شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mohajr - 2012-10-28 08:48 PM

نه صفر کردنشه ؟ تازه دستم رسیده خودم هم درست بلد نیستم

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - THUNDER - 2012-10-28 08:50 PM

مهاجر جان بلدی نمی خواد که...پس تاپیک صفر کردن دوربین بوقه؟دو تا پیچ...خودت تنظیمش کن و پول الکی هم به فروشنده ها نده...
دوربین چی هست؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-10-28 08:56 PM

مهاجر جان تاپیک تنظیم دوربین رو بخون اگه بازم نتونستی صفرش کنی بیا خودم برات ترتیبشو میدم.البته اگه اصفهان هستی.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mohajr - 2012-10-28 08:56 PM

داداش همه ی کار هاش را کردم یه بار هم یه دوربین دیگه را تنظیم کردم با همین روش ولی این یکی را نتونستم اون را اقا مسیح بهم کمک کرد تا تنظیمش کردم ولی برای این گفتم ببینم خودم میتونم که نتونستم
البته دوربینه راحت تنظیم شد ولی یه 1.5 تا 2 را بد میزنه حالا گفتم ببینم اگه کسی تنظیمش میکنه که دیگه دقیقش کنم اگه هم نه که خودم بهش ور برم و تنظیمش کنم .
یه دلیلی هم که خودم بهش دست نمیزنم اینه که یه دوربین را همینجوری خراب کردم .
دوربین هم BSA3-9*40 هست که تازه چند عددشون دستم رسیده . خیلی ازشون خوشم میاد و دید بسیار شفافی دارن .

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2012-10-29 12:06 PM

دادا صفر کردنش که کاری نداره....بذار رو آخرین زوم یه هدفم بذار 20 متری (خال سیاه به اندازه یه 25 تومنی کوچیک) هروقت توش خورد صفره...تورت بالارو اگه باز کنی رتیکل (نشانه رونده یا +) میاد بالا اگه ببندی میره پایین.....اگه سمت راستیم باز کنی میره راست ببندی میره چپ.
وقتی تیر خال سیاهو لمس کرد یکی دو کلیک دیگه هم میدی تا دقیق بخوره وسط بعدم تمام....اگر اومدی اصفهان هم ما در خدمتیم.....شماره دوستان رو داری اینم شماره من اگه اساتید مشغله ای داشتن به من ز بزن کمکت کنم.09376191705.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - مگنوم - 2012-11-02 02:00 AM

سلام به دوستان هم شهری
امروز حوالی ساعت 19 داشتیم از شکار برمیگشتیم که نزدیکای بیشه یه ماشین شخصی از برادران نیرو انتظامی بهمون گیر داد.
توی ماشین به یه مگنوم 350 و یه چینی زیر تاشو که هر دوش 5/5 بود
گیر دادن میگفتن اینا کالیبرش غیر مجازه,خلاصه باهاشون رفتیم کلانتری و اون جا هم هرچقدر دلیل و مدرک اوردیم انگار داریم یاسین میخونیم تازه گفتن باید مسئول کالیبر بیاد یارو اومده میگه کالیبرش شیشهKhansariha (226)
بهش میگم ازکجا فهمیدی میگه ایناها روش نوشته بعد رفتم دیدم شیش اخر ( T 06 ) رو خوندهKhansariha (290)
بعد cal 5/5 که رو کپ لوله حک شده بوده رو نشونش دادم تا فهمیده حالا بگذریم
میگن باید فاکتور فروش به همراه مجوز حمل سلاح هر دوتا اسلحه رو بیاری تا بهت تحویلشون بدیم
اخه کالیبری که مجاز اعلام شده من از کجا باید مجوز بگیرم در ثانی گیریم که غیر مجاز باشه برای مجوز گرفتن اسلحه نباید تحویل سازمان مربوطه بشه.
در ضمن تفنک چینی چند سال پیش تو شهر دیگه خریداری شده و بجز جعبه چیز دیگه ای نداره.
اگه زود به دادشون نرسم معولوم نیست سر از کجا در میارن چون هیچ جا ثبت نشده که اینارو از من تحویل گرفتن.
در خواست عاجزانه دارم کمکم کنید باید برا گرفتنشون چه کاری بکنم؟
Khansariha (172)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - amirjoon - 2012-11-02 08:39 AM

(2012-11-02 02:00 AM)مگنوم نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان هم شهری
امروز حوالی ساعت 19 داشتیم از شکار برمیگشتیم که نزدیکای بیشه یه ماشین شخصی از برادران نیرو انتظامی بهمون گیر داد.
توی ماشین به یه مگنوم 350 و یه چینی زیر تاشو که هر دوش 5/5 بود
گیر دادن میگفتن اینا کالیبرش غیر مجازه,خلاصه باهاشون رفتیم کلانتری و اون جا هم هرچقدر دلیل و مدرک اوردیم انگار داریم یاسین میخونیم تازه گفتن باید مسئول کالیبر بیاد یارو اومده میگه کالیبرش شیشهKhansariha (226)
بهش میگم ازکجا فهمیدی میگه ایناها روش نوشته بعد رفتم دیدم شیش اخر ( T 06 ) رو خوندهKhansariha (290)
بعد cal 5/5 که رو کپ لوله حک شده بوده رو نشونش دادم تا فهمیده حالا بگذریم
میگن باید فاکتور فروش به همراه مجوز حمل سلاح هر دوتا اسلحه رو بیاری تا بهت تحویلشون بدیم
اخه کالیبری که مجاز اعلام شده من از کجا باید مجوز بگیرم در ثانی گیریم که غیر مجاز باشه برای مجوز گرفتن اسلحه نباید تحویل سازمان مربوطه بشه.
در ضمن تفنک چینی چند سال پیش تو شهر دیگه خریداری شده و بجز جعبه چیز دیگه ای نداره.
اگه زود به دادشون نرسم معولوم نیست سر از کجا در میارن چون هیچ جا ثبت نشده که اینارو از من تحویل گرفتن.
در خواست عاجزانه دارم کمکم کنید باید برا گرفتنشون چه کاری بکنم؟
Khansariha (172)
آدم اینا رو میشنوه واقعا کلش صوت میکشه! ای تو رو......نKhansariha (367)
میخاستی بگی میشه اون بخشنامه ای که گفته تفنگ بادی مثلا 5.5 غیر مجازه رو نشونم بدی؟!
حالا اون چینی رو بیخیال سعی کن اون مگنوم بیچاره رو نجات بدی که الان نزدیک به 1تومن پوله!
میتونی یه کاری انجام بدی:
الان یک هفته ای هست که اصفهان شروع به دادن دفترچه شکار کردن و جالب اینه که میتونی برا تفنگ 5.5 هم بگیری هزینش هم ناچیزه حدود 5-6 تومنه....فقط فاکتور فروش رو بردار ببر محیط زیست میدون لاله یه دفترچه براش بگیر و با همون فاکتور راحی کلانتری شو ببین دیگه چی میگن...
برا همون چینی هم میتونی بری یه مغازه دار آشنا پیدا کنی یه فاکتور خرید برات بنویسه اونم نجات بدی...Khansariha (214)
و در آخر بازم تو رو...ه نیرو های مخل آسایش مردم!!Khansariha (36)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - حسین - 2012-11-02 10:33 AM

عجب بابا آدمهایی پیدا میشن......... Khansariha (368)Khansariha (60)Khansariha (60)
تو تهران هم به یکی از دوستان که شادو هزار داشت گیر دادن تفنگ رو بردن کلانتری ولی بعدش با یک روز تاخیر و کلی اعصاب خوردی و ثابت شدن اینکه کالیبر 5/5 هست تفنگ رو پس دادن
فقط من میتونم براتون دعا کنم و یه چیزی سعی کن خیلی خیلی زود هر کاری میتونی انجام بده مگرنه دیر اقدام کنی تفنگت رو دست پسر رییس بوققققققق در حال تیراندازی خواهی دید.................... ایشالله موفق میشی اسلحه پس بگیری به خدا توکل کن!

و من یتوکل علی الله فهو حسبه ( هرکس به خدا توکل کند از غیر او بی نیاز میشود) سوره طلاق آیه 3

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - مگنوم - 2012-11-02 11:08 AM

از اقا امیر و حسین اقا ممنونم که راهنمایی کردن
ولی مشکل اینجاست که طی شدن این مراحل (مجوز شکار و فاکتور )چند روزی وقط میبره و من نگران همینم که جایی گم و گور بشن.................تازه میخواستن خودمم به جرم حمل سلاح غیر مجاز بازداشت کنن و وقتی رسید ازشون خواستم با لحن بدی از کلانتری انداختنمون بیرون.
فکر میکنم سال پیش بود که چند تا ازبچه های همین سایتو با سلاح گرفته بودن از یه جای نامه برده بودن که سلاح 5/5 مجازه دوستان همچین سازمانی رو میشناسن؟؟؟
Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-11-02 11:51 AM

دوست عزیز شما در این مورد با اقا مسیح یه مشورتی بکن.راهنماییت میکنه.نگران تفنگ هم نباش گم نمیشه.مطمعن باش هر دوتاش رو بهت برمیگردونن.متاسفانه نا اشنا بودن با قوانین فقط مختص مردم نیست گاهی مامورین هم ...Khansariha (226)