شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - medial - 2014-12-06 01:41 PM

سلام
من بخوام یه تفنگ بادی بخرم برم کجا مرکزشه؟
فقط چارباق کوشه سینما پاسارگادا میشناسم

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - farsomid - 2014-12-06 03:35 PM

(2014-12-05 03:04 PM)amen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-04 11:38 PM)farsomid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .دوستان همشهری عزیز. بنده فروشگاه اوای طبیعت اقای مراد خانی را بیشتر ترجیح میدم چون هم قیمتاش مناسبه هم خودش خوش اخلاقه Khansariha (219).مثلا دیانا 35 را میده یک میلیون همه جا گرونتره. خودم ی شادو دست دوم ازش گرفتم250 ازش راضیم

سلام
اینکه هر مغازه داری با مشتریهای خودش جوری رفتار میکنه که اونها را از دست نده درسته . ولی به شخصه دیدم که این فروشگاه (آوای طبیعت . مراد خوانی ) حتی به مشتریهاش هم اونوقت که حس کنه از بازار بی اطلاعند حسابی میندازه.
دوست گرامی خوشحالم که شما خرید خوبی ازش کردید ولی باید ببینید چند تا سلاح کار کرده جای نو فروخته یا چرا قیمتش یکدفعه از جاهای دیگه کمتره؟ خودم سر خرید دیانا 31 صابونش به تنم خورده.
چی بگم والا . پس کی خوبه ؟Khansariha (226)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - torbo - 2014-12-06 03:41 PM

داداش اعصاب بتو خورد نکنKhansariha (8)
اخه خودمم باشم حالشو ندارم کلی بگردم بجورم Khansariha (226)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2014-12-06 07:59 PM

(2014-12-05 10:32 PM)torbo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به به
اینجا خیمه اصفهونیم داشته خبر نداشیم Khansariha (8) حال کردم اینجارو پیدا کردم

همتونم مدل بالایید با شما که بریم تفریح باید فرش قرمز پهن کرد Khansariha (48)
یه نا امیدی دیگه این تفگایی که من میبینم سهم مارو هم میزنینKhansariha (226)

سلام به داداش های گلمKhansariha (8)
دادا خوش امدی به جمع بروبچ .مشتاق دیدار همه دوستان گلKhansariha (8)هستم
ارادت خاصKhansariha (215)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-12-06 01:41 PM)medial نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من بخوام یه تفنگ بادی بخرم برم کجا مرکزشه؟
فقط چارباق کوشه سینما پاسارگادا میشناسم
دادا شما چه نوع سلاحی میخای بخری بگو تا دوستان
راهنمایی کنن از چه کسی با چه قیمتی بخری
ارادتKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - medial - 2014-12-07 07:24 PM

میخوام این را بگیرم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - صادق قرنجیکی - 2014-12-08 08:25 AM

دیشب آقا عرفان ما رو به یاد یکی از خاطرات خوشمون در اصفهان انداختن Khansariha (219)
به یاد اون سال :
[تصویر: 14180142231.jpg]
[تصویر: 14180142232.jpg]

عرفان جان ، من به نسبت اون سال خیلی عوض شدم (رو این شک نکن) ، مطمئنا دانسته ها ، تجربه ها و دوستی هام هم عوض شده ! خوشبختانه در این چند ساله که در کنار اعضای این انجمن و چند انجمن دیگه بودم ، دوستان زیادی پیدا کردم که همراهی و استفاده از تجارب ایشان مایه خرسندی ماست. خب به هر صورت من در موضوع سلاح های بادی از انجام یک سرگرمی صرف (ابتدا برام جنبه سرگرمی داشت ) برای خودم هدفی بالاتر ساختم و همانطور که می دونی دارم ادامه ش می دم (مسابقات بنچ رست و ترویج و توسعه آن در بین ایرگانرهای ایران) امیدوارم که باز بتوانیم روزهای شادی همانند زمستان سال 91 و یا تابستان 93 را در کنار دوستان داشته باشیم.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - farsomid - 2014-12-08 01:55 PM

(2014-12-07 07:24 PM)medial نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوام این را بگیرم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دادا کوچه سینما سپاهان فروشگاه کلبه شکار اولین مغازه از سمت چپ داره قیمت هم مناسبتر از جای دیگه میگه. Khansariha (48)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - torbo - 2014-12-08 02:48 PM

بچه ها
ممنون میشم بگید چه سلاح هایی داریدKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - farsomid - 2014-12-08 09:29 PM

(2014-12-08 02:48 PM)torbo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها
ممنون میشم بگید چه سلاح هایی داریدKhansariha (8)
بنده دیانا 35 و مگنوم 350 شادو1000 4.5 . را قبلا داشتم . حالا شادو1000 5.5 خیلی هم دوسشدارم. Khansariha (214)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - torbo - 2014-12-09 10:15 AM

Khansariha (8)با اجاز بزرگواران
این چینیی هس که از سوم دبستان دارمش کادوی تولدم بود خیلیم دوسش دارم تا فاصله 20 شایدم 30 رو میزنه دقیقم هس
بعد این همه سال فقط 3 سال پیش واشر سر سیلندرشو عوض کردم
اینم 1000 کلم خیلیم دوسش دارم چون بابام دید با اون چینیه نمیشه کبوتر جنگلی زدو اعصاب من خورد میشد برام گرفت حدودا حدودا 1 سال بعد از چینیه برام گرفتش 2007 هسش
[تصویر: pw1vevq63ngvdhtj5jdu.jpg]
ولی من چینیه رو بیشتر دوس دارم سبکتره میخای گنجیشک بزنی رد خور نداره
ولی 1000ره نشونه که میزارم دقیق میخوره تو خال ولی وقتی میخام گنجشکیو بزنم بش نمیخوره Khansariha (226)
نمیدونم فک کنم بام لجهKhansariha (290)