شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - shahin - 2011-12-18 10:15 PM

(2011-12-17 10:48 PM)asghar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب با تبریک به دوستان اصفهانی که هدف خیلی کوچیک را زدن ولی یه نکته:

قطر تیر 5.5 میلمیتره و حتی اگه قطر هدف یک سانت باشه از هر طرف 5.5 میلیمتر بهش اضافه بشه قطرش میشه 21 میلیمتر که خب زدنش از 45 متری خیلی کار سختی نیست.
حتی اگه قطر هدف یک میلیمتر باشه! 11 میلیمتر بهش اضافه میشه و عملا هدف شما 12 میلیمتره.
پس حتی زدن یک سوزن توی 30 متری اصلا کار سختی نیست چون عملا عرضش میشه 11 میلیمتر.
البته شرمندم ولی فقط قصدم روشنگری بود.
ارادت

من دقیقا منظور شما رو متوجه نشدم!
دقیقا چی رو روشن کردید؟وبرای کی؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - stivist - 2011-12-18 11:41 PM

با سلام خدمت دوستان
چند روزی بود تو نت نبودم.چند تا کلیپ که با داش مسیح اماده کرده بودیم رو بخدا نتونستم تو این چند روز گذشته ادیتش کنم انشالله تو روزهای اینده درستشون میکنم.کلیپای فوق العاده ای شدن.انشالله خودتون میبینید
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
عرفان جان داداش بزن این کلاغارو انشالله ما هم میایم.از اینکه خوشحالی خوشحالمKhansariha (8)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
اصغر اقا حرف شما درسته ولی در مورد هر نوع هدفی این موضوع صادقه و ما دیگه نتونستیم هدفی کوچکتر از این پیدا کنیم.(مگه خورزو خان رو میزدیم)البته فکر نکنم به این راحتی ها هم باشه.(تو حرف شاید ولی تو عمل...)بنده با اسلحه ای در حد مسابقاتی کلی با سختی و تمرکز میتونم این اهداف فوق العاده ریز زو تو این فاصله با زوم 10 بزنم.واقعا کاره سختی هستش.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - asghar - 2011-12-19 09:15 AM

(2011-12-18 10:15 PM)shahin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-17 10:48 PM)asghar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قطر تیر 5.5 میلمیتره و حتی اگه قطر هدف یک سانت باشه از هر طرف 5.5 میلیمتر بهش اضافه بشه قطرش میشه 21 میلیمتر که خب زدنش از 45 متری خیلی کار سختی نیست.
حتی اگه قطر هدف یک میلیمتر باشه! 11 میلیمتر بهش اضافه میشه و عملا هدف شما 12 میلیمتره.
پس حتی زدن یک سوزن توی 30 متری اصلا کار سختی نیست چون عملا عرضش میشه 11 میلیمتر.
ارادت

با شما نبودم دوست عزیز شما راحت باش!

ایشالا در اسرع وقت 5 تا سوزن را از 30 متری مورد هدف قرار میدم و فیلمشو میذارم!!!

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - shahin - 2011-12-19 10:32 AM

(2011-12-19 09:15 AM)asghar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-18 10:15 PM)shahin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارادت

با شما نبودم دوست عزیز شما راحت باش!

ایشالا در اسرع وقت 5 تا سوزن را از 30 متری مورد هدف قرار میدم و فیلمشو میذارم!!!

میدونم با من نبودید دوست عزیز
منتظر کلیپ های جنجالی دوستان هستیم
البته من افتخار دیدن چند هنرنمایی دوستان رو از نزدیک داشتم
اصغر جان من راحتم داداش،شما راحتی؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2011-12-19 12:32 PM

(2011-12-18 10:13 PM)said نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام . خسته نباشين آقا عرفان ، شما كه ماشالله 2-3 نفري با هم هستيد دمتون گرم سعي كن سوبرايز عمومي داشته باشي . مخلص شما Khansariha (8)

سوپرایز عمومیه دادا....یه دوربین دیجیتال به همراه پایش که به لنز وصل میشه مخصوص تصویر برداری از شکار سفارش دادم.....امریکاییه ایشالا یه زودی خالم واسم میفرسته .....چه کلیپایی بسازیم.
---------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------
داش عارف ما بی تو و مسیح بمون خوش نمیگذره دادا.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - said - 2011-12-19 01:09 PM

(2011-12-19 12:32 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-18 10:13 PM)said نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام . خسته نباشين آقا عرفان ، شما كه ماشالله 2-3 نفري با هم هستيد دمتون گرم سعي كن سوبرايز عمومي داشته باشي . مخلص شما Khansariha (8)

سوپرایز عمومیه دادا....یه دوربین دیجیتال به همراه پایش که به لنز وصل میشه مخصوص تصویر برداری از شکار سفارش دادم.....امریکاییه ایشالا یه زودی خالم واسم میفرسته .....چه کلیپایی بسازیم.
داش عارف ما بی تو و مسیح بمون خوش نمیگذره دادا.

با تشكر آقا عرفان با كليبهايي كه درست ميكني حتما در ديدني تر شدن سايت و حرفه اي تر شدن اون كمك ميشه .Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-12-19 01:44 PM

Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2011-12-19 04:32 PM

دیروز با عرفان جان رفتیم و حسابی کلاغ زدیم البته سهم من3 یا 4تا بود.اما عرفان جان کولاک کرد فکر کنم امار کلاغها ی اصفهان حسابی کاهش پیدا کرده Khansariha (219)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-12-19 05:03 PM

میبینم که ........Khansariha (48)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-12-19 06:25 PM

امین جان به تجربه بر من ثابت شده در کلاغ زنی تفنگ چندان مهم نیست
خلوص نیت و قصد امحا این موجود کفایت میکنه و موجب برخورد هرچه کارا تر تیر به هدف میشه
چنان که اقا اسماعیل عزیز اگه با لنگه دمپای هم بزنه کلاغه از 50 متری ناکار میشه
و در عین حال هستند عزیزانی که با پی سی پی های بالای 50 زول از 20 متری هم نمیتونند کاری کنند
به نظرم شما هم شکارچی بسیار خوبی هستید فقط کمی د.ز خلوص نیت رو بالا ببرید امار شکارهات افزایش میابدKhansariha (8)