شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2012-05-15 03:43 PM

ورزشگاه نقش جهان پل خورزوق . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2012-05-15 10:37 PM

سلام آقا مسیح دفعه پیش هم فرمودید رفتم پیدا نکردم خود ورزشگاه که تو جاده دولت آباده به پل خورزوق نمیرسه یا اینکه تراپش ونجاست

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2012-05-16 10:20 AM

دقیقا" اخر خیابان کاوه کنار پیست موتر سواری میشه . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2012-05-18 01:11 PM

مسیح جون دستت درد نکنه رفتم پیدا کردم مرسی داداشKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - aghajoon - 2012-05-18 02:05 PM

(2012-05-18 01:11 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز.
شما که رفتی چطوری بود ؟ من یه پوستر ازش دیدم و به مدیر باشگاه زنگ زدم ، خوش برخورد و موئدب بودند ولی هنوز وقت نشده که برم اونجا ، شما که رفتی چطور بود ؟

[تصویر: 13373370931.jpg]

این هم لینک سایز اصلی عکس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2012-05-18 07:29 PM

درود.....با عذرخواهی از داش مسیح عزیزم....من هفته پیش پام در رفته بود وقتی اومدم مرخصی مجبور شدم برم عکسا اینا بگیرم و چون دکتر باید میدید و 5شنبه دکتر نبود موکول شد به جمعه صبح که مارو از ملاقات دوستان واقعا محروم کردKhansariha (172)
از داش مسیح و دوستان عذرخواهی میکنم....بخدا خودمم خیلی دلم میخواست ببینمتون.
الانم دارم ساعت 11 دوباره میرم تهرانKhansariha (226)
دلم واقعا واسه همه تنگ میشه اما خوبه که 1ماهش گذشت.محتاج دعای دوستانیم....یا علی.
.
.
.
.
.
Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2012-05-19 01:05 AM

(2012-05-18 02:05 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-05-18 01:11 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز.
شما که رفتی چطوری بود ؟ من یه پوستر ازش دیدم و به مدیر باشگاه زنگ زدم ، خوش برخورد و موئدب بودند ولی هنوز وقت نشده که برم اونجا ، شما که رفتی چطور بود ؟

[تصویر: 13373370931.jpg]

این هم لینک سایز اصلی عکس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام ارادتمندم
خوب بود من اولین باشگاه تراپی بود که دیدم ولی از نظر من که خوب بود مسولش آقای زمانی انسان خوش اخلاقی هستن هر چی بچه‌ها میگن قبول میکنن خود باشگاه 4تا اسلحه داره که در اختیار میگذاره دوتا براونینگ دو تا هم لنبر دو تا هم سکوی مجزا برای پرتاب داره قیمت تمرین هم واسه 25 تا گلوله به همراه بشقاب و اسلحه میشه22,000تومان
من خودم هفته ای 2_3بار مریم خیلی حال میده

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - aghajoon - 2012-05-31 08:16 PM

قابل توجه دوستان اصفهانی و ساکن اصفهان ، مسیح جان ، آقای صالحی ، امین جان ، آقا عرفان ،آقا عارف ، آقا سعید و دوست خوبمون با کاربری dieselpower و آقا مسعود و بقیه دوستان عزیز.
من فردا فردا صبح به همراه 2 تا دیگه از اعضا سایت (temamad و amirjoon)واسه تیراندازی میریم به همون باشگاه تراپی که آدرسش بالا هست. احتمالا از ساعت 10 یا 10.5 اونجا هستیم تا ظهر.

اگه تونستید تشریف بیارید تا خدمت دوستان باشیم.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2012-05-31 11:59 PM

سلام ساعت 10به بعد هستند منم انشاالله خدمت میرسم که از نزدیک آشنا بشیم

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - karami - 2012-06-01 01:02 AM

مخلص همه اصفهانيهاي گل هم هستيم .