شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - kingpaco - 2013-01-02 02:19 AM

هی حدا بگم چکارت کنه امیرجون خخخخخخخخخKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
اون وردنه رو واسه چی دست گرفتیKhansariha (226)
نیاز به خشونت نبود خودشون رفتن Khansariha (226)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-01-02 09:52 AM

تاپیک و ببین به به به...مختار جان برا این گفتم باید همونجا بحث میکردیم تا کار به اینجاها نکشه.حالا طوری نیست با مدیران مشورت میکنم اصلا شاید یه تاپیک برای مقایسه اصولی زدیمKhansariha (214)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-01-05 04:41 PM

سلام به همه دوستان.صادقانه بگید طرفدار تولیدات {تفنگ} کودوم کشور هستید؟؟؟نتیجش برام مهمهKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Marksman - 2013-01-05 04:45 PM

امین جان ما هم به عنوان تبعه بیگانه!!! مجازیم نظر بدیم؟

والله من راستش رو بگم اولین انتخابم (اگه باشه) ایرآرمز پرواسپورت انگلستان هست!
ولی در کل محصولات آلمانی رو با هیچ چی عوض نمی کنم.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - rezakaraj - 2013-01-05 04:46 PM

مهمون نمیخواید.
من انگلستان
عاشق محصولات ایرارمز و دی استات هستم.tx200 ایرارمز و پی سی پی های دی استات رو خیلی دوست دارم .

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-01-05 06:11 PM

خواهش میکنم دکتر جان ورضا جان تاپیک خودتونه خخخخخKhansariha (8)Khansariha (8)
ای بابا پس انگار این ایر ارمز خیلی هارو فریفته کرده.خدا میدونه چقد از این انگلیسیا بدم میادKhansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (399)
ولی همین ایر ارمز تمام سلاحاش رو از روی المانیها کپی کرده تا به اینجا رسیده.نظر منو بخواید فقط المانKhansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - THUNDER - 2013-01-05 06:23 PM

مرگ بر استعمار پیر! خخخـ!
آقا ببخشید! با اجازه صاحب خونه نه آلمان نه ایرارمز فقط گاموی اسپانیا! خخخـ!
اگر به تفکیک کشور باشه من تفنگ آلمانی رو ترجیح میدم.
راستی امین جون میگی از انگلیس بدت میاد خوب اگر راست میگی دیگه اون لباسی رو که آقا مسیح داده بهت رو نپوش! بدش به من! خخخـ!

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-01-05 06:30 PM

امیرجان معلومه بدجوری رفتی تو فکر لباس استتاری خخخخخ اون مدل گیرت نمیاد الکی نگرد خخخKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (8)
جالبه همین نظر سنجی رو تو فیس بوققق گذاشتم همه گفتن المانKhansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - THUNDER - 2013-01-05 06:37 PM

(2013-01-05 06:30 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیرجان معلومه بدجوری رفتی تو فکر لباس استتاری خخخخخ اون مدل گیرت نمیاد الکی نگرد خخخKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (8)
جالبه همین نظر سنجی رو تو فیس بوققق گذاشتم همه گفتن المانKhansariha (256)

امین جون نترس،لباسه اندازم نیست! خخخـ!
ولی میشه تنگش کرد! خخخـ!
من جای شما بودم میذاستم توی صندوقی،گاو صندوقی، چیزی...چون احتمال داره عید یه سر بیام اصفهان خخخخـ!
مخلصیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-01-05 06:43 PM

قدمت رو چشم امیرجان لباس که هیچی ، سوگولیم{54}مال شماست.Khansariha (8)