شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2013-04-21 07:02 PM

(2013-04-21 06:28 PM)saeedmsgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان اصفهانیKhansariha (48)

آقا این مسیح کجاست ؟این روزها چرا این قدر کم میاد تو سایت ؟ مشکلی براش پیش اومده؟ اصلا این روزها از حال و روزش خبر دارین؟
سلام دوست عزیزKhansariha (8)
خوشهالم که شما فکر بچهای سایت هستیدKhansariha (8)
من چند روز پیش با اقا مسیح ملاقات داشتم حالش خوب بود کمی گرفتاره
انشاءالله دادش مسیح و همه بچهای سایت وخانوادهای گرامیشون در سلامت به سر ببرندKhansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-04-21 08:03 PM

سلام دوستان . Khansariha (8)

سعید جان من خوبم ممنونم که بفکری یکم گرفتارم کمتر وقت کردم سر به سایت بزنم شما خوبی ؟Khansariha (8)

مهدی جان شما چطوری با زحمتهای ما ؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-04-21 11:23 PM

بروبکس نیاز به مشاوره دارم.با این کار اقا جلال{تبدیل امارکس گازی به پی سی پی} بدجور دارم وسوسه میشم.شیتونه میگه ایرکینگو برفوشم بره خخخخخKhansariha (219)
یا اصلا خودم یه پی سی پی بسازم خدارو چه دیدی...شاید یه روزی ما هم پی سی پی دار شدیمKhansariha (214)Khansariha (172)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Cayalouss.The.Removal - 2013-04-22 12:17 AM

دادا یه آماده بخری خیلی عاقلانه تره بخدا

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mehrdadjan - 2013-04-22 12:39 PM

(2013-04-21 08:03 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان . Khansariha (8)

سعید جان من خوبم ممنونم که بفکری یکم گرفتارم کمتر وقت کردم سر به سایت بزنم شما خوبی ؟Khansariha (8)

مهدی جان شما چطوری با زحمتهای ما ؟Khansariha (8)
سلام داداش مسیحKhansariha (8)
شکر خدا خوبم نه بابا همش وظیفه استKhansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - aghajoon - 2013-04-22 05:23 PM

(2013-04-21 11:23 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بروبکس نیاز به مشاوره دارم.با این کار اقا جلال{تبدیل امارکس گازی به پی سی پی} بدجور دارم وسوسه میشم.شیتونه میگه ایرکینگو برفوشم بره خخخخخKhansariha (219)
یا اصلا خودم یه پی سی پی بسازم خدارو چه دیدی...شاید یه روزی ما هم پی سی پی دار شدیمKhansariha (214)Khansariha (172)

والا امین جون راستش این آرامکس آقا جلال بدجوری من را هم قلقلک داده ، 120 تا شات منظم و با دقت ، خیلی عالیه ، مخصوصا جون میده برای کاکلی ، البته تفنگهایی مثل cz هم توی این رنج هستند ولی خیلی کمیاب و گرون شده .
کلا توی اصل موضوع که خرید pcp باشه شک نکن ، برای بچه های اصفهان که دسترسی راحت و ارزان به شارژ کپسول دارند pcp از هر نظر نسبت به فنری بهتره

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mohsen1982 - 2013-04-22 09:33 PM

خدایا این نعمت شارژ ارزان قیمت کپسول و از ما اصفهانیها نگیر . همه بگوین امین Khansariha (219)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - memo - 2013-04-23 12:03 AM

سلام به بر و بچ با حالي اصفKhansariha (8)
من دنبال يه تفنگ شادو igt 4.5هستم هركي فروشندس بسم ا... در ضمن تميز باشه
چاكريم

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - اشکان - 2013-04-23 11:25 PM

سلام و ارادت فراوان
تقدیم به همشهریان عزیزKhansariha (8)
اين روزها اصفهان حال و هواي ديگه اي داره!!!
3 تا 9 ارديبهشت هفته ي گراميداشت"اصـــفـــهـــان زيـــبـــا" گرامي باد. . .

[تصویر: 13667468121.jpg]

عکس بر گرفته از پیج اصفهان زیبا می باشد
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-04-24 03:19 PM

سلام

بروبچه های اصفهانی میخوام 1 برنامه 2 روز ماهیگیری بگذارم یستگی به نفرات داره هرکسی مایله بیاد همینجا قطعی اعلام کنه تا برنامه ریزیهای لازمو بکنیم . Khansariha (8)