شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-04-23 10:08 AM

عرفان جون دادا به سلامتی داری میری؟ایشالله که کوماندو بشی برگردی.راستی دیگه به جای هاتسان با ژ3 تیر میندازی ههههههیییییییییی وووووواااااااایییییییی مننننن خدا به داد کلاغا 02 برسه خخخخخخKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2012-04-25 12:53 PM

آقا ما برگشتیم فعلا تا شنبه.............ای جان 2باره جمعه رفقارو میبینم.....دلم واسه همه تنگ شده.
.
.
.
.
.
Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2012-05-03 03:18 PM

عرفان جان کجای ؟؟؟ بروبکس اصفهان کجان کم پیدا شدن ؟؟؟این اقا عارف هم که معلوم نیست کجاست چیکار میکنه Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2012-05-04 02:55 PM

سلام به همه برو بچه اصفهان
دادا من تازه واردم میشه منم بازی یعنی با شما بیام ساچمه سوت کنی

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-05-04 03:04 PM

dieselpower جان خوش اومدی داداKhansariha (8)Khansariha (219)
کجای اصفهان هستی؟؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2012-05-04 03:58 PM

مرسی داداش از خوش آمد گوییتون
من خانه اصفهانی ام

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-05-04 05:24 PM

ایول پس نزدیک خودمون هستی.من سه راه ملک شهرم عرفان هم خانه اصفهانیه ایشالله برای اخر هفته ی اینده با عرفان یه قرار میزارم برای اشنایی بیشتر.تفنگتون چیه؟؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2012-05-04 10:17 PM

ممنون لطف میکنین خیلی خوشحال میشم
تفنگم بادی 5.5 چینی

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-05-04 11:57 PM

باشه پس انشالله با هم هماهنگ میکنیم.شما هم یواش یواش باید بری تو فکر یه دیانا.از این چینی جدیداس تفنگنتون یا قدیمیه؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2012-05-05 12:23 AM

قدیمیه اما قدرتش خوبه تقریبا مال هفت سال پیشه اما اینا که اسلحه نیستن اگر بتونم چند تا دوست پا کار پیدا کنم که بسات شکار و تفریح جور باشه یهpcpتوپ میگیرم که لااقل اسلحه باشه ,راستی فصل شکار با دولول و اسلحه شکاری هم شکار تشریف میبرید
من یه دوست داشتم بعض شما نباشه پسر گلی بود یه اکار سوار داشت همیشه با اون میرفتم شکار به خاطر کارش منتقل شد همدان و ما موندیمو....
حالا دنبالشم خودم یه دولول بگیرم دو سه جا هم سپردم که دولتی اومد خبرم کنن اگه دوستان بنده رو تو جمعشان قبول کنند یه pcp هم میگیرم که بسات جور باشه