شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بر و بکس اصفهان! - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بر و بکس اصفهان! (/showthread.php?tid=125)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - hellboy - 2013-04-29 12:44 PM

سلام دادا مسیح یاد اون روز ماهیگیری افتادم یادش بخیر چه همراهان باحالی داشتیم یادته خخخخخخخخخخخخخ
کاش میشد منم میومدم اینورا که نمیای اینجا الان قوقاست امسال صیدی داشتم که اگه تا اخر سال یه ماهیم نگیرم این خیالم نیست 4 قزل مولد گرفتم کوچیکش 7.100 و بزرگش 12.5 کیلو بود خیلی فاز داد تا حالا اینقد جنگندگی با ماهی تجربه نکرده بودم اونم با یه نخ 020 واقعا جات خالی دادا ایشالا که صیدپرباری داشته باشین
مخلصیم Khansariha (48)Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mohajr - 2013-04-29 06:55 PM

سلام بر دوستان اصفهانی .
دوستان ببخشید مزاحمتون شدم . اقا به ماهی های استان ما رحم کنید اینجوری که دارید برنامه ریزی میکنید میخواهید بیاید ماهی های رودخانه ی بهشت اباد را تموم کنید خخخخ
حالا اگه داخل برنامه هاتون یه جایی هم به ما میدید ما هم میایم < البته اگه روزش را مشخص کنید میتونم بگم صد در صد هست یا نه >
ممنون

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-04-30 10:23 AM

سلام دوستان Khansariha (8)

برنامه ما 5 شنبه ساعت 2 شب شروع میشه انشاءالله ساعت 4.5 میرسیم صبحنانه میخوریم و شروع میکنیم تا ساعت 12 ظهر بعد انشاءالله برای صرف نهار میریم جنگل بلوت 1 استراحتی میکنیم عصر انشاءالله راهی اصفهان میشیم دوستان علیرضای عزیزو امین جان 100./ اوکی دادن اقا مهدی و مهرداد عزیز هم خبر قطعی بدن تا ببینیم چی میشه دوستان اگه توی باغچه خونه کرم پیدا میشه حتما" زحمتشو بکشن خخخ

چون خیلی بهش نیازه .

محسن جان بابا ای ول قزل 12.5 کیلو دست ماروهم بگیر دادا من بزرگترین قزلی که تا بحال صید کردم 5.700 بوده که پیش خودم فکر میکردم رکورده !!! محسن جان یادته چقدر خوش گذشت؟ ولی عجب همراهای داشتیم خخخخخخ دادا شما هم بیا خوش میگذره 1 جای پیدا کردم برای ماهیگیری عالیه حرف نداره .

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - hellboy - 2013-04-30 10:56 AM

سلام دادا مسیح گل به خدا خیلی دلمه بیام کار اجازه نمیده با شما و دوستان خیلی حال میده
دادا دیشب با بهنامم راجع به این صید صحبت کردم دوستان قزل در شرایط طبیعی و در رودخانه اگه به مرز 5 کیلو هم برسه یک رکورده شک نکنید چون تا این زمان از دست صدها موتور برق و تور و ............ در رفته پس واسه خودش یک هیولاست
اما صید من
جایی که من ماهیگیری کردم یک پرورش ماهی مولد وجود داره که یک سری ماهی که از نظر ژنتیکی دستکاری شدن رو برای تخمریزی پرورش میدن این ماهیان رو سه سال نگه میدارن و با انواع هورمون تغذیه میکنن که واسه خودشون یپا پرورش اندام کار میشن و تا بالای 18 کیلوهم وزن پیدا میکنن بعد از اینکه پیر میشن چون گوشتشون قابل مصرف نیست و دیگه تخم ریزی نمیکنن توی رودخونه رها سازی میشن هفته گزشته این رها سازی انجام شد و من هم با خبر شدم اما فکر نمیکردم با این قولها روبرو بشم و چون هم تنها بودم و هم مجبور بودم ماشینو یه جای پرت بزنم و تا کمر برم توی اب واسه لانسه کشی دوربین و گوشی نبردمو نشد عکس بگیرم اما یکی از دوستانم صیدای خوبی داشته و فک کنم عکس هم داره اگه بشه میگیرم و توی سایت میزارم
مخلصمKhansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (399)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-04-30 11:04 AM

انشاءالله سرت خلوت بشه دادا 1 سری به ما برنی خوشحال میشم . اوکی پس اینجوری به 12 کیلو رسیدن دادا ولی واقعا" گرفتن همچین ماهی لذت بخشه من اون ماهی که خدمتت عرض کردم رو 3سال قبل گرفتم بقدری جنگجو بود که باورم نمیشد خسته بشه و بشه بکشمش بالا قولی بود برای خودش . Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - hellboy - 2013-04-30 11:09 AM

درسته دادا جنگندگی قزل صیدش رو اینقد زیبا کرده
راستی دادا یجای بکر پیدا کردم که کپورای مهشری داره توی همین روزا میرم سراقشون که بعد با هم بریم یکم به بویله عادشون بدم بد نیست این ماهیا مثل قبایل امازون هیچی ندیدن خخخخخخخخخخخ

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - mohajr - 2013-04-30 11:56 AM

دوستان من هم خبرش را بعد از ظهر بهتون میدم اگه اومدم یه 200 تا یا 250 تا همراه هم دارم البته از نوع پروتئین خالص خخخ

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - masih.hunter - 2013-04-30 11:59 AM

(2013-04-30 11:09 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درسته دادا جنگندگی قزل صیدش رو اینقد زیبا کرده
راستی دادا یجای بکر پیدا کردم که کپورای مهشری داره توی همین روزا میرم سراقشون که بعد با هم بریم یکم به بویله عادشون بدم بد نیست این ماهیا مثل قبایل امازون هیچی ندیدن خخخخخخخخخخخ
واقعا" همینطوره Khansariha (8)
ای ول دادا طرف خودتونه ؟؟ من هستم Khansariha (8)

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - hellboy - 2013-04-30 12:38 PM

اره دادا همینجاست سالهاست کسی سراغشون نرفته و خوبیش اینه وسط نیزاره و فقط با قلاب میشه رفت سراغشون اونام اینقد بزرگن که کار هر کسی نیست گرفتنشون

RE: تاپیک بر و بکس اصفهان! - Don Corleone - 2013-04-30 02:49 PM

دادا غلاب و اینا چی چی بگیرم و چقد در میاد؟؟من تا حالا تو عمرم ماهی نگرفتم خخخخخخخKhansariha (219)