شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - aghajoon - 2013-04-24 03:50 PM

من پایم ،فقط ماهیگیری بلد نیستم ، من ماهیا را هو میکنم به طرف شما ، شما بگیریدشون خخخخ.
حالا به دور از شوخی تاریخ را مشخص کنید تا بشه قطعی تصمیم گرفت ، ولی انشااله جور میکنم که بیام

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - sadra9496 - 2013-04-24 04:03 PM

داش مسیح ما هم میتونیم بیایم؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-04-24 04:05 PM

علی رضا دادا باید ببینیم دوستان چند نفر میشن تا برنامه ریزی کنیم انشاءالله هفته اینده راهی میشیم . Khansariha (8)
قدم بچشم علی جان چرا که نه باور از ته دل گفتم خیلی خیلی خوشحال میشم 1 بار هم محسن جان از همدان امدن مارو خوشحال کردن . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - sadra9496 - 2013-04-24 04:08 PM

والا من تکی که از اینجا حوصله ندارم بیام.ببینیم بچه های اینطرف کسی پایه هست یا نه؟حالا کجا میخوای بری دادا؟

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-04-24 04:12 PM

اردل چهارمحال بختیاری با ما 180 کیلومتر فاصله داره بیای که هم دست خالی بر نمیگردی هم کلی جاهای زیبا و بکر میبینی جاهای داره که واقعا" بکره و برای ماهیگیری عالی .

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - sadra9496 - 2013-04-24 04:14 PM

اوه ه ه ه ه عجب جایی.زمانشم مشخص کن ببینم میتونم کسی رو اینجا اغفال کنم یا نه.

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-04-24 04:18 PM

دادا زمانش معلوم نیس؟؟منم خیلی دوس دارم بیامKhansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-04-24 04:20 PM

دادا انشاءاواخر اون هفته میشه دقیقش تا شنبه مشخص میشه . دادا بچه های کرج هر کدوم میان با خودت انشاءالله قطعی بگو تا برنامه ریزی کنیم . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - amirjoon - 2013-04-24 05:55 PM

(2013-04-24 03:50 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من پایم ،فقط ماهیگیری بلد نیستم ، من ماهیا را هو میکنم به طرف شما ، شما بگیریدشون خخخخ.
حالا به دور از شوخی تاریخ را مشخص کنید تا بشه قطعی تصمیم گرفت ، ولی انشااله جور میکنم که بیام

آقاجون بلد نیستی ماهی بگیری ولی هدشات کردنشون رو که خوووب بلدی! نزار لوت بدم! خخخخ

منم که از ماهیگیری یه نخش هم ندارم ولی اگه تماشاچی خاستید در خدمتیم..Khansariha (214)

راستی آقاجون تا یادم نرفته بگم که هواست باشه چی رو هو میکنی یه موقع تا خونه نخای بدویی! Khansariha (340)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - hamidhakami - 2013-04-24 08:38 PM

بچه های تهران رو تو اصفهان راه میدن یا نه.