شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - severus snape - 2013-01-05 06:45 PM

من توی پی سی پی ها محصولات شرکت دایستات رو ترجیح میدم چون دقت یکه از مدل دایستات آیر رانجر و ام کی 4 دیدیم اونم توی 80 دیگه جایی برای تردید نزاشته برام، اگه منطقی باشیم به جای کش.ر نگری شرکت نگر میشیم چون اروپا مرزها و فرهنگش در هم آمیخته است، تقریبا تشکیل یک اکشور یکپارچه میده خودم از ساکسونا متنفرم و از وجدان کاری و دقت صنایع آلمان رو تحسین میکنم اما این دلیل نمیشه نبینم وایروخ 100 قنداق تو خالی چه قدر زشته چون هیچ تعصبی روی محصولات یه کشور خاص ندارم که چشممو به روی همه چیز ببندم، هر کشوری محصول بهتری بزنه از اون محصول خوشم میاد و استفاده میکنم. حس ناسیالیسمی برای آدم کیفیت و زیبایی نمیشه

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - SOHEIL-GUNSMITH - 2013-01-06 01:54 AM

امین جان پرچم جرمنی بالاستKhansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-01-06 11:10 AM

چه خبره بوده اینجا؟ دو روز مانبودیما !!خخخKhansariha (8)

کامران جان خیلی مخلصیم . Khansariha (8)

امین جان المان که من همیشه گفتم رو دست نداره ولی از ایر ارمز و دی استات هم نمیشه گذشت. Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - kami - 2013-01-06 07:34 PM

خیلی مخلصم.
من هم به ترتیب این 3 سلاح رو خیلی علاقه مندم.
1-Webley Patriot Cal.25 ساخت انگلیس که کمیاب,ولی میشه گیر اورد.
2-Diana 54
3-FX Royale

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-01-06 07:53 PM

ایول دادا ایرکینگو عشق است خخخKhansariha (8)
دادا دارم یه تاپیک میزنم در حد جنگ جهانی خخخخ.تا نیم ساعت دیگه اماده میشهKhansariha (219)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-01-11 03:38 PM

سلام به همه دوستان.جاي عزيزان خالي امروز با اقا سعيد و اقا مسيح رفتيم سمت مرق و از ساعت صبح7 تا 2 مشغول شكار و تيراندازي بوديم و بعدش هم رفتيم شكارها رو زديم به بدن جاي دوستان حسابي خالي بود خيلي خوش گذشت.Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (8)
[تصویر: 13579128851.jpg]

[تصویر: 13579128852.jpg]

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-01-11 04:46 PM

تشکر امین جان بایت عکسها .Khansariha (8) سعید جان ببخشید امروز زحمت دادیم . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - THUNDER - 2013-01-11 06:07 PM

منم از این لباس ها می خوام!
آقا یه توضیحی راجع به لباس هاتون بدید دوستان, هم قیمت و هم محل خرید.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - imanmasoumi - 2013-01-11 07:14 PM

بنظر میرسه طرح دیجیتال بریتیش هست ، بله ؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - arash1324 - 2013-01-11 08:29 PM

سلام Khansariha (8)
دم بچه های اصفهان گرم . واقعا کلاس کار رو رعایت می کنند ایول بر دوستان

آقا مسیح اگه دوست داشتند همانطور که یکبار ساچمه هایی که داشتند برامون عکس هاشو گذاشت اگه لباس های شکاری که دارند عکس هاشو رو بزارند یه انگیزه ای میشه تا ما هم بریم دنبال تهیه لباس .
آقا امین شلوارت ما رو کشته یه چندتا عکس بزار تا کپی، پیسش کنیم داداش