شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - saeidth - 2016-06-19 09:58 PM

دوستان آدرس محیط زیست اصفهان برای دفترچه شکارچیان کجاس؟مدارک چی تیاز داره برای تمدید؟؟؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2016-06-20 11:02 AM

خیابان جی فلکه لاله.

برا تمدید دفترچه شما باید یه دونه عکس_یه فیش 5500 تومانی از بانک ملی و خود دفترچه تاریخ گذشته رو ببریدKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - MAZ - 2016-06-20 03:03 PM

سلام
دوستان اصفهانی آقای هاشمی توزیع سهمیه فشنگ 95(باروت 20 روز دیگه) شروع کردند.Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - aghajoon - 2016-06-20 07:54 PM

(2016-06-20 03:03 PM)MAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان اصفهانی آقای هاشمی توزیع سهمیه فشنگ 95(باروت 20 روز دیگه) شروع کردند.Khansariha (8)

سلام آقا محمد .

فشنگ استرلینگ یا شاهین دارند ؟؟ اگه فشنگ سهمیه گرفتید یه شرح حالی از کیفیت و قیمت و تلورانس وزنی بذارید ببینیم امسال چیکار کردند

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - MAZ - 2016-06-20 08:30 PM

سلام
فقط فشنگ عقاب داشتند بنده چون باروت میخاستم زیاد پیگیرش نشدم ولی مطمئنم فشنگ ترک یا شاهین نداشتند.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - climber7043 - 2016-07-14 10:46 PM

سلام به دوستان عزیز Khansariha (8)
آدرس پر کردن کپسول ۳۰۰ بار با گاز ازت به همراه قیمت در اصفهان یا نجف آباد از دوستان کسی میدونه راهنمایی کنه.
با تشکر

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - omidjazaeri - 2016-08-08 03:20 PM

سلام کسی تو این گروه برای رفتن شکار یه کاراموز نمیخواد

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mojtabasadeghi - 2016-08-09 01:12 PM

سلام علیکم. وقت دوستان بخیر. من تقریبا تازه وارد این سایت هستم. و بدنیال خرید یک تفنگ بادی خوب برای شکار میگردم. فقط پرنده. ولی نتونستم کسیو پیدا کنم ازش مشاوره بگیرم. برای آقا مسیح وهم پیام دادم ولی جوابی ندادن. مشاوره برای خرید میخام 52 یا وایرخ 80؟ بعد تو اصفهان چه فروشگاهی قابل اعتماد و منصف هست که ازش خرید کنم؟ با توجه به اینکه خیلی وارد نیستم آم منصفی باشه هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت؟ ممنون میشم راهنمایی ام کنید. بین 52 و وایرخ هشتاد گیر کردم. ممنون.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - climber7043 - 2016-08-09 03:37 PM

(2016-08-09 01:12 PM)mojtabasadeghi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام علیکم. وقت دوستان بخیر. من تقریبا تازه وارد این سایت هستم. و بدنیال خرید یک تفنگ بادی خوب برای شکار میگردم. فقط پرنده. ولی نتونستم کسیو پیدا کنم ازش مشاوره بگیرم. برای آقا مسیح وهم پیام دادم ولی جوابی ندادن. مشاوره برای خرید میخام 52 یا وایرخ 80؟ بعد تو اصفهان چه فروشگاهی قابل اعتماد و منصف هست که ازش خرید کنم؟ با توجه به اینکه خیلی وارد نیستم آم منصفی باشه هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت؟ ممنون میشم راهنمایی ام کنید. بین 52 و وایرخ هشتاد گیر کردم. ممنون.
سلام آقا مجتبیKhansariha (8)
در مورد آقا مسیح هم باید بگم خیلی وقته به سایت سر نزده! خود مسیح قبلا یه 52 داشت که باهاش خیلی خاطره داشت و تفنگش هم 4.5 بود و ازش خیلی راضی بود.
آقا مجتبی شما اصفهان ساکنید؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mojtabasadeghi - 2016-08-09 08:54 PM

eradatmand. man 4 sal esfahan boodam ama alan shahrestanam. vali har chabd vaght yekbar miyam esfahan. hafte pish esfahan boodam. amri bashe dar khedmatam. dar zemn age eshkali nadare nazaretono darbare at44 ham begid? vaghean beyne in 3 ta mondam mamnoon . mokhlese hame esfanihaKhansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (214)
hafte ghab raftam pishe aghaye morad khani nazareshon be 80 bood. kamelan gij konnade shode entekhab