شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - shahin - 2012-08-22 01:47 PM

(2012-08-22 10:30 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
نه برادر اونجا آژانس ( تاکسی تلفنی) داشتم

چون شما حاجی آباد و گلدیس رو در یک سطح قرار دادید! و مثلا دهخدا،خانه ی کارگر ،عارف و خاقانی،بنیاد ازدواج
و خیلی جاهای دیگرو اسم نبردید واسم سئوال شد که ساکن هستید یا نه!

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2012-08-22 02:42 PM

اون جاهایی که یادم بود رو گفتم دیگه کل خیابونها رو که یادم نیست حاجی آباد و گلدیس رو از نظر اینکه از بقیه جاها ارزونتر هستن گفتم سطحشو که خودشون میرم میبینن
اتفاقا شاهین شهر جای خیلی خوبیه قبل از اینکه آژانس رو بفروشم بیشتر اوقات اونجا بودم تا اصفهان

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - shahin - 2012-08-22 05:39 PM

گلدیس بخاطر وجود تنها بیمارستان شاهین شهر،آتش نشانی،ورزشگاه و زمین پینتبال، خیلی بالاتر از جایی مثل شهرک پردیس قرار داره!
من هم واسه ی همین گفتم خودشون تشریف بیارن ببینند از کدوم محله خوششون میادKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mohamad 52 - 2012-08-23 08:40 AM

باتشكر اؤ راهنمايي ىوستان
هفته اينده شاهين شهر هستم براي خريد خودم عطار و ميلاد به دلم نشسته تا ببينم قسمت چي باشه

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - omidshahpoor - 2012-08-23 04:14 PM

دوستان اطراف اصفهان کجا برای شکار کبک و تیهو مناسبه Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mohamad 52 - 2012-08-27 10:31 PM

دوستان سلام
مي خواستم بدونم سرعت دانلود در اصفهان و شاهين شهر چقدره مثلا من 256 دارم سرعت دانلود تا 220كيلوبايت در ثانيه ميره
البته از مخابرات اشتراك گرفتم

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - shahin - 2012-08-28 12:25 AM

(2012-08-27 10:31 PM)mohamad 52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
مي خواستم بدونم سرعت دانلود در اصفهان و شاهين شهر چقدره مثلا من 256 دارم سرعت دانلود تا 220كيلوبايت در ثانيه ميره
البته از مخابرات اشتراك گرفتم

سلام
من از پارس آنلاین اشتراک 512 دارم،دانلودم تا 250 هم میره،یک تا شش صبح هم رایگانهKhansariha (214)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - amirjoon - 2012-08-28 11:30 PM

برو بکس اصفهان جاتون خالی امروز من و دوتا از دوستامون علیرضا و روح الله کوله بارو بستیمو رفتیم باغ پدر علیرضا.....Khansariha (214)
خلاصه بگم یکم حدف زنی کردیمو و سوماترا روح الله هم که تازه خریده بود رو یه تست گروپی تو فاصله 30 متری گرفتیم با ساچمه 18 گرین جی اس بی ساچمه رو ساچمه میزد و در آخر هم دوربینش رو تو فاصله 50 متری صفر کردیم...

یه عکس دسته جمعی و یادگاری از تفنگایی که همرامون بود گرفتم...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاح ها هم معرفی کنم که کدوم برا کی هست:
از چپ به راست
1-صیاد2 ویژه برا روح الله
2-آکار برا علیرضا
3-سوماترا500 با دوربین سنتر4-16 برا روح الله
4-عزیز خودم دیانا56 بادوربین دیانا6-24
5-هاتسان بی تی65 آربی با دوربین لیپرز6-24 متعلق به خودم
6-هاتسان آتی44 با دوربین سنتر4-16 متعلق به علیرضا
7-دیانا52 با دوربین3-9 لیپرز بازهم متعلق به علیرضا

خخخخخ 7 تا تفنگو 3تا آدم! تقریبا صندوق ماشینم دیگه جا نداشت!

اینم یه عکس از دسته گل امروز علیرضا

البته دوتا دیگه هم بودن که یکیش بعد از اصابت تیر افتاد زمین تا اومدیم سراغش پرید رفت!!! خخخخخ
یکی دیگش هم سقوط کرد باغ مردم دیگه نشد برش داریمKhansariha (226)

ودر آخر هوا که تاریک شد راهیه خونه هامون شدیم.......Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-08-29 12:43 AM

عالیه امیرجانKhansariha (8)
راستی اگه دفعه بعدی رفتید و تفنگ بیشتر از نفرات بود اصلا تعارف نکن داداش در خدمتیم خخخخخخخخخخKhansariha (219)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2012-08-29 02:01 AM

امیر دادا با این کلکسیون تفنگ من منتظر عکس گراز بودم