شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - medial - 2014-12-09 01:25 PM

من یه آپاچس 1100 گرفتم خیلی هم قشنگ و فعلا قویه . خدا کنه قوی بمونه . از همون کوچه سینما سپاهان ولی از مقازه روبرو کلبه شکار گرفتم قیمتشم 30 تمن کم تر از جاهای دیگه بود

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - salehsniper - 2014-12-09 04:00 PM

سلام بر دوستان. هفته قبل در کنار بزرگ واران
تیراندازی خوبی بود بدون واشر سر لوله!! البته آقای اکبری و فضیلتی زحمتشا کشیدن ممنون از دوستان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - medial - 2014-12-09 04:20 PM

امروز برای اولین بار دوتا گنجیشکا زدم احساس قاتل بودن بهم دست داده .Khansariha (399)
امشب قراره خوابشا ببینمKhansariha (226)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - torbo - 2014-12-09 04:48 PM

داداش مواظب خودت باش خخخخ

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - KRALMAGNUM - 2014-12-09 06:47 PM

سلام بر دوستان اصفهانیKhansariha (8)

دوستان من یکشنبه و 2 شنبه اصفهان بودم از شانس بد ما زیاد وقت نشد بگردیم واسه واشر سه گل و چنتا چیزه دیگه که مهم ترینش واشر سه گل دیانا 52 بود

رفتم تا پیش سمسام زاده فروشگاهشون بسته بود و دیگه وقت نشد بگردم اگر دوستان زحمتی نیست کسی میتونه واسم یه واشر سه گل جور کنه پولشم هرچی شد در خدمتمKhansariha (8)

ممنون و یا علی

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - farsomid - 2014-12-09 10:33 PM

داداش جناب سمسارزاده چند وقته دل بکار نمیده و معلوم نیست چه تایمی میاد مغاذه Khansariha (399)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - MAZ - 2014-12-19 11:19 PM

سلام
جای دوستان خالی امروز باشگاه خیلی خوش گذشت حیف که قسمت نبود آقا مسیح و آقا عرفان از نزدیک ببینمشون ولی کلی به دادا کیوان زحمت دادیمKhansariha (256)
[تصویر: 14190183232.jpg]

[تصویر: 14190183231.jpg]

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2014-12-19 11:31 PM

کم سعادتی ما بوده دوست عزیز....متاسفانه قسمت نشد بیایم.Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2015-01-30 12:48 PM

سلام و درود.بازم که پرچم پایینKhansariha (290)سقوط کردیم به قعر جدول.آقا مسیح هم که خبریش نیست.دلم براش تنگ شده حسابی.قربون معرفت همه دوستان.اون هفته دره بید بودیم چیزی گیر نیومد.امروز با داییم و پدر بزرگم رفتیم زمینای اطراف(پل قدیمی فلاورجان)چای آتیشیش چه صفایی داد.اون اولا شاید دوهزار تا کفتر میومد که چنتا شکارچی کله خراب همه رو تار کردن.هوازنی سه تا چاهی با صیاد دو داییم.نمره 3 دستپر خودم.دو تا یا کریم هم پدر بزرگم با یه تیر زد(فشنگ DIO) روز خوبی بود.همین جایی که امروز شکار زدیم پدر بزرگم میگفت 40 سال پیش در طول یک سال 303 تا کله سبز زدم.به غیر از کفتر ها و بلدرچین ها و غاز ها و باقرقره ها و....... امان از خشکسالی. جمعه خوبی داشته باشید.[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img].
ویرایش شد .. جناب میر لوحی عزیز عکسهای شکار حذف شد با توجه به شرایط موجود اینگونه تصاویر هم برای شما هم برای انجمن مشکل ساز خواهد شد .

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mahdia - 2015-01-30 06:06 PM

پس پدربزرگ شما باعث انقراض حیات وحش بوده خخخخخخخخخKhansariha (219)