شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - THUNDER - 2013-02-04 07:59 PM

اشکان جان هر پرنده ای یه فصلی داره ولی تاریخ کلی تا 15 اسفند هست...

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-02-05 01:31 AM

سلام به دوستان گل نصف جهانی نبینم تاپیک خاک بخوره !!!Khansariha (8)

ابوالفضل جان در خصوص نهال فردا براتون سوال میکنم . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - ahp2009 - 2013-02-06 12:07 PM

سلام به همگی
تشکر آقا مسیح جانKhansariha (8) تومشهد کسی رو پیدا کردم قرار شده برام گیر بیاره

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-02-06 02:20 PM

سلام به سلامتی . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-02-06 02:37 PM

دادا برا جمعه برنامه چیه؟؟؟؟؟Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (48)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-02-06 04:16 PM

امین جان فعلا" برنامه خاصی نداریم فردا مشخص میشه دادا.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-02-16 05:01 PM

سلام به همه عزیزان.دروز فرصتی پیش اومد که دوستان اصفهانی دور هم جمع بشن و البته دو عضو جدید هم به اکیپ شکارمون اضافه شدن اقا مهرداد و اقا مهدی برادرشون که واقعا از مصاحبت و همراهی با اونها کیف کردیم و لذت بردیم همگی.روز بسیار خوبی بود از طلوع تا غروب بیرون بودیم و به شکار -هدف زنی و تعریف مشغول بودیم خیلی کیف داد جای همه عزیزان خالی بود.بقیه توضیحات هم دیگه با دوستان چون من کمی خستم و حال تایپ کردن ندارم خخخخKhansariha (8)
اینم از عکسا:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (214)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2013-02-16 06:27 PM

سلام به دوستان گلKhansariha (48)
ممنون امین جانKhansariha (8)
همان طور که آقا امین گفتند دیروز افتخار پیدا کردیم که در کنار اساتید یه روز خوب و به یادماندنی را پشت سر بذاریم که حاصل اون ۵۰ - ۶۰ تایی کلاغ از فاصله ای بالای ۵۰ متر بود.Khansariha (214)
نقطه ی اوج اون روز هنگامی بود که آقا مسیح یه کبوتر از فاصله ای حدود ۱۵۰ متری با مکث ۳ ثانیه ای زد من که واقعا حیرت زده شدم.
باید اعتراف کنم که دیروز معنی واقعی تیراندازی با pcp را درک کردم، هر شلیک یک شکار. البته تصمیم گرفتم در اولین فرصت یکی بخرم خخخخ
خلاصه جاتون خالی خیلی خوش گذشت.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - hamidhakami - 2013-02-16 10:14 PM

باشه آقا امین و آقا مهرداد. با این عکسها داغ دل ما رو تازه کنید. من هم یه روز زدن شکار رو یاد میگیرم بعد عکسهاشو میذارم تا شما هم دلتون بسوزه.خخخخخخ راستی امین جان چرا در مورد آقا سعید (شکارچی معروف) چیزی نگفتی. از قول بنده به همه عزیزان سلام برسون و همیشه خوش باشید.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - THUNDER - 2013-02-16 10:25 PM

آقا وقتی عکس میذارید این آلات جلوییتون رو شطرنجی کنید! خخخخـ! برای ما بد آموزی داره! خخخخـ!
امین جون اون فرمه رو لباسش رو شما پوشیدی شلوارش رو دادی داداش مسیح؟ خخخـ!
ای ولا فقط کاش از شکار هاتون هم عکس میذاشتید...حالا از همش نه که برای سایت مشکل ساز باشه...از دو سه تاشKhansariha (8)