شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - alimobasheri - 2013-01-11 09:48 PM

سلام به همگی عمو جان من امروز عضو شدم .Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-01-12 12:41 AM

امیر جان لباس ها قابل شمارو نداره Khansariha (8)

ایمان جان دقیقا" همینطوره . Khansariha (8)

ارش جان برروی چشم حتما" عکس میگذارم . Khansariha (8)

علی جان عمو خیلی خیلی خوش امدی به انجمن زود تر از اینها باید عضو میشدی . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-01-12 07:02 PM

امیر جان لباسها قابل شمارو نداره.به صورت خیلی محدود{2 دست} برای اقا مسیح اورده بودند که ما هم زرنگی کردیم یه دستش رو با التماس از اقا مسیح عزیز گرفتیم خخخخ.اگر تو بازار بود که حتما به دوستان اعلام میکردم.Khansariha (8)
imanmasoumi جان طرح این لباس acu امریکاست و اصل میباشدKhansariha (8)
ارش جان قابل شمارو نداره داداش.شلوار هم که از این شلوارهای معمولی شش جیب هست ولی از جنوب گرفتم و جنسش بد نیستKhansariha (8)
alimobasheri عزیز خوش اومدی قدر عموت رو بدون ما که خیلی بهش زحمت میدیمKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - hamidhakami - 2013-01-12 10:28 PM

سلام به دوستان اصفهانی بخصوص آقا مسیح آقا امین و آقا سعید عزیز. من با اجازه شما اومدم تو این تاپیک تا از دست یه دوست که منو به بیراهه برد شکایت کنم.خخخخخ آقا سعید بنده رو معتاد به زدن کفتر کردی بعد بعد هم میگی اهل شکار نیستی میدونی با این حرفی که در مورد شکار کفتر بهم گفتی چقدر خانواده کفترهارو بی سرپرست کردی.خخخخخ پدر بنده خوب سریع شما رو شناخت و گفت کمتر شکار بزن.خخخخخ حالا هم با آقا مسیح عکس میگیری و تفنگ 270 مگنومت رو بهمون نشون میدی خخخخخ حالا اگر تو اصفهان کمپ یا خونه بهبودی هست بگین منم بیام ترک کنم. فقط اگر اومدین ملاقاتی برام گوشت کفتر بیارین. همتون رو دوست دارم و امیدوارم قسمت بشه دوباره همدیگر رو ببینیم.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-01-13 12:06 AM

زنده باشی حمید جان.Khansariha (8) امان از دست این اقا سعید خخخخ انشاءالله عمری باشه دوباره زحمتت میدم . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - sharingan - 2013-01-13 11:57 AM

سلام
آقا این لباسایی که آقا مسیح پوشیده توی اهواز آکبند اصل آمریکاییش موجوده و از عراق می رسه.
سربازا آمریکایی چند دس لباس دارن که یه دسش رو می فروشن چیزی که فروشنده می گفت.
رفیقم یه دست کامل با کوله با پوتین با قمقمه با حمایل و جا خشابی و آرنج بند و زانو بند خرید شد 1/300/000
جنس لباس ها خارق العاده میباشد.
آدرس دقیق مغازه رو اس ام اس میکنم به آقا مسیح
Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - zaf - 2013-01-13 12:53 PM

سلام دوستان اصفهاني به به تيپ دوستان هميشه جذاب و دوست داشتني مسيح عزيز اقا سعيد و اقا امين گل
ما 1بار از نزديك با اين 3 عزيز همراه بوديم و بسيار استفاده كرديم از تجاربشون و بسيار دوست داشتني و گرم و صميمي اين پيام جهت عرض ادب و ارادتKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-01-13 01:06 PM

مخلصم علی جان.قرار بود بیای اصفهان پس چی شد؟؟؟تهران خیلی بهت زحمت دادیم داداش گلم ایشالله بیای اصفهان جبران کنیم البته حمید اقای عزیز رو هم با خودت بیار.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - M8SPY - 2013-01-13 01:10 PM

سلام
دوستان لطفاً چندتا فروشگاه معتبر اسحله فروشی در اصفهان معرفی کنید که قیمت هاش مناسب باشه... بنده شهرستان هستم و نزدیک ترین مکان برام اصفهان هست واسه خرید تفنگ. ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - zaf - 2013-01-13 01:14 PM

(2013-01-13 01:06 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخلصم علی جان.قرار بود بیای اصفهان پس چی شد؟؟؟تهران خیلی بهت زحمت دادیم داداش گلم ایشالله بیای اصفهان جبران کنیم البته حمید اقای عزیز رو هم با خودت بیار.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

امين جان اگه منظورت منم من رضا هستم داداش گلمKhansariha (8)