شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - aghajoon - 2013-01-13 01:44 PM

(2013-01-13 01:10 PM)M8SPY نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان لطفاً چندتا فروشگاه معتبر اسحله فروشی در اصفهان معرفی کنید که قیمت هاش مناسب باشه... بنده شهرستان هستم و نزدیک ترین مکان برام اصفهان هست واسه خرید تفنگ. ممنون میشم راهنمایی کنید

به آقا مسیح مراجعه کن ، خیلیاشون از مسیح جنس میگیرند !!!

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - M8SPY - 2013-01-13 03:27 PM

(2013-01-13 01:44 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-01-13 01:10 PM)M8SPY نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان لطفاً چندتا فروشگاه معتبر اسحله فروشی در اصفهان معرفی کنید که قیمت هاش مناسب باشه... بنده شهرستان هستم و نزدیک ترین مکان برام اصفهان هست واسه خرید تفنگ. ممنون میشم راهنمایی کنید

ممنون. آدرسی، تلفنی چیزی لطف میکنید؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - aghajoon - 2013-01-13 03:32 PM

(2013-01-13 03:27 PM)M8SPY نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-01-13 01:44 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

ممنون. آدرسی، تلفنی چیزی لطف میکنید؟

والا میخام شماره بدم ، ولی یه قانونی اون بالا توی قسمت "اعلانات مهم انجمن "نوشته که دست و پای ما را میبنده خخخ.
بهشون پیام خصوصی بدید. کاربری masih.hunter که توی همین تاپیک ارسالهاش موجوده.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - THUNDER - 2013-01-13 06:51 PM

اون لباس های آقا سعید هم گیر نمیاد؟
اگر گیر میاد قیمتشون چندس دادا؟

[تصویر: 13579128852.jpg]

البته میشه به خیاط هم طرح بدم که مثل همین ها با دیجیتالی بیابان برام بدوزه ولی میترسم چون به این طرح ها عادت ندارن بد بدوزه یه پولی قلمبه هم ازمون بگیره...

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-01-13 09:14 PM

عذر میخوام رضا جان داشتم پ خ میدادم قاطی کردم خخخخخKhansariha (219)Khansariha (8)Khansariha (8)بله با شما بودم رضا جان ما همچنان منتظر دوستان تهرونیمون هستیمKhansariha (399)
امیرجان اون لباس اصفهان هست اقا سعید خریده بود فکر میکنم 120.باز از خودشون یه سوال بکنیدKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - صادق قرنجیکی - 2013-01-16 06:54 PM

بر و بچ اصفهون سلام
آقا ما قرار داشتیم سه شنبه گذشته بیایم خدمت مسیح عزیز و بقیه بر و بچ
در هر صورت برنامه تغییر پیدا کرد و مجبوری یه سلام حضوری پیش مسیح بودیم و رفع زحمت شد البته با یکم ایجاد زحمت فنی به مسیح جان
در هر صورت دلم خیلی می خواست با مسیح و امین یه سر بریم شکار که گذاشتم برای یه وقت دیگه ان شا ا... ، الان هم مشغول امتحانا تا برگردیم دوباره به عسلویه

مسیح جان در هر صورت از پذیرایی شما ممنون و متاسف از کنسلی برنامه

ان شاء ا.... یه وقت خوب بیام خدمت بچه های اصفهان

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-01-16 08:16 PM

رضا جان شما لطف داري . Khansariha (8)

كامران جان قابل شمارو نداشت . Khansariha (8)

صادق جان دوست داشتيم بيشتر در خدمتت باشيم ولي متاسفانه نشد انشاءالله تو 1 فرصت ديگه . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-01-17 11:06 PM

بروبکس اگه فردا میرین بیرون جای مارو حسسسسسسسسابی خالی کنید متاسفانه این جمعه نمیتونم بیام انشالله جمعه اینده در خدمتیمKhansariha (172)Khansariha (291)Khansariha (112)Khansariha (94)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2013-01-28 10:37 PM

فداتون شم بچه های اصفهانی...Khansariha (221)
Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (8)
قابل ندونستید یه قرار ملاقات بزارید با هم بریم بیرون!!!Khansariha (226)
مشتاق دیدارKhansariha (48)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-01-28 11:20 PM

مهرداد جان کوجا میشینی دادا؟؟حتما با دوستان یه برنامه میزاریم شمارو هم زیارت میکنیمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (219)