)

(2011-12-17 07:47 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داش مسیح با ما قهر کردییییاااااااااااااااااااااااااااااا........Khansariha (290)Khansariha (172)
عزیز مای عرفان جان Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - asghar - 2011-12-17 10:48 PM

خب با تبریک به دوستان اصفهانی که هدف خیلی کوچیک را زدن ولی یه نکته:

قطر تیر 5.5 میلمیتره و حتی اگه قطر هدف یک سانت باشه از هر طرف 5.5 میلیمتر بهش اضافه بشه قطرش میشه 21 میلیمتر که خب زدنش از 45 متری خیلی کار سختی نیست.
حتی اگه قطر هدف یک میلیمتر باشه! 11 میلیمتر بهش اضافه میشه و عملا هدف شما 12 میلیمتره.
پس حتی زدن یک سوزن توی 30 متری اصلا کار سختی نیست چون عملا عرضش میشه 11 میلیمتر.
البته شرمندم ولی فقط قصدم روشنگری بود.
ارادت

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2011-12-18 09:19 PM

داش مسیح جات خالی امروز با امین رفتیم زاغ زنی.......23-4تا زاغ شمردیم..خیلیشم حسابش از دستمون رفت.....به یاده اون دکل که قتل عام کردیم این پست و زدم.........خلاصه جات وحشتناک خالی بود.
عارفجون جا شماهم دادا خ خالی بود.......ایشالا به زودی میبینمتون.
.
.
.
.
.
.
منتظر یه سوپرایز باشین بروبچ.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - said - 2011-12-18 10:13 PM

با سلام . خسته نباشين آقا عرفان ، شما كه ماشالله 2-3 نفري با هم هستيد دمتون گرم سعي كن سوبرايز عمومي داشته باشي . مخلص شما Khansariha (8)