شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - amirjoon - 2012-10-19 11:43 PM

خوب خدمت همه دوستان ارز شود که امروز به اتفاق چندتا از دوستان(علیرضا-سهیل-امین-کیوان-محمد-روح الله-خودم) رفتیم طرف باغ علیرضا یکم دور هم باشیمو یه چای و Khansariha (214) بزنیم به بدن و یکم هدف زنی و یه تست پترنی از نو رسیده کیوان جان بگیریم...
البته از بخت ما هوا کمی سرد و نامساعد شد باد شدید و گاهی هم یه نمه بارونی میزد ولی به نوبه خودش صفایی داشت و یه یکم بعدش یه رنگین کمون خوشگل هم پدیدار شدKhansariha (219)
چندتا عکس هم گرفتیم که حیفم اومد اینجا نزارم....

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز یه تصادف هم نزدیکی منزل ما رخ داد!
دم ظهری رفتم خونه تا اومدم درب رو باز کنم یه صدای ترمز شدید شنیدم و بعد بوووووم!!!
رفتم سر خیابون دیدم که یه بنده خدایی مثل اینکه کلا یادش رفته بود چهار راه چیه و با سرعت درحال نزدیک شدن بود غافل از اینکه یه مینی بوس هم در همون لحظه از اون طرف وارد چهار راه شدو پراید هم ترمز گرفت ولی خوب چه فایده! خلاصه رفته بود تو دل مینیبوسه و بعدم منحرف شد رفت تو جوب!
خوشبختانه خسارت جانی نداشتKhansariha (172)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-10-20 12:08 AM

امیر جان واقعا تحت تاثیر حس وسترنی شما و دوستان روی اون دیوار قرار گرفتم خخخ

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-10-20 02:32 PM

اینم از یه عکس دیگه که امیرجون زحمتش رو کشیدن
[img][تصویر: 7a3120e4e5fb.jpg][/img]

راستی امیرجان ممنون از عکسی که از من و رنگین کمون به صورت تکی گرفتی خخخخخخخخخخخKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (214)
و یه تشکر ویژه از علیرضای عزیز که مثل همیشه مزاحمش شدیم واقعا کارش درسته فقط یه کمی دوکونش بدجاس خخخخخ شوخی کردم علی جان ناراحت نشی داداKhansariha (8)

راستی امروز عکس شکارهای علیرضا و مسیح رو با 52 رو اوایل تاپیک شکار دیدم خیلی هوایی شدمKhansariha (226)کاش دوستان یه برنامه برای شکار خرگوشی کبکی چیزی میچیدن که خیلی خماریمKhansariha (81)Khansariha (29)Khansariha (132)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2012-10-21 11:13 AM

به به دوستان اصفهانی میبینم که دور از چشم ما زیر ابی میرین خخخخخخخ امین جان بهم گفت شوخی کردم . خوش باشین انشاءالله امین جان مبارک اسلحت باشه دادا . Khansariha (8)

شکار هم میریم بگذار این هفته انشاءالله بریم تهران برای نمایشگاه هفته بعد 1 شکار توپ میریم .

راستی علی جان لب پیچ خوبی خریدی مبارکت باشه . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-10-21 04:12 PM

ممنون دادا قابل شمارو نداره.راستی کم پیدایی دادا؟؟Khansariha (226)Khansariha (226)
دلمون حسابی برات تنگ شدهKhansariha (172)نمایشگاه شاید دوباره تاریخش عوض بشه.انگار گذاشتن برای اذر ماهKhansariha (290)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2012-10-21 04:55 PM

زنده باشی امین جان دل به دل راه داره Khansariha (8) واقعا" یعنی تاریخش جابجا شد ؟؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-10-21 05:00 PM

دادا تو این سایت نوشتهKhansariha (8):

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - hutsanlong - 2012-10-21 05:50 PM

سلام دوستان.
کسی از دوستان کپسول umarex 850 را به شارژی تبدیل کرده؟
میدونید که این تفنگ کپسول 88 گرمی co2 مصرف داره و کپسولش یکبار مصرفه.
اگر کسی شارژی کرده لطف کنه راهنمایی کنه
با تشکر

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2012-10-22 12:53 AM

میشه ولی خیلی تغییرات باید داخل اسلحه بدید .

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2012-10-22 05:02 PM

به به دوستان زبل....!
امین جون دکونه خودت که واقعا بدجاس نامرد........!Khansariha (226)
با معرفت یوقت یه سراغ نگیریا....!
خداییش از دسد دلخورم اما دوسد دارم ایشالا همیشه اونقد خوشد باشه که اصن یاد ما نباشی ششیچی من...!