شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - aghajoon - 2012-12-19 12:29 PM

با سلام.
2 تا از اسلحه فروشان اصفهان از فردا صبح سهمیه فشنگ توزیع خواهند کرد ، فشنگ سر مقوایی و سر بقچه ای و باروت و چاشنی موجود است ولی فقط قیمت سرمقوایی را میدونم که 200 عدد 202 هزارتومان است.
دوستانی که دفترچه فشنگ و مجوز حمل سلاح دارند میتونند از فردا برای گرفتن فشنگ اقدام کنند ، از هر شهر یا استانی هم که باشید فرقی نداره فقط باید خود شخص که دفترچه و جواز حمل به اسمش حضور داشته باشه و البته اینطور که از اسلحه فروش شنیدم فقط به جوازهای صادر شده از طرف ارتش سهمیه میدند (این مورد را مطمئن نیستم اگه دوباره رفتم میپرسم) !!
آدرس:
چهار باغ پایین- کوچه سینما سپاهان - فروشگاه قائدی و فروشگاه صحرا ( ایمانی )

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - severus snape - 2012-12-20 01:53 PM

(2012-07-25 09:30 AM)esf_siavash نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسیح جان ما رو هم در غمتون شریک بدونین و امیدوارم که غم آخرتون باشه

سلام بچه های اصفهان شماره تماس این کاربر رو میخواستم Khansariha (8) کسی نمیشناستش؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - kami - 2012-12-22 07:01 PM

سلام.
چند وقت پیش داشتم پستهای یکی از کاربران عزیز اهل اصفهان را در یک فروم کانادائی و بزبان انگلیسی می خوندم.
این کاربر عزیز که از علاقه مندان سلاح در شهر اصفهان می باشد پس از بحثهای تخصصی سلاح, خود را معرفی کرده بود که از ایران و شهر اصفهانم.
یکی دگر از کاربرها بلافاصله پستی قرار داد که خوش امدی اصفهون نصف جهان.
این کاربر اصفهانی به ایشان گفت که شما ایرانی هستید.
و کاربر در جواب ایشان نوشته بود که خیر اما دوستانی از اصفهان در کانادا دارم.Khansariha (214)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - esijoon - 2012-12-22 07:37 PM

(2012-12-22 07:18 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کامی جان ما یه دوستی داشتیم اسمش شیراز بود( یه خانوم فرانسوی) و تا زمانی که ما بهش نگفتیم شیراز یه شهر ایرانه معنی اسمش رو نمی دونست!
بعد هم کاشف به عمل اومد که پدر و مادرش در جوانی به شیراز مسافرت کرده بودند و بخاطر علاقه ای که به شهر شیراز داشتند اسم دخترشون رو این گذاشته بودن!

امیر اینجا تاپیک اصفهانه...یه خاطره بگو که اسم طرف اصفهان بوده باشه........خخخخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - aghajoon - 2012-12-30 08:32 PM

با سلام خدمت همه عزیزان.
جمعه پیش در خدمت دوستان اصفهانی بودیم و چند ساعتی را توی کوه برای شکار کبک پیاده روی کردیم که البته چیزی نصیبمون نشد و فقط از کوهنوردی و معاشرت با دوستان لذت بردیم.
از راست به چپ تصویر ، عرفان عزیز با هاتسان و آقا مسیح با دولول سوار آکار و امین جان با تفنگ معروف بالپاپ شده داش مسیح و آقا سعید با 350 افسانه ای و آقا روح الله با 5 تیر دستکش صیاد 2 ، اون نازنین سفید رنگ هم که در پس زمینه تصویر میبینید پاتی (پاترول) من که به نیابت از من اومده با بچه ها عکس گرفته. خخخخ.

[تصویر: 13568864952.jpg]

[تصویر: 13568864951.jpg]

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - THUNDER - 2012-12-30 09:09 PM

ممنون علی جان.
آقا مسیح فکر کنم می خواید همه اصفهانی ها رو یه دست کنید و برا همه فرم بخرید! خخخـ!
فقط مواظب باشید یهو بعنوان نفوذی صهیونیستی یا انگلیسی تیربارونتون نکنن. لباستون هم که مال ارتش انگلیسه.
راستی علی جان اگر خواستی ماشینت رو بیار سپرش رو یه زاجکاری بکنیم! خخخـ!

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-12-30 09:15 PM

ممنون علی جان خیلی خوش گذشت.حیفه که کبکا از جولومو پریدن رفتن...Khansariha (226)
پرچم بروبکس همیشه بالاست.راستی دادا مسیحم یکم ازم دلخور شده بود چون همه کبکارو پروندم خخخخ.میخواست با رکس هدشوووتم کنه هه هه هه
در ضمن محض اطلاع بعضی از دوستان که رو لباس استتاری زوم کردن باید بگم که از این نوع لباس گیرتون نمیاد به این راحتیا الکی نگردین خخخخخ.این لباس رو هم من از دادا مسیح هدیه گرفتم به کسی هم نمیدم خخخخخخخKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (214)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - arash1324 - 2012-12-30 10:43 PM

ایول دم بچه های اصفهان گرم .
همین عکس هایی که گذاشتید ، برای من لذتش بیشتر از عکس شکار هست . واقعا عکس دوستان رو که می بینم لذت می برم . همیشه پایدار ، همیشه جاودان باشید Khansariha (48)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - kami - 2012-12-30 11:29 PM

اقا داش مسیح و امین مثل این سرباز های امریکائی افتادند.Khansariha (214)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2012-12-30 11:35 PM

سلام دادا کامی چه عجب از اینورا؟؟؟؟خیلی دلم برات تنگ شده دادا چرا امسال نیومدی؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)
جات خیلی خالی بود داداKhansariha (8)Khansariha (214)