شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mojtabasadeghi - 2016-08-15 04:39 PM

سلام دوستان کسی اینجا هست جواب ما رو بده؟ می خواستم بدونم آقا مسیح فروشگاه دارن؟ اگه دارن آدرسش کجاست؟ چطوری میشه ازشون خرید کرد؟ لطفا جواب بدید. ممنون یا شماره ای ازشون کسی داره؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mojtabasadeghi - 2016-08-16 09:54 AM

آقا پس این بچه های اصفهان کجان؟ پچرا کسی جواب نیمیدد. الو؟Khansariha (215)Khansariha (367)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - climber7043 - 2016-08-16 10:53 PM

(2016-08-16 09:54 AM)mojtabasadeghi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا پس این بچه های اصفهان کجان؟ پچرا کسی جواب نیمیدد. الو؟Khansariha (215)Khansariha (367)
سلام مجتبی جانKhansariha (8)
اگه سوالی چیزی داری تو خصوصی بپرس در خدمتم.Khansariha (214)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mojtabasadeghi - 2016-08-17 06:46 PM

سلام آقا بهروز عزیز. شرمنده من دیگه خصوصیم اجازه نمیده پیام بفرستم برای همین اینجا برات نوشتم. راستش من 30 صفحه از 42 صفحه تاپیک گالاتیانو خوندم. تا صفحات حدود 20 همه چیز عالی بود تا اینکه بحث گالاتیان های وارداتی اومد وسط همه چیز ترکید و همه ناراضی. شرمنده من اینقدر سوال میپرسم تقصیر من نیست همه چیز گیج کننده شده به هیچ کدوم نمیشه اطمینان کرد. به هر حال هر وقت احساس کردین از سوالاتم خسته شدین کافیه اشاره کنید دیگه مزاحمتون نمیشم. من فقط قصدم خرید یک تفنگ خوب هست که پشیمون نشم. به هر حال من تا 2500 می تونم هزینه کنم. به نظر شما به جز این pcp های ترک چه pcp میشه خرید تا این قیمت که حداقل مشکلاتش در ابتدا کمتر باشه. حالا در حد یک تعویض اورینگ چند وقت یکبار مشکلی نیست. اولش خوب باشه. دقت هم برام از همه چیز واجبتره. قدرت هم 40 ژول کافیه. ممنون میشم جواب بدین یا علی

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - climber7043 - 2016-08-17 10:14 PM

(2016-08-17 06:46 PM)mojtabasadeghi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا بهروز عزیز. شرمنده من دیگه خصوصیم اجازه نمیده پیام بفرستم برای همین اینجا برات نوشتم. راستش من 30 صفحه از 42 صفحه تاپیک گالاتیانو خوندم. تا صفحات حدود 20 همه چیز عالی بود تا اینکه بحث گالاتیان های وارداتی اومد وسط همه چیز ترکید و همه ناراضی. شرمنده من اینقدر سوال میپرسم تقصیر من نیست همه چیز گیج کننده شده به هیچ کدوم نمیشه اطمینان کرد. به هر حال هر وقت احساس کردین از سوالاتم خسته شدین کافیه اشاره کنید دیگه مزاحمتون نمیشم. من فقط قصدم خرید یک تفنگ خوب هست که پشیمون نشم. به هر حال من تا 2500 می تونم هزینه کنم. به نظر شما به جز این pcp های ترک چه pcp میشه خرید تا این قیمت که حداقل مشکلاتش در ابتدا کمتر باشه. حالا در حد یک تعویض اورینگ چند وقت یکبار مشکلی نیست. اولش خوب باشه. دقت هم برام از همه چیز واجبتره. قدرت هم 40 ژول کافیه. ممنون میشم جواب بدین یا علی
سلام مجتبی جانKhansariha (8)
دلیل اینکه تو خصوصی نمیتونی پیام بفرستی اینه که صندوق پیامهات پر شده که باید خالیشون کنی که برای خالی کردنشون به سمت راست منوی صفحه مراجعه کن و وارد صندوق دریافت شو و تمام پیام ها یا پیام هایی را که احتیاج نداری تیک بزن و گزینه حذف را بزن تا حذف بشن. یه سری دیگه پیام ها هم سمت راست منو نامه های ارسال شده هستند که اونها را هم به همین روش پاک کن بعد در مرحله آخر در منوی سمت راست وارد سطل آشغال شو و تمام پیام هایی که پاک کردی اونجا ریخته شدن که اونا را از داخل سطل آشغال هم پاک کنی دیگه فضای خصوصی خالی میشه و باز میتونی پیام بدی.
در رابطه با سوال کردن شما هزار تا بپرسید برای چی مزاحم بشید شما سرور هستید و خواهشا دیگه از این حرفا نزنید. اگه میخواین که PCP بدون دردسر داشته باشید باید واسه تفنگ خالی ۳۵۰۰ هزینه کنی یه دیانا p1000 برداری ولی با توجه به بودجه شما فکر میکنم جزء PCP های ترک چاره ای نیست و بین کرال و هاتسان باید انتخاب کنی که برند هاتسان بیشتر جا افتاده و تو کشورهای اروپایی بیشتر رواج دارد و حتی در آمریکا هم هاتسان شعبه داره و تفنگهای با کیفیت و بی عیبی به سفارش اروپا و آمریکا ساخته میشن. hatsanusa.com سایت شرکت هاتسان شعبه آمریکا میباشد. حالا من نمیدونم نمایندگی داره چیکار میکنه با این وارداتش که طرف با چندر غاز پول پس اندازش با کلی شوق و ذوق میاد PCP میخره و باید بیفته دنبال رفع عیب و مشکلاتش تو نمایندگی حالا خوبه طرف مال شهرستان باشه و راهش هم دور باشه که هزینه پست رفت و برگشت هم بهش اضافه میشه و تفنگ از حالت نویی در میاد و حال طرف گرفته میشه و آخرش هم به دلش نمیچسبه تفنگ و با ضرر میفروشه. ببین آقا مجتبی به نظرم اگه خواستی بخری at44 به شرط تست و سلامت کامل با آقای شقاقی هماهنگ کن و خریداری کن. امیدوارم چیز خوب گیرت بیاد.
اگر هم بازم شک داری همون دیانا ۵۲ رو بخر و با خیال راحت استفاده کن و حالشو ببر.
یا علی

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mojtabasadeghi - 2016-08-18 06:17 AM

ممنونKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - climber7043 - 2016-09-16 10:49 AM

سلام به دوستان عزیزKhansariha (8)
از دوستان کسی جایی از اصفهان یا حومه را سراغ نداره که سار بشه ش... کرد. اصلا سار پیدا میشه تو استان؟
اگه خصوصی هم بگید ممنون میشمKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mahdia - 2016-09-17 10:28 AM

(2016-09-16 10:49 AM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان کسی جایی از اصفهان یا حومه را سراغ نداره که سار بشه ش... کرد. اصلا سار پیدا میشه تو استان؟

سلام بی خیاله کشتن باش ان هم حیوان وحشی
کلا گرفتن جان لذتی ندارهKhansariha (219)
دوستان کجا کپسولشان را پر می کنند میشه چندتا ادرس بدید

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mirlohi - 2016-09-17 01:04 PM

(2016-09-16 10:49 AM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.هر جا شبدر و ینجه کشت شده باشه به احتمال زیاد باید اونجا باشن.شهرکرد و الیگودرز هم سار زیاد میتونی ببینیKhansariha (214)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - climber7043 - 2016-09-17 01:18 PM

کپسول ۳۰۰ بار خواستین پر کنین تو چهارباغ عباسی کوچه سینما سپاهان دو تا هستن که پر میکنن و کنار هم هستند یکیشون طبیعت نو و یکی دیگه هم کناریشه.Khansariha (8)