شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - aghajoon - 2012-05-05 12:36 AM

شما شکارش را پیدا کن ، تفنگش با من خخخخخ.

خیلی مخلصیم.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2012-05-05 01:45 AM

سلام آقا جون عزیز. ما دست بوس شما پیشکسوتان هستیم پیام خصوصی من را هم خیلی سریع پاسخ دادین که لطف بزرگی بود و بسیار سپاسگزارم
به روی چشم فصل شکار که آغاز بشه حتما در خدمتم انشاالله تا اون موقع هم یه بایکال بغل جور کردم که در خدمت شما باشم ولی باید یکی دو روز بیرون اصفهان چادر بزنیم که با همت دوستان و راهنمایی شما بزرگان انشاالله حتما میسر خواهد بود

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-05-05 11:00 AM

چینی قدیمیا شرف داره به این جدیدا.همشهری عزیز برای شکار با تفنگهای پخش کن باید صبر کنی فصل شکار که رسید با اقا مسیح و داداش علی رضا بری هر دوتاشون اکار دارن اطلاعات هم خواستی میتونی ازشون بگیری.انشالله یه پی سی پی بگیری حله داداش.بزار عرفان مرخصی بگیره بیاد با هم میریم چنتا تیر میندازیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2012-05-05 10:51 PM

دست همتون درد نکنه ,ممنونKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2012-05-11 09:10 PM

همشهریای گل چرا اینقدر کم پیدا ,یه سری ,یه پستی,یه سلامی ,یه علیکی , خیلی مشغله زیاده?

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - langarood - 2012-05-11 09:36 PM

تبریک میگم به بروبچ اصفهان بابت قهرمانی تیم سپاهانKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (215)Khansariha (256)Khansariha (215)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - sadra9496 - 2012-05-11 09:41 PM

بابا الان برو بچ اصفهان نیستن.بیرون دارن از خودشون احساسات در میکنن.تازه میان نطقشونم به کری باز میشه اوه اوه.آقا خیلی مخلصیم.ایشالا همیشه خوش باشید

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-05-11 10:04 PM

اقا تبریک سپاهان بازم قهرمان شد.Khansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (256)
dieselpower جان من اینور شهر تنهام عرفان هم نیست از کمبود وسیله هم رنج میبرم.اگه بیرون رفتنی شدیم حتما خبرت میکنم داداKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2012-05-12 02:34 AM

با اینکه من خودم استقلالی امKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48) ولی مبارک همه بر و بچه اصفهان مخصوصا طرفدارها سپاهان

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2012-05-15 01:52 PM

دوستان عزیز کسی باشگاه تراپ فعال و بدرد بخور توی اصفهان سراغ داره شماره ای هم اگه داشته باشین که ممنون میشم