شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - old.hunter - 2013-01-02 01:19 AM

نه خب بزارید ببینیم دوستمون
این بنجامین ها رو واسه چی انبار کرده
حداقل با یه مقدار تخفیف ویژه واسه بچه های سایت بخریم از ایشون
حالا یه بنده خدایی پیدا شده می خواد بنجامین ها رو نصف قیمت بفروشه
نمایندگیش میداد 2900 ایشون می خواد کمتر بفروشه Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - saeedaria - 2013-01-02 01:23 AM

خوب حالا منتظریم دوستان بیان در مورد نظراتشون درخصوص سلاحهای وایرخ 100 و بنجامین مارادور و معایب و محاسن هر کدوم نظر بدن و نتیجه گیری کنیم.
ضمنا ما همه اینجا ایرانی هستیم و غریبه بینمون نیست.گویا انباری از بنجامین مارادور کشف شده که امیدوارم دوستان با مذاکرات مستمر و فشرده بتوونن دوستان دیگه رو به فیض زیارت این سلاح برسونن

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - stalker - 2013-01-02 01:25 AM

(2013-01-02 01:17 AM)saeedaria نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشه بالاخره یک جایی باید توهین و جروبحث تموم بشه و بیایم سر میز و منطقی با هم بحث کنیم
الان وقتشه
الان وقت منطق و استدلاله.بنابراین طرفین هر چی دارن بیارن رو کنن ببینیم کی چند مرده حلاجه و در نهایت قضاوت با مخاطبانه
برای الوده نشدن این فضا که قراره منطقی باشه همه پستهای غیر مرتبط حذف میشن و هر کسی لازم میدونست به پیشینه بحث توجه داشته باشه میتونه بصورت خصوصی از طرفین جویا بشه

خوب من شروع میکنم ایشون زده بود برد وایرخ 100 - 30 متر هست بدرد هدف فقط میخوره اونم

بعد من نوشتم بیشتر هم میزنه و کسانی که دارن گفتن و فیلم و عکسم هست که تاپیک وایرخ 100 رو گذاشتم

اینم لجش گرفته بود چون داشت تبلیغ اوانیکس میکرد

سری دومش تو مارادور بود که نوشته بود کیفیت خوبی نداره و اوانیکس بهتره

من که مطالب سایت رو گذاشتم براش اینم شروع به توهین کردن کرد

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - saeedaria - 2013-01-02 01:33 AM

دوستان قرار نشد همه حرفهای پراکنده در تاپیکهایی که رفت تو زباله دان تاریخ رو فشرده شده تحویل هم بدیم
خواهشا ارامشتون رو حفظ کنید.
اینجا نه مختار افغانی داریم و نه کسی فرهنگش رو به رخ دیگری میکشه.باز ناچارم بخشی از مطالب رو ویرایش کنم

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - stalker - 2013-01-02 01:40 AM

اقا سعید من ناراحت نیستم افغانی هستم چون متولد اینجا هستم

ایشون توهین هایی کرده که باید تو اون پیج پاک بشه و قبول کنه اشتباه کرده

ایشون با دوست هاش شروع به توهین کردن اول

شما هرچی بگید من قبول میکنم

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - saeedaria - 2013-01-02 01:45 AM

اقا یاسار اگر براشون امکان داره تو پیجشون این مواردی که دلگیر کننده است رو حذف کنند ممنون میشیم.هر چند فضای بیرون از این محیط ارتباط مستقیمی با ما نداره اما دغدغه های کاربران برای ما مهم هست.
بهتره با هم تعامل مثبت داشته باشیم و تو دنیای مجازی حرفی نزنیم که فردا روز وقتی جایی مثل نمایشگاه همدیگه رو دیدیم از هم فرار کنیم یا از خجالت حرفهایی که به هم زدیم آب بشیم.اونم سر چی؟ سر اسلحه هایی که ساخت دست امثال خودمونه و اسبابیه برای تفریح یا ورزش یا ... ما
واقعا ارزش این همه اعصاب خوردی نداره

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - saeedaria - 2013-01-02 01:51 AM

یک اصلی تو کار ما هست و اون اینه که کمی سلیقه هامون وارد مباحث تخصصیمون میشه.بابا اختلاف سلیقه رو چه دیدین
یکی مارادور می پسنده و یکی وایرخ 100.حالا این یکی بیاد از اون یکی بد بگه که کار درست نمیشه!!!
ضمنا یک اصل تجاری رو بدونید هیچ وسیله ساخت بشری که با مقاصد تجاری و برای کسب منفعت ساخته میشه کامل نیست تا همه نظرات رو به خودش جلب کنه.
قطعا نکات مثبت و منفی رو با هم داره تا اختلاف نظر و سلیقه نذاره همه به اتفاق نظر در مورد یک چیز برسن و از این میون کی سود میبره؟؟؟؟اربابان صنایع و اونوقت ماها سرمون رو با برخی بحثهای بی نتیجه درد میاریم

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - saeedaria - 2013-01-02 02:05 AM

فردا بچه های اصفهان میان خفتمون میکنن که 1 شب نوبدیم تاپیکمون جنگ جهانی شده
بیاین هر کی از موضعش یک قدم بره عقب و خلاص.نه توهینی شده و نه اسمی رو کسی گذاشته شده و ادعای بیهوده ای رد و بدل شده
همدیگه رو بخاطر اعصاب خوردی ببخشم اما فراموش نکنیم چرا که این فراموش کردنها مانع تجربه اندوزی میشه

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - kingpaco - 2013-01-02 02:05 AM

سلام و عرض ادب Khansariha (8)
من همه تفنگهای عالم رو دوست دارم هرچند خیلی از اونها رو ندارم و حتی ندیدم . اگر هر شخصی فقط بیاد مزیتها و ضعفهای هرکدوم رو بگه بدون اینکه بگه فلان برند اصلا بدرد نمیخوره توی حرفهاش نمیشه بوی تبلیغ رو حس کرد و یا با سو تفاهم نکات اشتباه رو برداشت کرد

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - amirjoon - 2013-01-02 02:16 AM

اینجا چه خبره این موقع شب؟!! نمیفهمید مردم خوابن؟ برید خونه هاتون ببینم.... Khansariha (146)