شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-04-04 11:17 PM

شاید اون موقع کسی از بچه های اصفهان تو سایت نبودند.به هر حال خدارو شکر شما به خواستت رسیدیKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - amir74 - 2012-04-04 11:26 PM

به هر حال ماکه پیدا کردیم خداراشکر ولی 1 2هفته نمی شه این همه اصفهانی تو سایت نیان

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2012-04-04 11:38 PM

آقا امیر کم لطفی میکنیا......!
همون یدونه شماره که داشتی کمکت نکرد؟؟؟
اونم از طرف همه رفقا بود دیگه.
.
.
.
.
.
Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masoudse - 2012-04-05 01:43 PM

سلام
آقایون قرار مدار واسه تیراندازی نمیزارین ؟!

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2012-04-05 01:55 PM

چرا داداش ما اوورت در حال تیر اندازی هستیم......خونتون کجاست؟به سایت عزیزمونم خوش آمدی....من عرفانم...ای تی 44 دارم.....25 سالمه....خانه اصفهانم.....شماهم خودتو معرفی کن بیشتر بشناسیمت.
.
.
.
.
.
Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - saeidth - 2012-04-19 09:54 PM

بچه های اصفهان کسی اسلحه فروشی توی خیابان شیخ بهایی سراغ داره؟اگه کسی از دوستان خبری داره آدرس و نام فروشندشو زحمت بکشه

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - aghajoon - 2012-04-19 10:26 PM

(2012-04-19 09:54 PM)saeidth نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه های اصفهان کسی اسلحه فروشی توی خیابان شیخ بهایی سراغ داره؟اگه کسی از دوستان خبری داره آدرس و نام فروشندشو زحمت بکشه

من یکی سراغ دارم که تا 20 روز پیش 1 آکار دولتی هم داشت و توی همین سایت اعلام کردم و قسمت یکی از بچه های اصفهان شد.
حالا که یک آکار دولتی دیگه واسه یکی از دوستان نزدیکم میخوام دیگه گیر نمیاد ...

چند روز پیش بهش زنگ زدم و گفت یه دولول بغل ترک داره (فروش آزاد و کار کرده) ولی مارکش را نگفت ، قیمت 3 ملیون.

شمارش را برات پ خ میکنم.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2012-04-22 03:35 PM

سلام به همگی ببخشید یکم کم پیدا شدیم . Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2012-04-22 07:03 PM

دوستان ما هم رفتیم 02......فک کردم اصف افتادم اما اشتباه فکر کردم.......این آخرین پستیه که میذارم....دیگه تا 17 روز دیگه نیستم....خیلی حالم گرفتس..بای.
.
.
.
.
.
Khansariha (172)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Hunter - 2012-04-22 08:35 PM

(2012-04-22 07:03 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ما هم رفتیم 02......فک کردم اصف افتادم اما اشتباه فکر کردم.......این آخرین پستیه که میذارم....دیگه تا 17 روز دیگه نیستم....خیلی حالم گرفتس..بای.
.
.
.
.
.
Khansariha (172)

عرفان جان با اروزی موفقیت برا شما دوست عزیزKhansariha (8)

دادا نگران نباش دو ماه میری اموزشی و کلی صفا و تجربه و خاطره.....

بعدش هم میای اصفهان و ان شالله ارشد هم قبول میشی میری ادامه تحصیل...یعنی کلا 5 ماه خدمتKhansariha (219)

سلامتی هر چی سربازه که دارن برا دفاع از جان و مال و ناموس وطن خدمت میکنند...Khansariha (256)

[تصویر: 114.jpg]

تو دل ما جدا داری دادا ....به امید دیدارKhansariha (8)

حق نگهدارت..