شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-10-22 07:24 PM

سلام دادا این حرفا چیه.مشغول هاتی بودی دیگه مزاحمت نشدیم حالا که با هم تلفنی حرف زدیم قرار شد ایشالله پنجشنبه یه قرار بزاریمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)
راستی تا یادم نرفته یه تشکر ویژه از کیوان عزیز هم بکنم که چند هفته ای مزاحمشون شدم انشالله ببخشن.خیلی کارشون درستهKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - persiankiller - 2012-10-22 08:43 PM

درود بر بکس اصفحان...
من اگه جای شما دوستان بودم یک نگاهی به این میکردم قیمتش وسوسه کننده هست:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: AdImage269536_1.jpg]

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-10-22 08:50 PM

علی جان 4 تا تایر و بیمه میخواد و ماشینی که این همه مدت کار نکرده باشه بعید میدونم بتونه بازم راه بره خخخخخخخKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - persiankiller - 2012-10-22 08:54 PM

این با 2 تومن راحت مدت زیاد سواری میده....در کل میشه 4 تومن

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-10-22 08:58 PM

اتفاقا علیرضا دنبال ماشین میگرده شاید به کارش خوردKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2012-10-22 11:03 PM

(2012-10-22 07:24 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دادا این حرفا چیه.مشغول هاتی بودی دیگه مزاحمت نشدیم حالا که با هم تلفنی حرف زدیم قرار شد ایشالله پنجشنبه یه قرار بزاریمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)
راستی تا یادم نرفته یه تشکر ویژه از کیوان عزیز هم بکنم که چند هفته ای مزاحمشون شدم انشالله ببخشن.خیلی کارشون درستهKhansariha (8)Khansariha (8)
.سلام به همه برو بکس
امین جون داداش چوب کاری نکن من از بودن در کنار شما لذت میبرم و همینطور در کنار همه دوستان گل,مخلص همه هم هستیم

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-10-23 12:58 AM

علی جان عجب چیزیه
اگه وانت نبود خودم امونش نمیدادم
قیمت یه هاتسانه Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - persiankiller - 2012-10-23 03:04 PM

سهیل جان قبل از گرونی ها با 400 تومن اتاق دار میکردن...
خلاصش که اگه صحت سالم بودن اتاق و شاسی به براتون معلوم شده تو خریدش شک نکنید!این ماشین به دلیل اینکه تو جنگ بوده اوراقیش فراوان و ارزونه مخصوصا تو تهران
ظاهرا فروخته شده!Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-10-25 12:44 PM

Khansariha (172)
یکی پرچمو بیاره بالا ابرومون رفتKhansariha (226)Khansariha (306)Khansariha (336)Khansariha (199)Khansariha (338)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - aghajoon - 2012-10-25 01:38 PM

حرص نخور امین جان . شما کل تاپیک بچه های بقیه استانها را بگردی هیچ استانی پیدا نمیکنی که به اندازه اصفهان میتینگ و عکس داشته باشند و تاپیکشون پر بار باشه. بیشتر اسپم و شکلک توی تاپیکشون پیدا میشه خخخخ.