شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - aghajoon - 2012-06-01 07:13 AM

خواهش میکنم استاد کرمی ، شما الگوی ما در زمینه شکار جوانمردانه هستید.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Sh4DoVV - 2012-06-06 10:40 PM

با سلام
داداش های اصفهانی گل ٰ شماره تماس فروشگاه شوکا رو نیاز داشتم ؟
از دوستان شماره این فروشگاه رو داره ؟
با تشکر
یا علی

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masoudse - 2012-06-06 10:58 PM

(2012-06-01 07:13 AM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهش میکنم استاد کرمی ، شما الگوی ما در زمینه شکار جوانمردانه هستید.

سلام
والا ما فقط آخر هفته ها وقت آزاد داریم که اونم به خاطر تاهل و اینا Khansariha (8) مشکل میشه بپیچونیم Khansariha (214)
اما حتما در اولین فرصتی که بشه باهاتون تماس میگیرم

راستی جواز موقت تفنگ من هنوز نیومده Khansariha (226)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - THUNDER - 2012-06-07 01:20 PM

یا الله! مهمون نمی خواید؟
سلام به اصفهانی های گل.
کسی میدونه فروشگاه سمسار زاده اسلاویا 634 داره؟ اگر کسی رفت بازار برای ما هم یـ پرس و جو کنه...یـ دنیا ممنون میشم.
ما رفع زحمت می کنیم ...خدا نگهدار.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-06-07 01:51 PM

سلام امیر جان شرمندتم داداش به کل یادم رفتKhansariha (226)امروز دیگه حتما برات میپرسم
یا علیKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-06-07 08:15 PM

امیر جان برات پرسیدم مدل 634 با قیمت 250 رو داشتKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2012-06-08 05:00 PM

درود......اینم پایه دوربین دیجیتال محصول کارخانجات M&E مدل ME1 که تست های خودشو با موفقیت گذرونده اما شرمنده چون بنده دارم به کشور عزیزمون خدمت میکنم تا اواخر هفته ی دیگه نمیتونم کلیپاشو بذارم.....در ضمن قیمت فروشش هم همون موقع اعلام میشه چون خیلی از دوستان سفارش می خواستن بدن.تا هفته ی دیگه به امید دیدار.
[تصویر: pc2aqjnp8pjrldxyh6o.jpg]
[تصویر: 6crdz3t0kzrt9o0q74w.jpg]
[تصویر: hu151wdtn9ns2fszxat.jpg]
دوستان اصفهانی خیلی مخلصیم.دلم واسه همه تنگ میشه مخصوصا واسه امینجون که اصن سراغ نمیگیره.
.
.
.
.
.
Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masoudse - 2012-06-08 05:08 PM

(2012-06-08 05:00 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود......اینم پایه دوربین دیجیتال محصول کارخانجات M&E مدل ME1 که تست های خودشو با موفقیت گذرونده اما شرمنده چون بنده دارم به کشور عزیزمون خدمت میکنم تا اواخر هفته ی دیگه نمیتونم کلیپاشو بذارم.....در ضمن قیمت فروشش هم همون موقع اعلام میشه چون خیلی از دوستان سفارش می خواستن بدن.تا هفته ی دیگه به امید دیدار.
دوستان اصفهانی خیلی مخلصیم.دلم واسه همه تنگ میشه مخصوصا واسه امینجون که اصن سراغ نمیگیره.
.
Khansariha (256)

عرفان جون کلاغ زاغی ها دلتنگت شدن کجایی پس ؟
Khansariha (214)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-06-08 05:09 PM

ایول عرفان جان.خیلی عالی هست.عزیزچی چجوری سراغتو بگیرم گوشیت که خاموشه خودتم که نیستیKhansariha (226)
راستی شیطون تو این فصل چه کلیپی میخوای بزاری خخخخخخخخخخخخخKhansariha (219)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2012-06-08 05:13 PM

قربانت دادا....یه سری کلیپ از فصل شکار گذشتس....خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ.
در ضمن من به شما 2بار اس دادم ج ندادی واسه بیرون رفتن با داش سعید و داش مسیح.Khansariha (48)