شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - hamidhakami - 2013-03-03 10:15 PM

خدمت دوستان عزیز اصفهانی سلام و ارادت. دوست گرامی thunder در مورد اون اسلحه آخری پرسیده بودن. هیچی داداش به احتمال زیاد متعلق به آقا سعید عزیزمون هست. وارد جزئیات نشیم بهتره. ولی حس ششم میگه فاجعه ای قراره اتفاق بیافته و اون از بین رفتن تمام حیوانات روی کره زمین است.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - صادق قرنجیکی - 2013-03-04 06:55 AM

حمید جان همون ذکرنکردن جزئیات بهتره !!! چون یه پروژه سری هستش و مشکل ام... داره داداشKhansariha (219)
امیرجان این همه اسلحه ! شما هم گیر دادی به یکیش؟! سی زد ، هاتسان ، کندور !!!

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-03-04 06:15 PM

(2013-03-02 09:57 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا از همه دوستان اصفهونی : مسیح جون ، آقا سعید (آقا سعید جای پدر ما هستید البته چون اصفهون کار می کنید شما هم اصفهانی حساب می شی Khansariha (219) )
مهرداد و داداش ، عرفان عزیز و سایر دوستان که همراهی کردن ) تشکر ویژه می شود. واقعا خوش گذشت
از مسیح و آقا سعید عزیز که زحمت مهمون نوازی ما رو داشتن بسیار تشکر می کنم
ان شاء ا... سر فرصت گزارش تصویری رو هم تو تایپیک می ذارم براتون الان سر کاریم و به قول عرفان الان کاملا چهاربانده آسفالت شدم (همش فک می کنم تو اتوبوس هستم Khansariha (219) )

Khansariha (8)

سلام صادق جان کدوم زحمت شما رحمتی خوش گذشت بازم سر به ما بزن .

بسیار روز خوبی جا داره از اقا صادق و مهرداد عزیز بخاطر تصاویر تشکر کنم . Khansariha (8)

و 1 تشکر ویژه از اقا سعید گل خودش میدونه چرا !!!Khansariha (8)Khansariha (8)

اقا حمید مگه قرار نشد پدر محترمتون 1 صحبتی با بعضی ها بکنند چی شد پس ؟؟ خخخخKhansariha (8)

علی مشکوک میزنی نکند اصفانی ؟!! خوب بلدی !! خخخخخخKhansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - baracuda - 2013-03-05 11:13 AM

سلام بر سروران اصفهانی من اراک سکونت دارم چند روز پیش واسه یه نخجیر ۲آکبند پول به حساب آقای زادهوش ریختم و مدارکم رو براش فکس کردم تا کارای اسلحه رو بکنه میخواستم بدونم یکی از شما سروران میتونه یه آمار از اسلحه و کاراش از آقای زادهوش بگیره چون من نه اسلحه رو دیدم نه از روال کاراش خبر دارم با تشکر محمد سهیلی09187637209

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - dieselpower - 2013-03-05 08:36 PM

داداش زادهوش کارش درسته نگران نباش بد اخلاق هست ولی مشکل دیگه ای نداره شما هم هر وقت فاکتور آماده بود باید بیای بری فاکتور رو بگیری و ببری اسلحه و مهمات دنبال جواز موقت و هر وقت جواز آماده شد ببری پیش زاد هوش اسلحه رو تحویل بگیری کسی کاری نمیتونه واستون انجام بده در تمام مراحل باید خودت باشی و 2 تا چیز مهم اول اینکه باید آدرس و شماره تلفن استان اصفهان داشته باشی که اسلحه و مهمات کارت رو انجام بده و حتما هم باید واقعی باشه چون جواز داعم به اون آدرس پست میشه و دوم اینکه اسلحه با مجوز موقت استان اصفهان رو اگر به هر دلیل توی اراک ازت بگیرن اسلحه کلا از دستت رفته و فکر میکنم که دیگه نمیتونین اسلحه بخرین

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - baracuda - 2013-03-07 09:44 AM

ممنون از راهنماییت دیروز باهاش صحبت کردم میگفت به محض اینکه سامانه اسلحه مهمات باز بشه مشخصاتت رو وارد میکنم آرم و سمبه بزنن بعد برگه هاشو برات پست میکنم تا بری اسلحه مهمات اراک جواز موقت بگیری بعد بهم زنگ بزن تا بگم که اسلحه رو برات بفرستم یا بیای ببری اژ نظر شما سروران درست میگه

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-03-07 02:53 PM

بله درست میگن . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - THUNDER - 2013-03-16 08:38 PM

سلام بر اصفهانی های عزیز
ما دو سه ساعت پیش رسیدیم اصفهان...الان هم هتل هستم...رفته بودیم سی وخرده ای پل...اشکم در اومد...زاینده رود شده عین کبیر لوت....باب آف راوده!Khansariha (266)
آقا بریونی خوب کجا سراغ دارید؟Khansariha (399)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-03-17 09:54 PM

خوش امدی امیر جان بریونی خوب شمشاد توی خیابون حافظ نزدیک میدان امام . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - whisper - 2013-03-22 04:16 PM

تصویر 33 پل در بینگ : Khansariha (256)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.