شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2015-04-17 11:46 AM

سلام.این آقای زمانی غیبتش نباشه یه کم بد اخلاقه.یه روز با یه فامیلامون رفتیم باشگاه.منم تفنگ رو دادم دست فامیلمون.دوتا فشنگ گذاشت تو لول یکی شو شلیک کرد برا شلیک دوم بشقاب تموم شد.یکی رفت بشقاب بذاره تو دستگاه که در حین برگشت اون بنده خدا از محل دستگاه ها آقای زمانی یه دفعه این فامیل مونو حول کرد که فشنگو در بیاره.پسر عمه ی بنده هم حول کرد دستش رفت رو ماشه و بنگ.از فاصله 10 متر گلوله خورد 20 سانتی سر اون بنده خدا.اگه 20 سانت این طرف تر زده بود مغز طرف متلاشی شده بود.تازه بعدش دعوامون شد.به زمانی گفتم آخه این چه کاری بود کردی چرا حولش کردی؟؟؟؟؟ عجب روزی بود خدا رحم کرد.خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ از اون روز دیگه اونجا نمیرم.Khansariha (214)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2015-05-06 12:45 AM

محاسبه قیمت های جدید در طرح جدید شارژ کپسول به ازای پیش خرید 20 عدد شارژ
کپسول 3 لیتری 4500 ت.
کپسول 6 لیتری 10000 ت.
کپسول 9 لیتری 13500 ت.
قیمت ها چطوره؟
فکر میکنم حتی برای دوستان عزیز در شهرهای دیگه هم مناسب باشه اینطور نیست؟
دوستان حمایت کنید تا بتونیم این طرح رو ادامه بدیم.
تلفن تماس 09376191705 عرفان.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - heidar202 - 2015-05-06 08:42 AM

سلام به برو بج اصفهان
صبح همتون بخير
هم ولايتي هاي عزيز
نظرتون راجع به اين pcp at44 تايتيكال چيه ؟
بابا يكي يه حالي بده ما بتونونيم يه تفنگچي بخريم .....Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (367)

تاپیک بر و بکس اصفهان! - ehsan2700 - 2015-05-09 11:44 PM

سلام به همگي دوستان
خواستم فقط خبر بدم كه بنده هم به زودي به جمع pcp داران ميپيوندم
لطفا رفتين تير اندازي منو هم با خودتون ببريد
همينجا از عرفان گل كمال تشكر رو دارم كه زحمت اسلحه رو انداختم به دوش ايشون و كلي مزاحم وقتش شدم واسه اطلاعات و تهيه ملزومات كه قراره واسم تهيه كنند
دعا كنيد تا من تفنگ دار ميشم ممنوع نشه خخخخخخ
عرفان جان خيلي آقايي
مخلص همگي

Sent from my iPad using Tapatalk

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - MAZ - 2015-06-07 09:07 PM

سلام به همه دوستان
همشهری های اصفهانی عزیز آخر هفته فروشگاه روشن(36265653) سهمیه فشنگ 94 توزیع میکنه.Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - joseffist - 2015-06-08 11:42 AM

[تصویر: 14337508901.jpg]

[url=دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]walking target[/url]

سلام به همگی دوستان اصفهانی

من از این وسیله walking target خیلی خوشم اومده و چون تو بازار نیست میخوام بسازمش . اما انگار فلز کاری و ...میخواد که اشنا نیستم . شما آشنا و یا فرد اینکاره سراغ دارید؟

بنظر وسیله خوبی برای تیراندازی با تفنگ بادیه .Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2015-06-16 08:21 PM

سلام و دروووووود.آقا افتادیم ته جدول.مشکلی نیست حالا حسابی میایم بالا.آرزوی ما لبخند شماست [img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2015-06-18 10:07 PM

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ میرلوحی هلاکم...!

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2015-07-10 12:17 PM

سلام.یه عکس از داداشم.امروز باهاش رفتم تو محیط کار جدیدش.به غیر فروش لوازم طبی و این جور چیزا تازه گیا زده تو کار پرورش طوطیKhansariha (266)همش میگه تقصیر تو شد تفنگم رو فروختم.آخه دوستش هی شاخ تو جیبش میکنه میگه تفنگی که فروختی اصل روس بود.این زبون بسته هم که دیگه حالا آروم و قرار نمیگیره خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخKhansariha (106)
سید علی داداشم [تصویر: -علی.jpg]

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - smoker - 2015-07-23 01:49 PM

بچها خواهشا به همه بگین از گجت کمپ خرید نکونن حواستون باشه .خیلیا نمیدونن مثل من که الان فهمیدم .حتی من صدای ضبت شدش رو دارم که نیگفت اصلا به ما ربط نداره نا فروشنده ایم .حالا کار دارم باهاشون .از ترسشون همین 2روز پیش تو سایتشون نوشتن کپسولای دراگر سال ساختش برای 2002 هست و افراد سود جو سال ساخت رو دستکوب میکنن .خوب چرا شما اینرو الان همین که من گفتم شکایت میکنم تو سایتتون نوشتین .حالا من دارم با سمباده رنگو ببرم 200بار معلوم بشه حالا با اینا کار دارم فاکتورم دارم دزدیاشونو رو میکنم