شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2011-08-20 10:08 PM

سلام به همه دوستان.....آقا تصمیم دارم هرجا که میشه شکاری زد یا دور هم جمع شدو آدرسشا بذارم اینجا تا بقیه برو بکس هم حالشا ببرن....اینم اولین آدرس که امید وارم برین و لذت ببرین:
خیابان امام خمینی....فلکه دانشگاه.......یه خیابون هست که به فلکه منتهی میشه به نام امین آباد.....وارد این خیابون که شدین به یه شهرک میرسین......شهرکو که اندازه 3 کیلومتر رد کنین میرسن به یه مکینه و زمینهای کشاورزی و چنتا دکل فشار قوی برق......جای توپیه واسه گروپ گیری و شکار مخصوصا کاکلی و طرقه و سهره جنگلی(البته تو درختای اطراف)....امیدوارم بپسندین.
کوچیکه همتونم.Khansariha (47)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-09-11 11:40 AM

اینم عکس از منو عارف جان منطقه ای که جمعه رفتیم برای شکار کبک که متاسفانه و با یکم بد شانسی نتونستیم کبک شکار کنیم فقط 5 فروند کفتر منهدم کردیم البته یکی از کبکها هم زخمی شد و چون فاصله زیاد بود معلوم نشد کجا رفت و یک عدد زاغی هم با یک پاتک جانانه ترکوندیم خخخخخخخ

[تصویر: Image015.jpg]
[تصویر: Image001.jpg]

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-09-17 01:12 PM

سلام به همگی دوستان

در خصوص سوماترا که دیروز من از نزدیک دیدمش از لحاظ کیفیت فوقالعاده کیفیت بالای داشت و چون تیپ تفنگ کلاسیک بود بدونه دوربین و سایلنسر زیباست و
دل نشین ولی با دوربین مدرن به نظر من نه البته این نظر شخصی بنده هستش در خصوص قدرت هم بنظر من نباید دو کلاس مختلف رو باهم مقایسه کرد
چون هاتسان ای تی 44 در حدود 48 ژول و سوماترا 94 ژول مقایسه درستی نیست سوماترا رو باید با ای ار 6 مقایسه کرد یا کندر مدل اس اس اس چون در هر سه در یک کلاس قدرت هستند البته دو ای ار 6 که به اتفاق دوستان کرونگرافی کردیم ساچمه سمیانگ 28.4 گرینی سمیانگ رو تا جای که یادم هستش در حدود 310 متر بر ثانیه شلیک میکردند و سوماترا دیروز در بهتر حالت شلیک با سمیانگ 28.4 گرینی 320 متر بر ثانیه به گفته دوستان شلیک کرده خوب انرزی ای ار 6 در حد 88 ژول هستش و سوماترا 94 ژول 6 ژول اختلاف دارن ولی بنظر من بزرگترین حسن سوماترا 2500 اینه که تعداد شاتش دو برار ای ار 6 هستش و این بزرگترین حسن این اسلحه هستش ولی از لحاظ بالانس ای ار 6 خیلی بالانس بهتری داره چون اسلحه سوماترا به دلیل دو مخزنه بودن بنظر میاد کمی سر اسلحه سنگینتر باشه در کل ما اینجا هستیم که بحث علمی بکنیم نه اینکه برندی رو بی دلیل برتر و برندی رو تخریب بکنیم این محاسن و معایب هر دو اسلحه بود که ذکر شد بازهم بستگی داره فردی که میخواد اسلحه پر قدرت بخره تعداد شات رو در نظر بگیره تیپ اسلحه رو در نظر بگیره و.... در کل بستگی به سلیقه داره و در خصوص هاتسان هم باید بگم همانطور که قبلا" گفتم این اسلحه از لحاظ دقت عالیه گروپهای این اسلحه در 20 متری موجود هستش که حتما" توی تاپیک گروپ گیری گذاشته میشه واقعا" عالیه دیروز خودشو عالی نشون داد دوستانی که باهاش شیلیک کردن هم از شلیک با این اسلحه لذت بردن ریوی ازش در دست اقدام دارم که حتما" توی فروم میزارم انشاءالله .

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - ALIANA-54-T06 - 2011-09-17 02:42 PM

(2011-09-17 12:51 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا برید یجا دیگه دعوا کنید چیکار به تاپیک ما اصفهانیا داریدKhansariha (290)خخخخخخخخخخخخخخخخخ ششششوخی کردمKhansariha (256)
ولی گذشته از این حرفا 54 از همه ی اینا سرتره.
برای اینکه جو عوض بشه اینم بگم
امین جان یه چیزی بگم که باوررت بشه واقعا هم 54 در دقت هیچ کم نمیاورد و اسماعیل عزیز هم شاهده که اهداف خیلی کوچیک را با بعضی دوستان که pcp داشتند کری کردیم و با 54 هر شلیک یکیش را میزد کری باحالی بود تا اینکه همه عزیزان از کت و کول افتادند خخخخخخ (تلمبه زدن را میگم) ولی من با ایرکینگ با خیال راحت .... Khansariha (214)
کسی که ایرکینگ داره غم نداره Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - stivist - 2011-09-25 05:49 PM

دوستان سلام
ماجرایی که میخوام براتون بگم خیلی من رو ازار میده ولی از اونجایی که میتونه مفید باشه واستون میگم
روز شنبه بنده به همراه اقا مسیح و سیاوش جان و دوست خانوادگی ما علی اقا همراه شدیم تا بیریم بیرون هم واسه شکار و هم واسه پیکنیک.
به دلیل باد شدید بیخیال شکار شدیم و رفتم زردنجون واسه نهار.بسیار خوش گذشت و چند تایی هم در نوشابه زدیم(اخه باد کم شده بود) بعد هم اماده شدیم که برگردیم در موقع برگشت چند دقیقه مقابل یک سری سیم خاردار که فکر میکردیم برای پایگاه هشتم شکاری هستش توقف کردیم.و به راه خودمون ادامه دادیم چند کیلومتر جلوتر ماشینهای امنیتی پایگاه اتمی جلوی مار ور گرفت.و مدارک ماشن و اسلحه های مار رو بردند.ما هم به دنبال اونها رفتیم به به پایگاهشون رسیدیم.حالا بدبختی داشتیم با این جماعت که یک چرا واستادید و دوم اینکه این اسلحه ها چی هستن و برای چی؟(فکر میکردند میخوایم ترورشون کنیم)بعد از 1 ساعت صحبت و صورت جلسه کردن ما و اسلحه ها و گوشیهامون ما رو به یک پایگاه دیگه منتقل کردند و دوباره روز از نو و روزی از نو که اینجا چی کار میکردید و مجوز اسلحتون کجاست؟هر چی میگفتیم که این اسلحه ها بادی هستن و مجاز قبول نمی کردند بعد از بازدید بدنی و بازدید محتویات گوشیامون مار تحت الحفظ به پاسگاه انتقال دادند.ما ساعت 8.30 رسیدیم اونجا و بعد از تحویل ما مامورین امنیتی رفتیند.حالا موندیم ما و مامورین پاسگاه روز از نو و روزی از نو دوبار توجیح واسه مجاز بودن اسلحه های بادی و این که مجوز حمل نیاز ندارند.ولی به خرجشون نرفت اخر گفتند رنگ میزنیم به قاضی کشیک تصمیم بگیره ما هم از خدامون بود و استقبال کردیم چون فکر میکردیم که قاضی مردی هست که همه قانون رو بلده(تو فیلما زیاد از این چیزا میگن) ولی وقتی زنگ زدند در عین ناباور قاضی دستور داد اسلحه ها و ماشین توقیف و صبح پرونده به دادسرا فرستاده بشه. فردا صبح به دادسرا رفتیم بعد از ساعتها دربدری گفتند ما نمیدونیم کالیبره 4.5 و 5.5 ازاد هست یا نه باید اسلحه ها رو و کالبیرشون رو کارشناس تایید کنه.و و و و
بچه ها من یکی که دیگه از این بازی موشو گربه تو این مملکت خسته شدم از این که هر هفته باید به یه مشت بی سرو پا توضیح بدم خسته شدم.از این که کلی هزینه تنفگ میکنی با هزار بدبختی ساچمه فلان تمنی رو تهیه میکنی و میخوای یه روز تعطیل خوش باشی ولی نمیزارند و روزتو خراب میکنند و مثل مجرمین میفرستنت دادسرا خسته شدم.
من یکی دیگه بریدم و تا زمانی که تو این مملکت بی درو پیکر هستم دیگه نمیخوام به قول خومون تفریح سالم به قول خودشون ورزش اسلامی و توصیه شده پیامبرو انجام بدم.هر وقت از این مملکت رفتم یه جایی که قانون و قانون گذارو و مجری قانونی وجود داشت و با خوذشون دونستند چند چندن هستند و نخواستند از روی کینه و بغض با مردم رفتار کنند اون وقت دوباره شروع میکنم
یا حق

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-09-25 09:43 PM

اینم عکسهای 1 ساعت قبل از اون اتفاق که واقعا" تا اون ساعت اوقات خوبی رو گذرونده بودیم [تصویر: Image007.jpg]

[تصویر: Image005.jpg]

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - ALIANA-54-T06 - 2011-09-25 09:59 PM

این ماجراها برای همه بنوعی اتفاق افتاده
خب اینم یک تجربه هست هرچند کمی تلخ ولی بلاخره تجربه میشود و لازمش اینه که دوستان بیشتر احتیاط کنند .
اولا عزیزان این تفنگهای pcp ها را هر کسی نمیشناسه تقریبا هیچ کس نمیشناسه شما در هر پاسگاهی ببرید تو دید اول باور نخواهند کرد بادیه و حتی اغلب تفنگدارهای قدیمی هم از روی قیافه تشخیص نمیدهند (من اینو بارها دیدم )
من خودم به خیلی از دوست و فامیلی که سلاح هم دارند و تفنگ بادی هم داره وقتی عکس این pcp را نشان میدهم متوجه کاربردش نمیشه بلاخره دوستان اینو بدونید این سلاحها هنوز برای عموم شناخته شده نیستتد و خیلی هم غلط اندازه بعدش هم این اوضاع شلوغ و تروریستی منطقه ما تاثیر روانی خودش را روی هر مامور و یا سریازی میزاره اون قاضی هم مستثنی نیست و یکی مثل بقیه چون ندیده اند و اینو بدانید شما هم اگر قاضی باشید و چنین چیزی را که تا کنون ندیده اید را باید به کارشناس اسلحه برای اعلام نظر بسپارید وگرنه خود قاضی هم فردا روزی اگر مشکلی پیش بیاد گیره که چرا سهل انگاری کرده .
حالا من قصدم این نیست دفاع از موضوع بکنم ولی واقعیت همینه و بنظرم دوستانی که pcp دارند بسیار باید احتیاط کنند و همینطوری هر جائی را برای شکار انتخاب نکنند. امید هست کمی حوصله و سعه صدر دوستان بخرج بدهند و از ابراز احساسات و پستهای خارج از موضوع پرهیز کنند . اینم میدونم دلها پره ولی هر کاری یک راهی داره و اگر از راهش وارد نشیم دردسرها پیچیده تر میشود . امیدوارم دوستان هیپوقت هیچ گرفتاری براشون پیش نیاد . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - stivist - 2011-09-26 10:28 PM

با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان امروز به هزار مکافات یه سرباز گرفتیم و اسلحه ها رو به اسلحه و مهمات اصفهان بردیم تا نظر کارشناسیشونو بدند.خوشبختانه همانطور که انتظار میرفت تفنگ های بادی 4.5 و 5.5 ازاد هستش.بالاخره با نامه کارشناش اسلحه مهمات که از طرف سازمان اطلاعات هستش اسلحه های ما مجاز شناخته شدند و حمل و نگهداری انها بلامانع بودند.
دوستان با هزار بدبختی ماجرا به پایان رسید.اما خیر این ماجرا این بود که تو استعلام دادیم نوع اسلحه و کالیبر و شماره اسلحه رو ذکر کردند و بلامانع بودن انها رو از نظر حمل و استفاده تایید کردند و به ما از این برگه یه برابر با اصلشو دادند تا اگر جای دیگه گیر دادند اینا رو نشون بدیم تا بدونند اسلحه مهمات اینها رو تایید کرده.البته بدلیل سربرگ دار بودن نامه از وزارت اطلاعات نمیتونم عکسشو تو سایت قرار بدم
البته مسئول اسلحه مهمات وقتی فهمید ما تو سایت تخصصی عضو هستیم و خیلی از بچه مشکل این رو دارند که ایا کالیبر 5.5 ازاده یا نه؟و اگر ازاده چرا مامورین نمی دونند لطف کردند یه برگه دادند که همه حرفها و حدیث ها رو خاتمه دادند.
این هم عکسش:
[تصویر: untitled.jpg]
البته بنده همین جا از این مسئول گرامی کمال تشکر رو دارم که بسیار منطقی و خوب با ما برخورد کردند ای کاش همه مثل ایشون بودندKhansariha (226)
اما دوستان طبق نامه ای که باز اونجا بنده دیدم خرید و فروش انواع کلت های بادی و تفنگ های بادی شبه جنگی(مثل بادی های طرح کلاش) کاملا ممنوع بوده و با متخلف بشدت برخورد میشود(بشدتشو بزرگ در نظر بگیرید)
یا حق

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2011-10-02 06:12 PM

Khansariha (8)قربونت برم اقا مسیح جز دوری شما غمی نیست خوبیم.شما چطورین؟عکسای شکار با at رو چرا نمیزارید؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-10-02 06:34 PM

زنده باشی امین جان انشاءالله این هفته میبینمت الحمد بد نیستم این هفته که رفتیم ولی متاسفانه عکس نگرفتم ولی هفته پیش هم برای شکار کبوتر
جنگلی رفتم که متاسفانه موقعه برداشت گردو بود و کبوترا مثل اینکه از اون منطقه رفته بودن

[تصویر: 41123005889558334722.jpg]