شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2014-08-04 10:57 PM

سلام دوستان.یه خبر مهم:امروز ساعت 5 عصر کوره های ذوب آهن آتیش گرفت Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (48) نشسته بودم پا کامپیوتر یهو دیدم بو کله پاچی میاد خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ یکی از رفقای اتش نشان اس داد و گفت کوره ها اتیش گرفته.الهی شکر.به خدا خسته شدیم از بس دود خوردیمKhansariha (367) آخه صنعت حساب و کتاب داره همین طوری که دود رو ول نمیکنن وسط مردم.Khansariha (367) امروز یه ابری از دود تو هوا بود که نگو نپرس

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2014-08-05 07:50 PM

(2014-08-05 11:52 AM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اصفهانی لطفا یک آدرس از جایی که بشه واشر وایتون و سیلیکونی تهیه کرد و مورد اعتماد باشه بدید.
Khansariha (256)

اصفهان.چهارباغ پایین.کوچه سینما سپاهان.تا دلت بخواد اسلحه فروشی هست.اعم از بادی و ساچمه زن و ...........لوازم ماهیگیری هم به راحتی پیدا میشهKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mahdia - 2014-08-05 10:54 PM

(2014-08-05 07:50 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-05 11:52 AM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اصفهانی لطفا یک آدرس از جایی که بشه واشر وایتون و سیلیکونی تهیه کرد و مورد اعتماد باشه بدید.
Khansariha (256)

اصفهان.چهارباغ پایین.کوچه سینما سپاهان.تا دلت بخواد اسلحه فروشی هست.اعم از بادی و ساچمه زن و ...........لوازم ماهیگیری هم به راحتی پیدا میشهKhansariha (8)

دوست عزیز چهارباغ عباسی نه پایین

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2014-08-05 11:17 PM

داداش شما باید بری شاپور قدیم اسم خیابونو یادم نیست چون همیشه به این اسم نام بردیم اول خیابون سر پل فلزی هست به تاکسی بگی خودش میدونه کجا بره اونجا نزدیک 20 تا اورینگ و لاستیک فروشی هست هر نمونه با هر سایزی بخوای هست

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2014-08-05 11:49 PM

داداش راستش من درست اسم خیابونا و چهار راه ها رو یادم نیست
سر پل فلزی اول اون خیابون که میره سمت دروازه تهرون من خودم تقریبا هفته ای 2 روز اونجا هستم واسه خرید لوازم مختلف صنعتی
کلا از هر کی بپرسی شاپور قدیم راحت ادرس میدن

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - amirsalaramirsalar - 2014-08-06 07:24 AM

با سلام خدمت دوستان اصفهانی مدتی در فصلنامه شکارو ماهیگیری تبلیغ یک اسلحه فروشی در شهرضا بود که می گفت فروش تفنگهای fn بلژیک آکبند بنده تماس گرفتم می گفت تفنگهای 2013 و آکبنده قیمت هم بین 27 تا 35 میلیون در مدلهای مختلف داشت از کسی سوال کردم می گفت این تفنگها برای کشور بلژیک نیست و برای کشور دیگریه
سوال من اینه که واقعاً این تفنگها مال کشور بلژیکه ؟ و اگه اینطوره چرا با توجه به اینکه آکبنده قیمتش نسبتاً پایینه البته این موضوع تقریباً برای 4 ماه پیشه

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - amirsalaramirsalar - 2014-08-06 10:06 AM

دوستان کسی نبود راهنمایی کنهKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2014-08-16 05:57 PM

داداش من تو کشور های خارجی این قیمت های عجیب و غریب وجود نداره.اینجا اینقدر گرونه.در مورد اصلی بودن این تفنگا اگه میخوای مطمئن بشی یه اسلحه ساز ماهر ببر تو اسلحه فروشی تفنگو نشونش بده.بهت میگه اصل یا نهKhansariha (8)اینم سایت یکی از اقوام.دانشگاه صنعتی اصفهان تدریس میکنه(دوستان اگه یه وقتی درباره زیست شناسی سوالی داشتن ایشون میتونن کمک کنن) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - amen - 2014-08-17 11:34 PM

درود به همه همشهریان و دوستان
دوستان از بین فروشگاههای اصفهان کدوم از نظر عرضه تفنگ آک مطمئن تر و منصف تره
آیا از کاربران سایت در اصفهان کسی بادی فنری هم عرضه میکنه؟
ممنون

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2014-08-17 11:42 PM

داداش این مغازه هایی که من تا امروز اصفهان دیدم هیچکدوم
بهترین کار اینه که یا وارد باشید یا با یه نفر وارد تشریف ببرید خرید
یه پیام به اقا مسیح بدید بهتر از همه میتونه کمکتون کنه