شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - KRALMAGNUM - 2014-12-04 11:25 PM

ممممنون اونجاهارو بلدم یعنی اطراف چهارباغ بالا میفته؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - farsomid - 2014-12-04 11:38 PM

سلام .دوستان همشهری عزیز. بنده فروشگاه اوای طبیعت اقای مراد خانی را بیشتر ترجیح میدم چون هم قیمتاش مناسبه هم خودش خوش اخلاقه Khansariha (219).مثلا دیانا 35 را میده یک میلیون همه جا گرونتره. خودم ی شادو دست دوم ازش گرفتم250 ازش راضیم

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - MAZ - 2014-12-04 11:38 PM

(2014-12-04 11:25 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممممنون اونجاهارو بلدم یعنی اطراف چهارباغ بالا میفته؟

بله دقیقا یک خیابان قبل از چهارباغ بالا توی نقشه مشخص کردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - KRALMAGNUM - 2014-12-05 01:16 PM

ممنون. راستی داداش در این نقشه که گزاشتین یه پل هست اون پل فلزی نیست؟ بعدش میفته به میدان انقلاب؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - amen - 2014-12-05 03:04 PM

(2014-12-04 11:38 PM)farsomid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .دوستان همشهری عزیز. بنده فروشگاه اوای طبیعت اقای مراد خانی را بیشتر ترجیح میدم چون هم قیمتاش مناسبه هم خودش خوش اخلاقه Khansariha (219).مثلا دیانا 35 را میده یک میلیون همه جا گرونتره. خودم ی شادو دست دوم ازش گرفتم250 ازش راضیم

سلام
اینکه هر مغازه داری با مشتریهای خودش جوری رفتار میکنه که اونها را از دست نده درسته . ولی به شخصه دیدم که این فروشگاه (آوای طبیعت . مراد خوانی ) حتی به مشتریهاش هم اونوقت که حس کنه از بازار بی اطلاعند حسابی میندازه.
دوست گرامی خوشحالم که شما خرید خوبی ازش کردید ولی باید ببینید چند تا سلاح کار کرده جای نو فروخته یا چرا قیمتش یکدفعه از جاهای دیگه کمتره؟ خودم سر خرید دیانا 31 صابونش به تنم خورده.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2014-12-05 06:25 PM

اره دوستان تبلیغ فروشگاهی رو نکنید چون اینا هر کدومشون واسه خودشون داستانی دارن
مراد خانی اون اولها که باز کرده بود واقعا خوب بود ولی الان از خودش گرون فروش تر خودشه

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - KRALMAGNUM - 2014-12-05 06:40 PM

دوستان من میخوام یه واشر سه گل دیانا 54 بخرم کدومشون اصلی داره؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - MAZ - 2014-12-05 06:43 PM

(2014-12-05 06:40 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من میخوام یه واشر سه گل دیانا 54 بخرم کدومشون اصلی داره؟
سمسار زاده مطمعنا داره اما باید هواست باشه سرت کلاه نزاره

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - KRALMAGNUM - 2014-12-05 07:02 PM

قیمت اصلیش چنده؟
بدلشم داره؟
رنگ اصلیش چه رنگیه؟

دقیقا کجا میوفته؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - torbo - 2014-12-05 10:32 PM

به به به
اینجا خیمه اصفهونیم داشته خبر نداشیم Khansariha (8) حال کردم اینجارو پیدا کردم

همتونم مدل بالایید با شما که بریم تفریح باید فرش قرمز پهن کرد Khansariha (48)
یه نا امیدی دیگه این تفگایی که من میبینم سهم مارو هم میزنینKhansariha (226)