شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrshad - 2011-04-22 09:55 PM

با تشکر از دوستان گل اصفهانی علی الویژه اق محسن والتروف.
امروز یک AR6 هم علی اقا که از رفقا هستند گرفته بود که با سام یانگ 28.4 گرینی 85 ژول در میکرد و صدای خوفی هم داشت.
یک گوله زنی با 912 متر بر ثانیه 100 برابر ویندی ناقابل بنده انرژی در کردن و یک خفیف مگنوم هم 710 متر بر ثانیه با مرمی 35 گرینی حضور داشتند.
نتایج کرونوگرافی که توسط اقا محسن اندازه گیری شده:
گامو ts22 حدود 260 متر بر ثانیه
شلغم نپخته 500 گرینی: 30 متر بر ثانیه.
کلوخ :160 متر بر ثانیه
تخم مرغ اب پز: 43 متر بر ثانیه
اورانیوم غنی شده: 128 متر بر مجذور دقیقه
و خیلی چیزای دیگه.
ولی دمش گرم میخوام یه سری ماموریت کرونوگرافی و بالستیک بهش بدم چون حوصله و اطلاعاتش خوبه.
در ضمن امروز افراد غیر حرفه ای زیاد بودن و یک فروند بچه سایز کروموزوم هم توی دست و پا بود و واقعا امنیت کار پایین بود.
ایشالا هفته دیگه 5-6 نفر بیشتر نیستیم.......

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-06-01 04:41 PM

سلام به همگی جای دوستان خالی دیشب به اتفاق اقا محسن اقا امین و دوست خوب من اقا مسعود رفتیم شکار خلاصه تو فاصله حدودا" 40 متری جلوی

ماشین 1 خرگوش دیدیم رفتیم جلوتر تا زاویه دیدمن برای شکار بهتر بشه و حیون داشت دور و دورتر میشد که من حدف گرفتم البته حیوان داشت حرکت میکرد

زدم وتیر برخورد کرد حدودا" زیر کتف خورده بود ساچمه سامیانگ بود کهبه احتمال زیاد از حیون رد شده بود قدم کردم 70 قدم با ما فاصله داشت شکار خوبی

بود شب خوبی بود جای همگی سبز عکساشو میزارم توی تصاویر شکار .Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2011-06-23 08:20 PM

aghajoon حق با شماست.ممنون از همدردیتKhansariha (8)
البته خدا بیشتر از من به پدرم صبر بده خخخخخخKhansariha (219)
اقا نابستون میخوام برم سر کار تا یه کمکی هم به پدرمون بکنیم.فقط ترجیحا کارش با تفنگ بادی باشه دیگه بهتر مثلا بگن نسل یه نوع حیوونو بردار ماهی 200 تومنت هم میدیمKhansariha (219)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-06-25 12:59 PM

دیروز جای همگی سبز با دوستان رفتیم بیرون عجب لذتی بردیم تو فاصله 60 متر 9 تا در نوشابه چیدم با 6 شلیک هر شش تا

زدم مابقی هم محسن جان و اقای هراتیات ترتیبشو دادن البته هدف زیاد زدیم تو 80 متر 105 متر و 150 متر ولی هیچ کدوم مثل اون 6 شلیک تو فاصله 60

متر حال نداد.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-07-16 10:01 AM

سلام به همگی دوستان اینم عکس که گفته بودید . اولین نفر از دست راست مهدی جان هستند(کاپیتان ) کندر نژاد دومی که من هستم و معرف حضور دوستان

گل . کنار من هم امین جان هست که کلاه سبزرنگ سرشونه و کنار امین جان محمد اقا که زمانی ما همکلاس بودیم دانشگاه ایشون فوق لیسانس تربیت بدنی

دارن و کنار اقا محمد هم دوست اقا مهدی . خیلی عالی بود جای همگی سبز ولی 1 چیز جالب با اولین تیر من دوست اقا مهدی هدشات شدKhansariha (256) .

[تصویر: Photo_0108.jpg]

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-08-06 10:43 AM

سلام به همگی دوستان اینم دوتا عکس از بروبکس اصفهون
[تصویر: 2012051423.jpg]

[تصویر: 20120514239.jpg]

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-08-06 04:15 PM

چشم داداش Khansariha (8)
از طرف راست .اقا عارف . بعدی اقا محسن جانباز بعدی اقا محمد بعدی مسیح بعدی اقای ترابی بعدی اقا مهرشاد بعدی اقای داویدیان بعدی اقای تیموری

و بعدی علی اقا . Khansariha (8)Khansariha (256)

اسلحه ها به ترتیب بنجامین مارادور .والتر 1250 . ویندی سیتی . رین استورم . وایروخ 100 . ویندی سیتی .بیلیزارد . والتر 1250 . .والتر 1250

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mohsen1982 - 2011-08-06 05:08 PM

با امدن دوقبضه سوماترا2500 قورخانه اصفهان تكميل ميشه.بايدبگم به لطف تنوع pcp داران تواصفهان ديگه تقريبا معروفترين pcp هاي دنياروديديم وباهاشون تيراندازي كرديم وخلاصه ناكام ازاين دنيا نميريمKhansariha (219)

خوب دوستان هويت بجه هارو از روي عكس بالا لو ميدم!
ازراست به چپ(نزديك به دور)
عارف خودمون(stivist)
خودم باوالترمعروف
محمدازبچه هاي pix
مسيح بارين معروف خودش
يه محمدديگه كه توهيچ سايتي نيست!
مهرشاد(mehrshad53 قديم hoose جديد!)
اقاي داويديان (ازارامنه مقيم اصفهان كه توهيچ سايتي نيستند)
برادرخانم مهرشاد
علي از بچه هاي pix

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-08-15 04:19 PM

اینم بروبکس اصفهان

[تصویر: Image006.jpg]

[تصویر: Image003.jpg]Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - stivist - 2011-08-19 08:22 PM

عرفان جان شما لطف دارید اقا خودتون امروز زحمت کشیدید خیلی خوشحالم امروز بهت خوش گذشت انشاالله هماهنگ میکنیم بریم شکارKhansariha (8)
البته بچه ها یادم رفت امروز یه اتفاق جالب هم افتاد.موقع برگشت با داش مسیح و اقا محسن یه گروهبان بهمون گیر داد و هر چی بهش گفتم حالیش نشد(البته حالیش میشد ولی میخواست مثلا دست پر بره پاسگاه) با همه خستگی با توجه به اینکه دلمون محکم بود که 5.5 جواز نمی خواد رفتیم پاسگاه اونجا با توجه به صحبتهای اقا مسیح و اقا محسن و بنده فهمیدن که خودشون چه قدر پرتن و قانونو نمی دونن ولی گیر دادن به کاغذ خرید که من گفتم کادو بوده و کاغذ ندارم راضی شد با کارتن اسلحه اسلحه رو به ما بده و در اخر وقتی دیدن از پروژه ما ابی واسشون گرم نمیشه چند تا تیر زدندو کمی کیف کردند اسلحه ها رو بهمون دادند.خدا رو شکر که 5.5 قانونیه وگرنه چه مکافاتی داشتیم.به هر حال این هم تجربه ای بود و خاطره ای.قابل توجه دوستان و درس اخلاقی از این ماجرا هر وقت بیرون میرن کاغذ خریدو با خودشون ببرند.در کل ماجرای جالبی بود و امروز هم مثل هفته های گذشته هم سفری با دوستان خوبی که داشتم خالی از لطف و خالی از کسب تجربه نبودKhansariha (256)
یا حق