شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - ALIANA-54-T06 - 2011-10-07 08:10 AM

(2011-10-07 01:56 AM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داش علی اخه این چه حرکتیه
بابا این بچه های اصفهون منتظر فرصت هستند که لارجیشون رو به رخ بکشند و شایعات کذب مبنی بر خس.... بودن رو باطل کنند
اونوقت شما میگی بریم کارخونه پلو خوری
الان مطمئنم مسیح و امین برای یک هفته رستوران شهرزاد رو کلا رزرو کردند
شما اون پلو رو بده بچه های تهرون بخورن این چراغ به منزل رواتره تا به مسجد
ممنون سهیل جان ما که قبلا این چراغ رو بردیم منزل بابا خخخخخخ
دیروز که مدیر شرکت دعوت کننده (گروه کارخانجات گیتی پسند) باهاشون صحبت داشتیم ظاهرا کل ماجرا و دعوت یک روزه هست و من نمیدونستم یکروزه هست تا ببینیم اونجا اوضاع برای مدعوین چگونه پیش میره . فعلا Khansariha (214)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - stivist - 2011-10-07 02:58 PM

نه عبدالرحمن جان من اگه بدونم کاری میتونم واسه کسی بکنم(نه شما هر کس دیگه ای هم بود) و اون خوشحال بشه و بهش کمکی بشه انجام میدم اخه خودم بیشتر از اون خوشحال میشم و از خودم راضیتر میشمKhansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - SOHEIL-GUNSMITH - 2011-10-07 08:38 PM

مرسییییییییی عارف تریپ
فردینتو میپسندمKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - stivist - 2011-10-07 11:26 PM

دوستت دارم سهیل جانKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-10-11 12:14 PM

(2011-10-05 01:29 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اصفهان و یک داش مسیح گل Khansariha (8)
راستی مسیح جان ممکنه توی هفته آینده یک گردش (دعوت از طرف یکی دو کارخونه ) از اصفهان داشته باشم اگر امدنی شدم خبرت میکنم بیای همراهم پلوخوری خخخخخخ :Khansariha (256)

علی جان ببخشید دیر دیدم پستتنو رو شما همیشه به من لطف دارین Khansariha (8)Khansariha (8)

علی جان پلو خوری تموم شد خخخخKhansariha (226)Khansariha (6)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-10-12 04:02 PM

بروبکس اصفهان هماهنگ بشن برای جمعه انشاءالله 1 برنامه توپ داریم Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - ALIANA-54-T06 - 2011-10-12 05:51 PM

(2011-10-11 12:14 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-05 01:29 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اصفهان و یک داش مسیح گل Khansariha (8)
راستی مسیح جان ممکنه توی هفته آینده یک گردش (دعوت از طرف یکی دو کارخونه ) از اصفهان داشته باشم اگر امدنی شدم خبرت میکنم بیای همراهم پلوخوری خخخخخخ :Khansariha (256)

علی جان ببخشید دیر دیدم پستتنو رو شما همیشه به من لطف دارین Khansariha (8)Khansariha (8)

علی جان پلو خوری تموم شد خخخخKhansariha (226)Khansariha (6)
ممنون مسیح جان آره تموم شد Khansariha (226)Khansariha (6)
متاسفانه از 5 صبح تا 11 شب که موقع برگشتمون بود همش توی کارخانه ها و شرکتها بودیم (مورچه خور و نجف آباد ) خلاصه اصلا فرصت گشت و گذار تو اصفهان نشد انشاالله فرصتی دیگه Khansariha (214)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-10-12 05:55 PM

زنده باشی علی جان شوخی کردم انشاءالله موفق پیروز باشین بازهم تشکر ازلطف بی پایان شما نصبت به بنده انشاءالله بشه شمارو از نزدیک زیارت کنم Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2011-10-19 01:19 PM

بروبکس اصفهان کجان تاپیک داره خاک میخوره ؟؟؟Khansariha (367)

من پرچمو بردم بالا خخخخخKhansariha (8)Khansariha (48)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - shahin - 2011-10-23 02:01 AM

(2011-10-22 11:50 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب آقا ماهم پی سی پی دار شدیم....بهم تبریک بگین ...خخخخ..!

مبارکKhansariha (219)