شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2012-12-08 10:43 PM

(2012-12-08 12:47 PM)morteza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسیح جان خدا بد نده ؛ چیکار کردی ؟ از شما بعیده . بهر حال بخیر گذشته باشه و زودتر سلامتی کامل داشته باشی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8).
دوستان توجه کنند این از معایب قنداقهای بولپاپ هست که بخاطر کوتاه بودنش دست حایل به نوک لوله خیلی نزدیک میشه.

سلام مرتضی جان احوال شما ؟Khansariha (8) امان از بی احتیاطی !!! بازم جای شکرش باقیه ر ممنونم دادا تشکر . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - kingpaco - 2012-12-08 11:18 PM

مسیح جان واقعا جای شکرش باقیهKhansariha (8)
40 ژول قدرت خیلی کارا ازش بر میاد که خدا رو شکر بخیر گذشت انشا... هرچه زودتر خوب شه اثری ازش نمونه Khansariha (8)
دیروز داشتیم از داخل ماشین کاکلی میزدیم یهو یاد این جریان افتادم یه گوشزد حسابی کردم و یادم اومد تا زمانی که نیاز نشد اسلحه رو مسلح نکنم Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2012-12-08 11:43 PM

ممنونم حبیب جان شما لطف دارین بله خداروشکر واقعا" میتونست بدتر از این بشه . Khansariha (8)

بله باید خیلی خیلی مراقب بود .Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - hadiirani - 2012-12-13 01:05 PM

سلام به بچه های باحال اصفهان.از دوستان کسی میتونه شماره اقا مسیح رو برام پ خ کنه؟؟دررابطه با خرید پی سی میخوام باهاشون مشورت کنم؟؟ اما چند روزه به سایت سر نزدن؟؟ممنون
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-12-13 01:49 PM

دوست عزیز براتون فرستادمKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - kamin - 2012-12-13 03:13 PM

(2012-12-01 01:04 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نبینم تاپیک خاک بخوره !! Khansariha (8)

جای همتون خالی امروز چیزی حدود 45 تا 48 تا کلاغ سیاه و زاغ زدم متاسفانه توی حس کلاغ کشون بودیم که متوجه نشدم دستمو جلوی لول گذاشتم شلیک کردم و .......... انگشتو ترکوندیم رفت . Khansariha (8)

[تصویر: 13543111201.jpg]
سلام دادا
نبینم REX پاچه صاحبشو بگیره!!!
بازهم جای شکرش باقیه که به خیر گذشته
راستی اگه ممکنه یه عکس از شکار جدیدت(انگشتت)بزار ببینیم چیکار کردی با خودت!
انشاله دیگه از هین هتفاقها برات نیافته و همیشه سالم وسرحال ببینیمتKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - THUNDER - 2012-12-13 03:15 PM

کمین جان تو خاطرات بد شکار عکسش هست

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2012-12-13 10:28 PM

سلام به همگی دوستان هادی جان عذر میخوام من این دو روزه مشغله زیاد کاری داشتم متاسفانه نتونستم سر به سایت بزنم . در خدمتم Khansariha (8)

روح الله جان خوبی اخوی دیگه پیش امد چه میشه کرد عکس هم توی خاطرات بد شکار هست. یاعلی .

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mohajr - 2012-12-18 03:27 PM

سلام بر همه ی عزیزان .
دوستان ببخشید دوباره مزاحمتون شدم.
راستش فردا میخواهم بیام اصفهان و یکی از دوربین هام هم که خراب شده بیارم برای تعمیر .
حالا میخواستم ببینم باید ببرمش پیش کی ؟ راستش اقا عرفان یه دو هفته پیش بهم گفتن کجا ببرمش ولی یادم رفت کجا گفت .
ممنون

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-12-18 03:36 PM

سلام دوست عزیز باید بیاید خیابان چهارباغ پایین-کوچه سینما سپاهان اونجا اکثر مغازه دارا هستن و دوربین هم تعمیر میکنن.ببینید کودوم ارزونتر میگیرهKhansariha (8)